VASSELL vs GAVIN CORAZ BLIŻEJ?

Coraz bardziej realna staje się walka Dentona Vassella (20-0, 10 KO) z byłym mistrzem świata amatorów, obecnym mistrzem Wielkiej Brytanii wagi półśredniej Frankiem Gavinem (15-0, 11 KO). Vassell rozstał się niedawno z grupą Hatton Promotions i nowy status pomoże mu w zapewnieniu sobie i kibicom ekscytującego starcia szybciej, niż się spodziewano. Hitowy pojedynek mógłby się odbyć nawet w przyszłym miesiącu.

- Denton nie jest już zawodnikiem Hatton Promotions, choć trzeba powiedzieć, że oni wiele dla niego zrobili. Teraz jednak opiekuje się nim wyłącznie Bobby Gilmour. Walka z Gavinem to coś, na co zasługują kibice. Style obu zawodników będą świetnie wyglądać razem w ringu, a wytypowanie zwycięzcy będzie bardzo trudnym zadaniem. Bardzo szanuję Frankiego, to wyjątkowy pięściarz - powiedział trener Vassella, Bob Shannon.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce, w listopadzie zeszłego roku wywierający inteligentną presję Vassell rozprawił się (TKO 6) z niepokonanym wcześniej prospektem Ronniem Heffronem, a znakomicie wyszkolony, mocno bijący mańkut Gavin rozbił (TKO 7)  niespełna dwa miesiące temu Jasona Welborna.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.