ALLACHWERDIJEW KONTUZJOWANY: PRESCOTT Z NOWYM RYWALEM?

Chabib Allachwerdijew (18-0, 8 KO) z powodu kontuzji łokcia musiał się wycofać z walki zaplanowanej na 30 marca, która miała być jego pierwszą obroną pasa federacji WBA kategorii junior półśredniej. Tak oto Breidis Prescott (26-4, 20 KO) pozostał bez rywala na galę w Mandalay Bay w Las Vegas.

- Chabib ma problemy ze swoim prawym łokciem, gdzie zebrało się mu sporo krwi. Przez to będzie wyłączony z akcji przez kilka tygodni i szczerze mówiąc raczej wykluczam jego powrót na ring przed rozpoczęciem lata - przyznał wiceprezydent grupy Top Rank, Carl Moretti.

W związku z tą sytuacją organizatorzy imprezy rozpoczęli negocjacje w sprawie zastąpienia Rosjanina Terrence'em Crawfordem (19-0, 15 KO), który podczas tego samego wieczoru miał stanąć oko w oko z Robertem Osiobe (14-5-4, 6 KO).

- Crawford miał wystąpić na tej gali, dlatego znajduje się w dobrej dyspozycji. Do tego jego walka teraz zostanie pokazana w międzynarodowym przekazie telewizyjnym. To powinna być ekscytujące widowisko - przekonuje Moretti.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Holy230
Data: 22-03-2013 16:50:55 
Redakcja dalej się nie nauczyła pisania nazwisk i imion w jezyku angielskim. Tak jak było np: Nate'em, a powinno być Natem, tak się nigdy nie nauczy.
 Autor komentarza: Baboon
Data: 22-03-2013 17:08:28 
Biedny Habibek. Chyba nie wystarczająco mocno modlił się do Allaha.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 22-03-2013 21:41:06 
Czyli Prescott nie będzie walczyć o ten pas ? szkoda
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.