ZA TYDZIEŃ POWRÓT CINTRONA

W następny piątek na gali w UIC Pavilion w Chicago między liny powróci były mistrz świata federacji WBO w wadze półśredniej - Kermit Cintron (33-5-1, 28 KO). Rywalem 33-letniego portorykańskiego punchera będzie solidny Adrian Granados (11-2-1, 7 KO). Pojedynek zakontraktowano na 10 rund.

Cintron nie był w ringu od listopada 2011 roku, kiedy najmniejszych szans nie dał mu Canelo Alvarez. "El Asesino" znajdował się już wtedy na równi pochyłej. Jego ostatnie naprawdę dobre walki miały miejsce w 2009 roku, ale Kermit wciąż ma nadzieję, że zdoła powrócić choćby do szerokiej czołówki wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 16-03-2013 18:44:36 
Z tej mąki chleba już nie będzie, jak mówi przysłowie Cintron teraz może służyć jako nabijacz rekordów dla wybijających się pięściarzy takich jak J'Leon Love czy Gonzalez, bądź jako podbudowa rekordów dla takich zabijaków jak Rodriguez. Jeżeli ta przerwa coś mu dała, i odzyskał trochę świeżości to może paroma walkami z solidniakami utoruje sobie drogę do walki z którymś z mistrzów, ale z Canelo to już nie przejdzie
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 17-03-2013 06:17:12 
Facet bez jaj, jego remis z Martinezem naciagniety, z Margarito zdeklasowany, z Canelo zdeklasowany, bez charakteru, powrot tylko dla kasy. Mysle iz niedlugo, jak stanieje to bedzie idealnym swiatowcem dla Jonaka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.