BRAHMER I CULCAY ZABOKSUJĄ W HAMBURGU

Jurgen Brahmer (39-2, 30 KO) miesiąc temu pokonał po twardej walce Eduarda Gutknechta, odbierając mu tytuł mistrza Europy i z marszu stając się oficjalnym pretendentem do tronu federacji WBO wagi półciężkiej. Zanim jednak stanie do walki o tytuł, jaki już przecież dzierżył w przeszłości, najpierw wystąpi 27 kwietnia podczas gali w Hamburgu.

- Oczywiście zauważyłem w boksie Jurgena pewne braki w ostatniej walce, jednak w Hamburgu będzie znacznie lepiej - zapewnia szkoleniowiec Karsten Rower, który po raz pierwszy miał okazję pracować z Brahmerem po jego "transferze" do Sauerland Event.

- Z Gutknechtem walczyłem po długiej przerwie i nie do końca wiedziałem na co mnie stać. Teraz zamierzam pokazać w Hamburgu, że stać mnie jeszcze na sporo - deklaruje były pogromca naszego Aleksa Kuziemskiego.

Oprócz Brahmera (na zdjęciu) podczas tego wieczoru do obrony interkontynentalnego pasa federacji WBA kategorii junior średniej przystąpi również były mistrz świata w boksie olimpijskim - Jack Culcay (14-0, 10 KO).

- Jeszcze w tym roku chciałbym przystąpić do walki o tytuł mistrza świata - deklaruje "Złoty Jack".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-03-2013 18:25:10 
szkoda, że Braehmer tak późno podpisał kontrakt z Saureland Event. Wiadomo, był związany kontraktem z Universum, chociaż trudno mi uwierzyć, że nie dało się szybciej opuścić tonącego statku Universum. Kilka ciekawych walk z udziałem Jurgena nas ominęło, a wiadomo, że ma już on swoje lata. Oby nowy trener go nie zepsuł i potrafił poprawić błędy w wyszkoleniu Braehmera, jeżeli takie w ogóle są, bo co do talentu tego boksera to nie mam wątpliwości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.