TCZEWSKIE BOXING SHOW III: WYNIKI

Zakończyła się gala Tczewskie Boxing Show III. Poniżej prezentujemy Wam jej wyniki.

W wadze ciężkiej Marcin Brzeski (2-0, 2 KO) już w pierwszej rundzie odprawił Niemca Matthiasa Eichlera. Równie szybko ze swoim rywalem poradził sobie boksujący w kategorii cruiser Mateusz Kaniecki (3-1, 3 KO), pokonując Michała Szebestika.

W dywizji średniej Hakob Karapetian (2-0, 1 KO) obijał konsekwentnie korpus Hawala Gariba, posyłając go łącznie trzykrotnie na deski i poddając ostatecznie w trzecim starciu.

W głównej walce wieczoru Patryk Litkiewicz (10-1, 5 KO) przeżywał trudne chwile na początku, kiedy nawet zapoznał się z deskami, lecz potem zaczął kontrolować Marcina Cybulskiego (4-2-1, 4 KO) ciosami prostymi i ostatecznie zwyciężył na punkty, choć wynik mógł pójść w obie strony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: damos
Data: 16-03-2013 23:14:09 
czyli znowu cybulski oszukany ...
 Autor komentarza: boksjor
Data: 17-03-2013 01:22:08 
Skoro na tak niskim poziomie odchodzą wały to proponuję nie organizować powiatowych gal tylko zrobić walkę w gymie bez widzów. Miało być siedem walk były 4, ale boli najbardziej WAŁEK w walce wieczoru. Jeżeli walka idzie w obie strony to wygrywa ten, który posłał przeciwnika na deski. Jeżelim Ironman myślisz że osiągniesz coś z Litą to jesteś w błędzie. Oszukałeś Cyulskiego i ch..ja z tego masz
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 17-03-2013 02:33:13 
Widziałeś walkę jeden z drugim?
Bo ja nie i wy pewnie też nie
Jakim kurwa prawem piszecie o oszustwie nie widząc 6 rd pojedynku
 Autor komentarza: zbyszekopryszek
Data: 17-03-2013 02:41:44 
Cybulski został oszukany brutalnie. Dlaczego pseudodziennikarzyny z bokser.org tego nie napiszą że Litkiewicz wygrał choć nie zasłużył. Wałek w walce wieczoru. My nigdy nie zbudujemy boksu w Polsce jak będziemy pozwalać na takie przekręty
 Autor komentarza: WnikliwySprawiedliwy
Data: 17-03-2013 08:45:47 
Byłem, widziałem, nawet powiem Wam, że spod ringu prawie. Prawda taka, że nacierał Cybulski cały czas, lecz Litkiewicz kontrował i zadawał celniejsze ciosy. Niemnie jednak uważam, że na przestrzeni całego pojedynku ze względu na to, że cały czas był w ofensywie powinien wygrać. Nie ma co prawda tyle kontrowersji co w pierwszej walce, bo tam już wyraźnie wygrał Cybulski, ale tutaj gdyby był remis, to Litkiewicz powinien się cieszyć. Prawda taka, że gala do d...y. Ring śliski jak lodowisko, co momentami było wręcz komiczne. Jakby walka potrwała jeszcze dwie rundy to Lita by się sam przewrócił tak pływał pod koniec. Jak la mnie to Iron powinien skupić
 Autor komentarza: WnikliwySprawiedliwy
Data: 17-03-2013 08:46:56 
... się na prowadzeniu Cybulskiego bo ma jaja, kondycję i siłę lepszą niż Litkiewicz. Niestety z Lity nic ciekawego nie będzie taka prawda.
 Autor komentarza: WnikliwySprawiedliwy
Data: 17-03-2013 09:12:09 
Prawda jest taka, że już więcej na gale do Tczewa nie zawitam, bo to jest parodia gal. Najpierw miały być 7 walk, w tym K1 itd, a były 4 marne walki a gala, która zaczęła się o 20.00 skończyła się o 21.40 :-) Wyciąganie kasy z ludzi, że niby będzie ten i tamten, że super a jak przychodzi co do czego to lipa jak zwykle, zresztą niby to TBS 3, a tak naprawdę 2 nie było :-)
 Autor komentarza: boksjor
Data: 17-03-2013 10:00:09 
kochamboks26
Oczywiście, że byłem i widziałem inaczej nie zabierałbym głosu. Następnym razem zapytaj grzecznie, bo wychodzi że to Ty nie masz prawa komentować. Cybulski był po prostu lepszy, Lita po knockdownie nastawił się na kontrę i kilka razy ładnie trafił, ale to zdecydowanie za mało żeby wygrać. Kiedy było gorąco ściągał głowę Cybulskiego za co dostał w końcu ostrzeżenie. Cybulski musi zmienić promotora i iść do przodu, a Lita podbije rekord i znowu zostanie wysłany za granicę po wypłatę.
WnikliwySprawiedliwy
Dużo niedociągnięć organizacyjnych, ale widok sędziego z mopem bezcenne ;)
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 17-03-2013 10:34:39 
boksjor podam cię do sądu i masz to jak w Banku. Nie pozwolę się oczerniać, podpisz się imieniem i nazwiskiem. Tak czy siak prawnik poprosi o podanie IP.

Nie przyjechał Wańczyk i to dowiedziałem się 30h przed Galą. 2 walki K1, 4 walki zawodowe i 1 w kaskach. Było 7 walk


Zapraszam wszystkich kibiców w poniedziałek na Canal+ Sport i do obiektywnej oceny walki. Naprawdę proszę włączyć TV. Walka będzie też wkrótce na Bokser.org
 Autor komentarza: rossoneroo
Data: 17-03-2013 12:01:15 
Walk fakt, trochę mało, ale to nie jest wina organizatora, że połowa skończyła się już w pierwszej rundzie. Co do walki Litkiewicza z Cybulskim, to o wałku nie ma mowy. Co prawda, w drugiej rundzie chwila nieuwagi Litkiwicza i siadł na deski, ale resztę pojedynku kontrolował. Cybulski troche niepotrzebnie się podpalał i polował na nokaut. Jak dla mnie 57-56 dla Litkiewicza. Szkoda śliskiego ringu, bo komicznie to wyglądało. Następnym razem więcej walk, nawet amatorskich i będzie dobrze.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 17-03-2013 12:16:25 
Ironmen wyluzuj, rzeczywiście stwierdzenie "oszukałeś" było nie na miejscu za co przepraszam, bo to nie Ty sędziowałeś. Dla mnie bez dwóch zdań wygrał Cybulski.
rossoneroo
Litkiewiczowi takie chwile nieuwagi przydarzają się za często co pozwala wątpić w odporność na ciosy.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 17-03-2013 13:27:03 
Nie widziałem walki, więc nie mogę ocenić czy był naprawdę wałek, ale żeby pozywać kibica, który skrytykował wynik walki... Nawet Wasilewski się tak bardzo nie zeszmacił...
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 17-03-2013 14:03:16 
anonim1928 ciężko pracuje na nazwisko moje, robię takie Gale na jakie mnie stać a słowo "oszustwo" kieruje się w moją stronę. O tej godzinie już jestem o kilka opini ludzi mądrzejszy np.

Rozmawiałem przez tel z kilkoma osobami i opinie są takie minimalnie lepszy Cybulski, minimalnie lepszy Litkiewicz inni remis. Walka była bardzo wyrównana nawet Marcin Cybulski mi dziś przez tel powiedział, że remis z lekkim wskazaniem na niego więc gdzie tutaj mówimy o oszustwie?
 Autor komentarza: menkks
Data: 17-03-2013 14:41:40 
Iron prawda jest taka, że na Twoich galach nie walczą znani popularni i dobrze promowani w kraju pięściarze. to są gale albo dla ludzi ciekawych czegoś nowego w ich małym mieście, albo dla zapaleńców tego sportu.

Z tego co przeczytałem wyżej jeden z takich zapaleńców był na Twojej gali, za pewne na gorącą pod wpływem emocji chciał się podzielić tym co widział i czuł, więc wyraził nie zadowolenie co do wyniku, a ty go straszysz sądem ??
 Autor komentarza: WnikliwySprawiedliwy
Data: 17-03-2013 16:45:26 
Iron, nie wiem, czy nie wiesz, czy się nie orientujesz, ale to nie prawnik (zakładam, ze myślałeś o radcy bądź adwokacie) prosi o IP, ale takie zarządzenie musi wydać sąd, a do tego, żeby się tak stało jeszcze daleka droga :-) aczkolwiek boksjor z tym oszukaniem Cybulskiego troche przesadził (chyba, że powie że chodziło mu o to, ze oszukałeś Cybulskiego, bo powiedziałeś mu, że miał walczyć Wańczyk :-) i nie walczył :) Ogólnie co do gal popieram i kibicuje dalej naszym chłopakom szczególnie w walkach za granicą
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 17-03-2013 18:08:05 
Ja na takie coś gdzie same bumy się obijają nawet nie poszedłbym gdyby mi zapłacili a co dopiero płacić za jakiś typów których nikt nie zna...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.