UBIEGŁOROCZNY MISTRZ LIGI WSB NA DRODZE POLSKIEJ 'HUSARII'

W ćwierćfinale ligi zawodowej World Series of Boxing ekipa Hussars Poland zmierzy się z ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek, drużyną Dolce Gabbana Italia Thunder. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 lub 23 marca a rewanż tydzień później.

Przypominamy, że zespół z Mediolanu to - poza "Husarią" - najbardziej "polski" team z grona występujących w rozgrywkach WSB. Rok temu mistrzostwo ligi wywalczył w jej barwach Michał Olaś, zaś przed dwoma laty w składzie ekipy znajdował się Michał Chudecki, który ostatecznie nie stoczył żadnego pojedynku.

W pozostałych ćwierćfinałach WSB Azerbaijan Baku Fires zmierzy się z Ukraine Otamans, Mexico Guerreros z British Lionhearts oraz Astana Arlans Kazakhstan z Argentina Condors, którzy przegrali dzisiaj z Boxing Team Russia 1-4.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 09-03-2013 21:19:48 
DAMY RADE!!!
 Autor komentarza: lustrator
Data: 10-03-2013 00:41:35 
Witam.
Ciekawe jak skoro w tym samym czasie mamy finały MP seniorów. Nie widzę chętnych do odpuszczenia.
 Autor komentarza: Wojak1
Data: 10-03-2013 10:37:10 
No też mnie ciekawi kogo to jest problem czy związku czy Pana Kołkowskiego jakie rozwiązanie będzie bo nie wątpliwie jest to patowa sytuacja
 Autor komentarza: lustrator
Data: 10-03-2013 11:21:02 
Witam.
No nie ma za bardzo kogo. Pac i Wyleżoł boksowali w ostatnim meczu więc teraz nie mogą a na MP seniorów też nie będą boksować więc szkoda. Będzie sam zagraniczny skład no chyba że jeszcze ktoś tam po sali się błąka u trenera kadry. Ma zawsze jeszcze tych co się na MP nie załapali.
 Autor komentarza: ekspert
Data: 10-03-2013 14:30:10 
Ja tak z innej beczki: wydawało mi się, że była tutaj niedawno relacja z występu Hussars w St.Petersburgu i wkur... mnie to, że wciąż muszę szukać info dotyczacych występów Hussars, ktore to informacje (przecież nie tak liczne, przykrywane są relacjami z walk bokserów "zawodowych") ..a później ktoś się dziwi, że ..trybuny puste. Skoro nawet ktoś taki jak ja (nieskromnie mówiąc w miarę obyty w technice wyszukiwania info- musi tracić kilkanaście minut na to by poszukać interesującego artykułu) a wnioskowałem, by zakładkę o WSB umieszczać także w boksie amatorskim, przecież korona nikomu nie spadnie) a zresztą.. odpuszczam ten temat.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.