50 CENT KUSIŁ RUSSELLA

- W ostatnich kilku dniach odebraliśmy kilka telefonów od 50 Centa. Chce, żebym podpisał umowę z jego grupą. Nie mam nic do niego, ale nie jestem zainteresowany. Mówiłem już wcześniej, że Team Russell nie wiąże się z żadnym promotorem - oznajmił Gary Russell Jr (22-0, 13 KO), jeden z najgorętszych prospektów w zawodowym boksie.

50 Cent i jego grupa SMS Promotions ma obecnie pod swoją banderą takich zawodników jak Yuriorkis Gamboa (22-0, 16 KO), Andre Dirrell (21-1, 14 KO), Billy Dib (35-2, 21 KO) i Celestino Caballero (36-4, 23 KO). Russell współpracuje z Golden Boy Promotions, ale jedyny kontrakt wiąże go z wpływowym managerem Alem Haymonem.

- Mam managera, Ala Haymona. On jest jedyną osobą, z którą mam podpisany kontrakt. Kiedy dorastałem, ojciec powiedział mi i moim braciom, że lojalność jest bardzo ważna. Al jest częścią mojej bokserskiej rodziny. On miał wielki wpływ na moją dotychczasową karierę, wszystko idzie wspaniale. Również z Golden Boy Promotions pracuje mi się znakomicie - dodał młody Amerykanin. - Nie podpisałbym z nikim umowy bez wiedzy Ala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: j0ni1985
Data: 14-03-2013 09:30:38 
Blad opisie KUSIŁ a ma byc KUPIŁ :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.