'OCZYSZCZONY' MORALES WRACA W MAJU

Legendarny Erik Morales (52-9, 36 KO) przed rewanżem z Dannym Garcią dwukrotnie oblał testy antydopingowe, jednak trzecia próbka oczyściła go z zarzutów stosowania Clenbuterolu, który pomaga spalać tkankę tłuszczową.

USADA (United States Anti-Doping Agency) wysłało nawet specjalny list do "El Terrible", przyznając mu rację. To trochę oczyściło atmosferę, gdyż najpierw zawodnikowi grożono dwuletnią dyskwalifikacją, a potem on sam był gotów dochodzić w sądzie swoich praw. Sprawa ucichła, Moralesowi przyznano rację i teraz przygotowuje się on do powrotu na ring, do jakiego ma dojść w maju.

- USADA przyznało, że jestem czysty i nie brałem żadnych niedozwolonych środków. W związku z tym chcę stoczyć walkę w maju - przyznał wielki mistrz aż czterech kategorii. Wcześniej zapewniał, iż to ma być pożegnalny pojedynek i przez wzgląd na jego wielkie osiągnięcia w przeszłości, oby rzeczywiście tak się stało...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemekw33
Data: 09-03-2013 16:38:24 
jak dobrze zapłacił to i oczyścili..
ciekawe skąd by się wziął pozytywny wynik w tamtych próbkach
 Autor komentarza: bezimienny90
Data: 09-03-2013 17:45:03 
Może Wach powinien spróbować 3ci raz? :D Tak wiem, odgrzewam nieświeżego kotleta...
 Autor komentarza: miguelangelcotto
Data: 09-03-2013 17:57:30 
A ja w to wierze, w tym przypadku wolę być naiwny, niech sobie stoczy walkę na koniec kariery. Należy mu się jak mało komu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.