RODRIGUEZ: 'CANELO' BĘDZIE W TARAPATACH

Wielkimi krokami zbliża się hitowy pojedynek na szczycie wagi junior średniej. 20 kwietnia w San Antonio mistrz WBC Saul Alvarez (41-0-1, 30 KO) wyjdzie do ringu z będącym na fali chamionem WBA Super Austinem Troutem (26-0, 14 KO). Starcie odbędzie się na wielkim stadionie Alamodome.

Dobrze znany polskim kibicom Delvin Rodriguez (27-6-3, 15 KO) miał okazję boksować z Troutem w czerwcu zeszłego roku. Amerykanin bez problemów wypunktował zawodniki z Dominikany broniąc swojego tytułu po raz trzeci. Rodriguez, który w przeszłości boksował z Rafałem Jackiewiczem oraz Pawłem Wolakiem nie ma wątpliwości - "No Doubt" pokona Meksykanina, jeśli będzie konsekwentnie realizował swoją taktykę.

- Miałem okazję boksować z Troutem i wiem, że to klasowy pięściarz. Jego oponenci nie zdają sobie sprawy z tego, jak szybkie są jego nogi oraz jak inteligentny jest to zawodnik, dopóki nie wejdą z nim do ringu. Austin wybije "Canelo" z rytmu i rozbije go. Wszystko zależy od tego, czy Austin będzie w stanie trzymać się swojej strategii. Planują nie stać naprzeciw Alvareza, poruszać się na boki i wyboksować go. Jeśli uda mu się zrealizowanie taktyki, "Canelo" będzie miał kłopoty - typuje Rodriguez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 04-04-2013 17:35:14 
Tak swoją drogą, co tam u Wolaka?
 Autor komentarza: Niko1
Data: 04-04-2013 18:46:44 
Mysle dokladnie tak samo, nie daje Canelo szans w tej walce, bo wiem z jakimi bumami sie bił, to kolejny po Amirze Khanie ktory marzy o walce z Mayweatherem i za chwile wszystko sie skonczy kiedy przegra ten pojedynek.
 Autor komentarza: costamjest
Data: 04-04-2013 20:06:22 
Zaryzykuje i postawie 100 pln- Trout przez decyzje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.