PRICE: TO JEST CZAS ODKUPIENIA

- Mogłem w powrocie wybrać sobie znacznie łatwiejszego rywala, jednak chciałem się mu zrewanżować od razu. Zresztą taki ruch doradzał mi Lennox Lewis - nie ukrywa David Price (15-1, 13 KO), który po sensacyjnej porażce z Tony Thompsonem (37-3, 25 KO) pod koniec lutego, już 6 lipca w Liverpoolu stanie przed szansą odkupienia swoich win.

- Zapytałem go, co by zrobił, gdyby dostał natychmiast okazję na rewanż z Oliverem McCallem i Lennox stwierdził, iż wziąłby go bez zastanowienia jak szybko to tylko możliwe. Według niego taki pojedynek ściągnie potem wielki ciężar z moich barków. A Lennox był zawsze moim prawdziwym idolem i biorę sobie jego rady do serca. W tej chwili nie liczą się dla mnie żadne pieniądze. Dla mnie to czas odkupienia - nie ukrywa jeden z najgorętszych prospektów dzisiejszej wagi ciężkiej.

- Historia pokazuje, że wszystkim wielkim mistrzom z wyjątkiem Rocky'ego Marciano zdarzały się porażki. Nadszedł teraz czas, bym udowodnił iż zaliczam się do tych prawdziwych mistrzów. Jestem przekonany w stu procentach, że będę w przyszłości mistrzem świata - dodał Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 16:56:25 
Mam nadzieję, że David go znokautuje w rewanżu, bo ten Thompson po przypadkowej i sensacyjnej wygranej zaczyna gwiazdorzyć i uważać się za niewiadomo kogo, a Price po wygranych nigdy się tak nie wymądrza i potrafi się przyznać do tego, że nie był w formie i nawalił.
 Autor komentarza: tomek9876
Data: 03-04-2013 17:07:33 
Nie był w formie ? Chyba jego szczęka nie była w formie ;)
Ja kibicuje Thompsonowi a później niech walczy z Wilderem lub Furym
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 17:14:49 
@tomek9876

Ale ci czarnoskórzy Amerykanie jak Thompson mają to do siebie, że jak wygrają sensacyjnie to zaczynają się wymądrzać i mają wygórowane żądania finansowe. Thompson już zaczyna kozaczyć jak to by wygrał z Fury'm i w rewanżu z Pricem itd., a wiadomo, że Price zawsze był szklany. Z Tysonem nie miałby jakichkolwiek szans. A Wilder nokautuje go do 2 rundy.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 03-04-2013 17:18:54 
bak
Absolutnie się nie zgadzam, że Price nie ma szans z Furym lub Wilderem. Musi pracować nad obroną, bo technikę i siłę ciosu ma wystarczającą do pokonania ich obu. Odbuduje karierę i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję się o tym przekonać
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 03-04-2013 17:20:03 
Myślę, że będzie powtórka z rozrywki i nokaut na Angliku.
 Autor komentarza: karat
Data: 03-04-2013 17:24:13 
- Zapytałem go, co by zrobił, gdyby dostał natychmiast okazję na rewanż z Vitalijem Kliczko i Lennox stwierdził, iż zakończył by karierę bez zastanowienia jak szybko to tylko możliwe, po czym skontaktowałby się z lekarzem lub farmaceutą.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-04-2013 17:25:55 
Bak.
A skąd wiesz ile jest w stanie wytrzymać Wilder?
Podziel się to wiedzą bo to pytanie trochę mnie nurtuje.
A myślę że nie tylko mnie.

Nie wiem czy to zapis czy chęci Tigera zaważały na zorganizowanie rewanżu tak szybko ale mam wrażenie że to może być błąd z jego strony. No chyba że został do rewanżu zmuszony.
I teraz okaże się czy Tony Thompson ma olej w głowie i czy ma jeszcze głód zwycięstwa.
Ma czas może się przygotować i wyjść do ringu wyglądając jak sportowiec a nie jak otłuszczony starszy Pan. I pytanie jak David miałby sobie poradzić z lepiej przygotowanym Tonym.
Powiem szczerze że to ogromne ryzyko, bo ile Price nauczyli przez tak krótki okres?
Niewiele więcej niż już umiał.
Na miejscu Thompsona od początku zaczął bym mocno ofensywnie. Jak trafi zobaczymy czy był to tylko wypadek przy pracy, bo ja nie sądzę.

Nie zgodzę się z tym że Thomspon zaczął "gwiazdorzyć" Nie potrzebuje Snicersa.
Po prostu wszyscy traktowali go mało poważnie, jako testera dla wschodzącej gwiazdki a nie pamiętali że Thomspon przegrywał praktycznie tylko z najlepszym Hw.
Utarł im nosa i bardzo dobrze że wykorzystał swoją okazję. :D
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 17:26:14 
@boksjor

Wilder nokautuje wszystkich jak leci. Wiadome jest, że jeszcze do tej pory nie spotkał nikogo wymagającego w karierze, ale jakby takie szkło Price'a spotkało się z kowadłem Wildera nie trzeba się domyślać, że mielibyśmy szybki nokaut, jednak Wilder nie zaryzykowałby bo również mógłby zostać trafiony prędzej niż Price. Chwała Price'owi za to, że on podjąłby chociaż takie wyzwanie, a Amerykanin nadal obija Becków, Reed'ów i Harrisonów.
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 17:28:56 
@BlackDog

Stawiam że przygotuje formę życia na 99 %, przekonał się, że mimo słabego przygotowania Price był stosunkowo łatwy do pokonania, a po przygotowaniach będzie jeszcze łatwiejszy, a 2 wygrana z takim prospektem przybliży go do kolejnej kasowej walki. Ale Price również będzie bardziej ostrożeniejszy i bezpieczniej boksujący.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 03-04-2013 17:30:03 
@bak
Price byl w swojej stalej formie. Tu nie bylo żadnego zlekceważenia Thompsona! Wręcz w przeciwną stronę, to Tygrys przyjechal z widocznym brzuszkiem i sporo osób tutaj na orgu już po ceremonii ważenia pisalo, że gość przyjechal po wyplatę!

A Thompson po prostu obnażyl braki Price'a, a więc dziurawą obronę i "papierową" szczękę! Price może mówić co chce, może porównywać się do tych "wielkich mistrzów" jak to ująl, ale on mistrzem nie będzie nigdy, obrony nie poprawi na tyle by niczego nie wylapać! Dla mnie gość jest skończony! Wielki balon, który pękl z wielkim hukiem!!!
 Autor komentarza: Ca5ini
Data: 03-04-2013 17:31:15 
Smieszny jest ten Price, Tomek Adamek go knockoutuje do konca 5 rundy swoim firmowym lewym-prawym.
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 17:35:46 
Thomspon pewnie brał rady u Rodżera, więc pewnie dlatego naturalnie zwięszył masę i poprawił siłę ciosu.
 Autor komentarza: fop
Data: 03-04-2013 17:39:36 
Te różne gadki odnośnie wytrzymałości szczęki są czasami jedynie irytujące.

W tym wypadku widać jak na dłoni, że Price nigdy nie będzie w stanie przyjąć ciosu. Wielu bumów z gali Wojaka, ma twardsze łby i nie mam na myśli przyjmowania super potężnych bomb idealnie na szczękę, lecz po prostu mocnych, solidnych ciosów, takich jak choćby ten, który go powalił.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 03-04-2013 17:57:01 
Price po takiej bombie, jaką przyjął Szpilka od Mollo, nie wróciłby już do walki.
Artur jeszcze wygrał.
Anglik ma słabą odporność, nie trzyma ciosu.
Wawrzyk jest twardszy, bo mimo niezłego strzała od Bachtowa i problemów wygrał z nim na punkty.
Ale tak to jest ludzie podniecają się jakimś Brytyjczykiem, nie doceniając bokserów z własnego kraju.
Przed walką Price- Thompson, większość przeżywała zbiorowy orgazm i wychwalała Anglika pod niebiosa, takie są fakty.
Miał zjeść Amerykanina. Teraz wszyscy się obudzili.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 03-04-2013 18:06:30 
Ciekawe czy David nie wyjdzie jeszcze bardziej spięty do pojedynku rewanżowego.
Zauważcie jakie ciosy wsadzał mu stary Skelton...
Tony, kilkukrotnie jako mańkut chciał go zajść w prawo, za lewą nogę Price'a i strzelić tym prawym, powtarzał tę akcję tuż przed nokautem a Anglik się nie spostrzegł.
To źle on nie ma finezji, nie ma obrony, jest maszyną do uderzania, może pięknie bić słabeuszy, rywali starych, niższych, co najwyżej średnich, dobry będzie na worku.
Ale nie analizuje sytuacji w ringu.
Rywal próbuje go złapać na tę samą akcję a on się na to nabiera.
Myślę, że to się nie zmieni.
Każdy lepszy, myślący bokser znajdzie na niego sposób.
Ciekawe też jak u niego z kondycją, czy on dotleni tę górę mięśni w późniejszych rundach...
Nie widzę w nim nic absolutnie prócz mocnego ciosu na tle słabych rywali.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 03-04-2013 18:17:18 
Szkoda, że Price postanowil wykorzystać zawartą w kontrakcie klauzulę rewanżu z Thompsonem. Prawdopodobnie drugi raz polegnie przed czasem i tym samym o wielkich pieniądzach będzie mógl zapomnieć na dobre!

Frank Warren i Chisora zglosili się do niego z chęcią zorganizowania walki, ale Price myśli pewnie, że latwiej będzie ograć starego dziadka niż ciągle wywierającego presję Chisory. Szkoda... Chcialem zobaczyć, jak Del Boy nokautuje dwumetrowe drewno. To mógl być prawdziwy hit na Wyspach!!!
 Autor komentarza: bak
Data: 03-04-2013 18:18:09 
@kochamboks296

I po co te ciągłe porównania do komandosów Wasilewskiego?

Mollo prawie 3 lata nie boksował przed walką ze Szpilką, poza tym nigdy nie był wybitny.

Bachtow to zwykły journeyman, który w grudniu nie potrafił wykończyć przed czasem wypalonego do granic możliwości Danny'ego Willamsa (który już praktycznie z każdym przegrywa).

A Tony Thompson walczył w lipcu z najlepszym ciężkim Wladimirem Klitschko i tylko z nim 2 razy przegrał.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 03-04-2013 18:24:08 
bak
Bo to fakty. Obaj dostawali soczyste gongi na szczękę i przetrwali. Price dostał pierwsze mocne uderzenie na zawodowstwie i padł.
A niedocenianie Polaków widać na każdym kroku i to nie tylko " Komandosów Wasyla " :)
Poza tym czy ja ich gdzieś ciągle przywołuję ? Coś ci się pomyliło.
Po prostu Price zawsze był kruchy, już od amatorki, lał leszczy na zawodowstwie a czytałem komentarze o nim jak o mistrzu świata.
Dla równowagi to przypominam.
Szpilka miał lepszych rywali niż on do czasu walki z Thompsonem. Obaj z Wawrzykiem są dużo młodsi a z nich są śmiechy a Price miał być zbawicielem H.W.
Super :) Dobrze, że rzeczywistość i Tony zrobili swoje.
 Autor komentarza: vitto
Data: 03-04-2013 18:39:44 
Tony to juz emeryt a i tak złożył davida niezbyt mocnym ciosem, pytanie jesli by price trafił na kogos "mocniej" bijacego?:)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 03-04-2013 19:08:22 
Z Price nic nie będzie ma już trochę latek na karku to po pierwsze po drugie szczęka gorsza niż Artura Szpilki Wątpie żeby Price wstał po tej bombie jaka dostał Szpila od Mollo ostatnio. Do tego jakiś taki sztywny jest w ringu To samo zreszą ten Wilder Już największe szanse na jakiś tytuł kiedyś ma Fury ponieważ jest młody ma jaja i na koncie kilka znaczących nazwisk i jeszcze ta walka teraz może go ustawić w silnej pozycji za Kliczkami i Hayem
 Autor komentarza: Ca5ini
Data: 03-04-2013 19:44:30 
Dawac go Szpili on pojedzie z tym konfidentem tak samo jak z nich jechali w celi wspolwiezniowie. Dobry seks analny z rana nie jest zly o ile po przebudzeniu sie i otwarciu oka nie widzi sie krat w oknach.
 Autor komentarza: Elegancior
Data: 03-04-2013 21:04:57 
Thomson jest zbyt doswiadczonym bokserem i napewno nie przegra z Pricem przez KO, natomiast Tony juz raz poslal Davida przytulac deski takze jedyna opcja na wygrana Davida jest przez PKT i to, zapewne po bardzo wyrownanej walce ktora mogla by pojsc w obie strony. A wiec czekam na 6 lipca i powtorke z rozrywki.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 03-04-2013 21:55:32 
Price wzbudził u mnie szacunek ze od razu wyjdzie do Tygrysa a nie będzie brał 2-3 wal na przetarcie z bumami.Owszem szczękę ma szklana ale padł po ciosie w skroń poza tym obronę możne poprawić a szybkość i silę ciosu ma imponująca wiec ja z Anglika nie robię balonu jak to nie którzy piszą...
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-04-2013 22:34:07 
Mówiłem, że Price jak Lewis z tymi rewanżami :D Jak dla mnie , to David jeszcze sporo osiągnie i przypominam , że to Furemu pękły gacie przed Davidem , a nie odwrotnie
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-04-2013 22:34:17 
Fury'emu *
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 03-04-2013 23:08:47 
Pękły czy nie lepiej dla Price że tak się stało. Nie wiem czy jest jeszcze jakikolwiek argument przemawiający za tym że to David wygrałby te starcie. No chyba że Tyson ma równie słabą odporność.
 Autor komentarza: tomek9876
Data: 03-04-2013 23:09:06 
Tak sobie czytam na anglojęzycznym forum wypowiedzi na temat najbliższej walki Szpilki i oni piszą,że to Bidenko jest faworytem.

"Szpilka is a big puncher,and Bidenko's chin is surely not the best out there.However,I for one smell an upset.Bidenko is the better boxer,naturally far more gifted than Szpilka.If Bidenko surives the first few rounds he should be able to outbox the Pole and win a close point decision.Of course Szpilka is able to knock Bidenko out in the very first round.
Interesting heavy weight match IMO."

"I agree. I Think Bidenko will win that fight. "

To będzie dobra walka.Nie taka prosta dla Artura jak niektórzy piszą.Widać,że walka z Mollo dała mu duży rozgłos i zainteresowanie swoim stylem.
 Autor komentarza: canuck
Data: 04-04-2013 00:13:34 
Wszyscy wielcy w HW zaliczyli "wpadki" na ktoryms etapie swojej kariery. Wladek udowodnil to najdobitniej, ze potrafi sie uczyc na bledach. To samo bylo z LL.

Teraz kolej na Price, aby udowodnic, ze to byl wypadek przy pracy! Moze jeszcze bedzie wielkim mistrzem, bo umiejetnosci bokserskie oraz zdrowy rozsadek to napewno ma.
 Autor komentarza: piotr
Data: 04-04-2013 12:07:07 
@kochamboks296

"Przed walką Price- Thompson, większość przeżywała zbiorowy orgazm i wychwalała Anglika pod niebiosa, takie są fakty.
Miał zjeść Amerykanina. Teraz wszyscy się obudzili."

Etam. Były głosy "co to KUR##[email protected]!" komentujące jak Price bronił się z Skeltonem.

Gość pod naporem się cholernie gubi! już to robił z Skeltonem... Pierwszy solidny przeciwnik i wtopa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.