ZA 3 TYGODNIE SĘPOLEŃSKI BOXING SHOW II

Jeszcze nie uleciały w niepamięć i nie ostygły emocje po ubiegłorocznym Sępoleńskim Boxing Show, a już trwają przygotowania do kolejnej imprezy w hali Krajna Arena.

Tym razem chojnicka grupa Gruchała Team przygotowuje kwietniowe spotkanie, w którym na ringu w wadze ciężkiej zmierzą się: znany sępoleński sportowiec m.in.medalista mistrzostw Polski w pchnięciu kulą Grzegorz Pankau i pięściarz amatorski Paweł Ochnia.

Znany jest też termin walki bokserskiej. Ich pojedynek w ringu odbędzie się w sobotę, 20. kwietnia i będzie gwoździem w programie gali Sępoleński Boxing Show II.

Gala rozpocznie się o godz. 18. Jednak zanim redaktor TVP Sławomir Ciara zapowie zawodników walki wieczoru, to jako pierwsi do ringu wyjdą chojniccy młodzi bokserzy i bokserki, na czele z Mistrzynią Europy Larysą Sabiniarz. W ringu pojawią się także: Paulina Gruchała, Patryk Godlewski, Patryk Prądziński, Piotr Szczukowski, Kewin Gruchała i Patryk Wardyn.

Podczas gali odbędą się trzy pojedynki turniejowe o Mistrzostwo Pomorza w formule MMA w wadze ciężkiej. Pojedynki będą przeplatać licytacje i losowania nagród.

Nie lada atrakcją będzie występ Marka Olejniczaka, jedynego polskiego złotego medalisty mistrzostw Świata w kulturystyce. A na deser w ringu zobaczymy pokaz aktualnej Mistrzyni Świata w fitness sylwetkowym Natalii Gacki i o raz pokaz Mistrzyń Polski w tańcu artystycznym "Paradise”.

Organizatorami gali są Gruchała Team, Gmina Sępólno Krajeńskie oraz Centrum Sportu i Rekreacji. Impreza pod patronatem Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Waldemara Stupałkowskiego. Sponsorem głównym jest Agencja Reklamowa Ada_Pol Chojnice.

Bilet na trybunę wyceniono na 20 złotych, a na parkiecie przy ringu 40 złotych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kimono
Data: 04-04-2013 08:13:55 
http://www.youtube.com/watch?v=FAbwGS2I-m8
Czy to czasem nie on?
A czy ilość rund jest znana?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.