WŁODARCZYK: NIE BĘDĘ NA STRACONEJ POZYCJI W WALCE Z KLICZKO

W myśl nowych zasad WBC Krzysztof Włodarczyk (47-2-1, 33 KO) zostałby obowiązkowym pretendentem do tronu wagi ciężkiej, gdyby zwakował swój tytuł w kategorii cruiser. Oznacza to, że "Diablo" znalazł się naprawdę blisko pojedynku z Witalijem Kliczko (45-2, 41 KO) i jak sam twierdzi, chętnie podejmie ryzyko i zmierzy się z "Doktorem Żelazną Pięścią", który w ostatnich latach zastopował Adamka i Sosnowskiego.

Kiedy rozmawialiśmy po pana zwycięstwie z Dannym Greenem, zapowiadał pan, że chce przejść do wagi ciężkiej i potrzebuje na to maksymalnie dwóch lat. Czy oznacza to - zwłaszcza w świetle ostatnich informacji o możliwości walki z Witalijem Kliczko - że w najbliższych miesiącach zobaczymy pana w królewskiej kategorii wagowej?

Krzysztof Włodarczyk:
Nie wiem. Wszystko zależy od trenera i promotora.

A pan chciałby doprowadzić do tego, żeby jak najszybciej przejść do wagi ciężkiej?

Ja myślę, że nie ma sensu dłużej z tym czekać. Po pierwsze - tam są lepsze pieniądze. Po drugie - do końca swojej kariery mam już bliżej niż dalej. A po trzecie - w ewentualnej walce z Witalijem Kliczko wcale nie czuję się na straconej pozycji. Kiedy nabiorę większej masy mięśniowej, to wzrośnie również moja siła. Cały czas będę jednak bardziej ruchliwy od Kliczki, któremu tej szybkości trochę w ostatniej walce brakowało. Okładał rywala i okładał, ale tymi ciosami nie mógł go rozłożyć. Powiem szczerze, że taka walka bardzo by mi pasowała. Jeszcze raz powtórzę - w walce z Kliczką nie czuję się na straconej pozycji i myślę, że mógłbym pokazać się z dobrej strony.

W ostatnich latach walki z Witalijem Kliczko stoczyli Albert Sosnowski i Tomasz Adamek. Jeden zaprezentował się lepiej, drugi słabiej, ale i tak obaj przegrali przez nokaut w dziesiątej rundzie. Widać było, że Ukrainiec kontrolował wszystko, co działo się w ringu i Polacy nie mieli praktycznie żadnych szans na zwycięstwo. Uważa pan, że w starciu z Kliczką będzie w stanie zaprezentować się lepiej niż Sosnowski i Adamek?

To były dwa zupełnie inne pojedynki. Nie neguję ani jednego, ani drugiego. Moim zdaniem Albert Sosnowski zaprezentował się w tej walce z dobrej strony. Pokazał charyzmę i kilkanaście razy trafiał Kliczkę. Co do Tomka to nie jestem pewien, czy chociaż raz dotknął Kliczkę w twarz. W ogóle nie stwarzał żadnego zagrożenia! Widać było, że w kolejnych rundach Kliczko po prostu się z nim bawił... Czy jestem w stanie zawalczyć lepiej niż Sosnowski lub Adamek? Naprawdę tego nie wiem. Odpowiedzi udzieliłaby nam sama walka, ale najpierw musi do niej dojść.

Ostatnio syn prezydenta federacji WBC Mauricio Sulaiman zdradził, że jeśli zdecyduje się pan na przejście do wyższej kategorii wagowej, to będzie miał pan duże szanse, żeby zyskać status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. To z kolei oznaczałoby walkę z Witalijem Kliczko. Jak skomentuje pan te doniesienia?

Po przejściu do wagi ciężkiej najpierw zaboksowałbym z kimś innym. Na pewno byłby to zawodnik wyższy ode mnie. Zobaczyłbym, jak będę się czuł w takim pojedynku i jaką taktykę trzeba na takiego rywala stosować. Bo wiadomo, że zupełnie inaczej boksuje się z zawodnikiem wysokiego wzrostu niż z rywalem równym sobie. Kliczko jest ode mnie wyższy o około 14 centymetrów - nie jest to mało! Poza tym wiąże się to z większym zasięgiem rąk i większą siłą ciosu. Ta siła jest u niego niesamowita! W takiej walce trzeba być bardzo ruchliwym - obrony, zejścia itd. Na pewno nie można stać w miejscu. Ktoś może powiedzieć: "Włodarczyk - 183 cm, 95 kg - po co on się pcha do Kliczki!?". Ktoś inny skrytykuje mnie, mówiąc że jestem takim czy innym zawodnikiem. Ja jednak nie zwracam uwagi na różnego rodzaju przeciwieństwa i trudności. Na pewno chciałbym spróbować tej walki. Życie jest jedno - jeżeli nie zaryzykuję, to nie dowiem się, czy wygram, czy przegram. A myślę, że jestem w stanie zaskoczyć wielu kibiców!

Rozmawiał już pan na temat takiej walki z pana promotorami Andrzejem Wasilewskim i Piotrem Wernerem? Może pan powiedzieć, jak wygląda to z ich perspektywy?

Na razie zostały tylko rzucone wstępne hasła. Jedno jest pewne - jeżeli nic szczególnego nie wydarzy się w kategorii junior ciężkiej, to będziemy startowali w wadze ciężkiej.

Od listopada 2009 roku stoczył pan zaledwie pięć walk zawodowych. Dlaczego tak mało?

To pytanie trzeba kierować do Andrzeja Wasilewskiego i Piotra Wernera.

Andrzej Wasilewski w jednym z ostatnich wywiadów mówił, że ma pan już wszystko w życiu poukładane, stał się pan dojrzały i jest dziś gotowy na większe obciążenia. Zapowiedział, że chciałby, żeby walczył pan częściej - nawet trzy razy w roku. Czuje się pan gotowy do tego, żeby znacznie zwiększyć obroty?

Tak. Chciałbym toczyć więcej walk i powiem szczerze, że jestem gotowy poświęcić dla nich swoje życie prywatne, a nawet - powiem brutalnie - bardzo je zaniedbać. Mogą to być nawet cztery walki rocznie! Wiem, że oznaczałoby to pojedynek co trzy miesiące, ale wydaje mi się, że jestem w stanie to zrobić. Jeśli byśmy się spięli, to w jednym roku moglibyśmy zorganizować cztery, a w kolejnym na przykład trzy walki.

Walka z Kliczką na pewno wzbudziłaby olbrzymie zainteresowanie medialne, ale duże zainteresowanie kibiców w Polsce na pewno wywołałoby również pana ewentualne starcie z Mateuszem Masternakiem, który w grudniu wywalczył tytuł zawodowego mistrza Europy. Chciałby pan, żeby doszło do tego pojedynku?

Odpowiem pytaniem na pytanie - a co mi ten pojedynek da? Nie chcę obrażać Mateusza, mówiąc, że to kelner, barman czy jakiś kotlet, bo to naprawdę solidny zawodnik. Wiadomo zresztą, że mistrzem Europy nie zostaje się z przypadku. Wydaje mi się jednak, że ten pojedynek nic by mi nie dał i niczego nowego do mojej kariery nie wprowadził.

Mateusz Masternak nie daje wiary takim wyjaśnieniom i twierdzi, że po prostu unika pan z nim walki. Jak odniesie się pan do takiego zarzutu z jego strony?

Powiedziałbym, coś brzydkiego, ale nie będę robił smrodu. Nie chcę tworzyć niepotrzebnej otoczki wokół ewentualnej walki Masternak - Włodarczyk, bo zupełnie mi na niej nie zależy. Jak już nie będę z kim miał boksować, to wtedy może wybiorę Mateusza i w końcu spotkamy się w ringu. Mateusz stara się zrobić dużą chmurę, a po takiej walce może się okazać, że będzie – jak to się mówi – z dużej chmury mały deszcz. Zobaczymy. Jak będzie walka, to ta walka wszystko zweryfikuje. Na razie nie ma co mówić, jak sobie taki pojedynek wyobrażam i czy będę lepszy. Po prostu ta walka w ogóle nie przechodzi mi dziś przez myśl.

Rozmawiał: Michał Bugno, Wirtualna Polska

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hrabia
Data: 06-03-2013 09:16:38 
A świstak siedzi i zawija w sreberka ...
 Autor komentarza: gemba
Data: 06-03-2013 09:21:47 
no na witalija teraz wszyscy sie pchaja bo on juz jest past prime i wolny jak keczup.i jak sie komus uda z nim wygrac to beda gadac jacy to oni sa wielcy mistrzowie bo wygrali z vitkiem.tylko trzeba zadac pytanie z jakim vitkiem? komedia
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 06-03-2013 09:23:40 
buchhaha - świetna dawka humoru z rana :))))

Rudy zmień psychotropy!!!
 Autor komentarza: loco2000
Data: 06-03-2013 09:24:33 
Teoretycznie każdy bokser ma szanse wygrać z Kliczką. TEORETYCZNIE :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-03-2013 09:29:15 
Oczywiście że nie stoisz na straconej pozycji. Każdy ma szanse z Vitkiem aż do face to face przed walką, a potem po przegranej dziwnie większość :
- miała zły dzień
- problemy z aklimatyzacją
- kontuzja
- itp, etc.
Mimo że jesteś rodakiem i będę Ci kibicował, to i tak sądzę że dostaniesz łomot życia. W sumie to wolę takie zestawienie niż oglądanie kolejnej walki Kliczki z Charrem, czy z kimś pokroju Pianetty, chociaż obaj na papierze przed walką byli niepokonani. Może i to nawet dobry ruch. Włodarczyk dobrze zarobi i się ustawi no i zrobi się wakat o WBC w cruiser, na który chrapkę ma Masternak. A wolę Mateusza który będzie bronił pas często i to pewnie z niezłymi rywalami, niż Krzysia który będzie odgrzewał kolejne kotlety (Fragomeni), albo reanimował zwłoki (R.J.J)
 Autor komentarza: speed
Data: 06-03-2013 09:35:05 
Diablo z czym do Vitaliya?
 Autor komentarza: bartektko
Data: 06-03-2013 09:37:38 
speed

Jak to z czym z podwójną gardą :D
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 06-03-2013 09:37:57 
Jak Włodarczyk otwiera usta to zawsze jest zabawnie
 Autor komentarza: neu
Data: 06-03-2013 09:38:09 
Nie wiem z czego sie smiejecie. Wlodar faktycznie w kilku walkach nie blysnal, ale skoro Adamek mogl dojsc do walki o mistrza, to czemu mialby tego nie zrobic Wlodarczyk? Z dzisiejszym Witalijem zawsze warto probowac, tym bardziej, ze Witalij moze w ogole zwakowac pas, o ktory Wlodarczyk ma szanse powalczyc jesli dostanie kogos pokroju Arreoli itp. Wlodarczyk, choc kompletnie nie widze go jako mistrza swiata HW, to i tak prawdopodobnie nadaje sie do HW bardziej niz Adamek, ktory ma obrone gorsza od Wlodarczyka. Ewentualnie zawsze moga zrobic kolejna walke stulecia Adamek-Wlodarczyk, ktora chetnie obejrze :) Zawodnicy podobni warunkami, poziomem i w Polsce najbardziej rozpoznawalni aktywni piesciarze. To by bylo cos!
 Autor komentarza: unlocer
Data: 06-03-2013 09:39:11 
Pozostaje tylko parsknąć śmiechem.
Już widzę jak by się obsrał w szatni przed walką i trzeba by użyć wszystkich KP łącznie z Wasilewskimi żeby go wypędzić na ring z szatni.
 Autor komentarza: 80olsen
Data: 06-03-2013 09:43:42 
Stonka,czy nie można jakoś inaczej tego skomentować,pewnie że Włodarczyk nie będzie miał za wielkich szans z Witem,ale myślę,że raczej chodzi o solidną wypłatę,jeśli by wyszedł do tej walki to pewnie ring szybko by zweryfikował różnicę między nimi.Szanujmy choć troszkę naszych zawodników,można Krzyśka nie lubić,ale na tą chwilę to jedyny mistrz świata.
 Autor komentarza: unlocer
Data: 06-03-2013 09:45:13 
neu
Ktoś pokroju Arreoli to by Rudego zabił.
Ale jest coś czym by błysną w HW,urodą i podwójną gardą.
 Autor komentarza: bartektko
Data: 06-03-2013 09:47:26 
neu

tylko włodarczyk nie ma szans nawet z takimi zawodnikami jak arreola
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 09:47:31 
Mówiłem :D

"Autor komentarza: Matys90 Data: 04-03-2013 23:25:03
Jeśli chodzi o skok na kasę, to jeśli yale i Diablo są naprawdę zdesperowani - bardzo możliwe, że wezmą tę walkę z Witalijem. W końcu dostają dzięki tym nowym przepisom WBC z automatu pozycję obowiązkowego pretendenta, zgarniają solidną wypłatę i wracają do cruiser, gdzie pas cały czas czeka nietknięty."

Położy się ładnie jak Mormeck, wypłatę weźmie i gitara. Chociaż, tak bardziej perspektywicznie patrząc, to mógłby poczekać aż jakiś spaślak amerykański zgarnie pas po Wicie i wtedy wykorzystać tego asa w rękawie jakim jest pas WBC w cruiser.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 06-03-2013 09:50:07 
Włodarczyk ma słabsze warunki do ciężkiej niż Adamek . wątły , chude rączki , siła fizyczna słaba . Gdyby nie koks , to Włodar walczyłby w półciężkiej . Taki Grant albo Walker urwaliby mu ten rudy łeb
 Autor komentarza: 80olsen
Data: 06-03-2013 09:52:10 
Matys,jeśli Włodarczyk chciałby wskoczyć do ciężkiej,to musiałby zwakować pas w cw,ja tak to widzę,chyba że wymyślą coś,tak jak to zrobił wujek zza miedzy ze swoim mistrzem.
 Autor komentarza: 80olsen
Data: 06-03-2013 09:53:14 
Matys,jeśli Włodarczyk chciałby wskoczyć do ciężkiej,to musiałby zwakować pas w cw,ja tak to widzę,chyba że wymyślą coś,tak jak to zrobił wujek zza miedzy ze swoim mistrzem.
 Autor komentarza: tenbashi
Data: 06-03-2013 09:54:13 
Praktycznie nigdy tu nie komentuje. Tylko czytam. Ale musiałem na to zareagować. Czy jemu czasem sufit na łeb nie spadł? Rozumiem ambicje sportowe, chęć walki i wygrywania. Tylko, że trzeba mierzyć siłę na zamiary. Takim gadaniem się tylko ośmiesza. Niech wyjdzie do Masternaka, Adamka i wtedy będzie wiedział co dalej. A nie jeszcze kłapie, że ma szanse z Kliczką.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 06-03-2013 09:55:31 
Fajnie jakby doszło do takiej walki - duże pieniądze, coś ciekawego, a coś czuję, że mógłby się Diablo utrzymać na nogach przez 12 rund walcząc zza podwójnej.
 Autor komentarza: bartektko
Data: 06-03-2013 09:57:05 
tenbashi tylko problem jest taki że jak wyjdzie do masternak to jest realna szansa że przegra ten pojedynek i skok na wielką kasę szlak jasny trafi
 Autor komentarza: Norbert
Data: 06-03-2013 10:05:05 
Oj Kris , Kris - dla pieniędzy dasz się zabić przez Vitalija bo nawet przez tę Twoją ,,żelazną " podwójną gardę Vitalij się spokojnie przebije i połamie Ci te rączki jak przedszkolakowi w piaskownicy a przy okazji wytrzepie Ci resztę mózgu oraz gówno z portek.
Przecież poza podwójną gardą, paraliżem w ważnych walkach od pasa w dół i kupą szczęścia to ,,boksersko" jesteś w przedszkolu.
Poza tym nawet w swojej wadze 80 % zawodników Cię spokojnie rozkłada a M do Mateusza pod każdym względem jesteś do tyłu i skończyłbyś w walce jak Pan Janik...
 Autor komentarza: unlocer
Data: 06-03-2013 10:07:48 
lubieznyzenon
Żeby Włodarczyk się utrzymał na nogach przez 12 rund nawet zza podwójnej musiał by założyć dwa kaski jeden na drugi. Bokserski a na niego motocyklowy.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 06-03-2013 10:09:50 
Taktyka przechodzących do wagi ciężkiej : dajcie mi MILION a potem możecie mną ring powycierać , heee
Panie Krzysztofie polecamy unifikację pasów w Pana wadze lub wygranie turnieju Prizefighter , walkę z Masternakiem a dopiero potem oceni Pan swoją szansę w ciężkiej...( brakło by życia żeby to zrelizować ...ale marzeniadobra sprawa , heeeh )
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 10:10:46 
Masz rację 80olsen, WBC nie pozwoli mu zrobić tak jak WBO pozwoliło Huckowi, ale to i tak może być rekordowa wypłata dla Diabła, a z jego stanem psychicznym to nie wiem czy on nie chce kończyć kariery, poza tym mimo dość młodego wieku, to już naprawdę długo jest na zawodowstwie i sporo tych walk stoczył.
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-03-2013 10:11:28 
podoba mi się ten wywiad. w przeciwieństwie do Adamka, Włodarczyk wie, że z Kliczką ma małe szanse, ale chce spróbować. najpierw jednak chciałby zmierzyć się z wyższym zawodnikiem i zobaczyć jak będzie - tylko przyklasnąć.

a czy wygra, czy przegra - jeśli dałby z siebie wszystko i przegrał, to tragrdii nie będzie, nie on pierwszy i nie ostatni przegra z dominaotrem HW.

kibicuję Włodarowi i mam nadzieję, że będzie miał szansę spróbować się z Kliczką. mógł Wach, mógł Sosnowski i Adamek, to dlaczego nie Włodar? i wykazuje zdrowe podejście - po prostu skok na kasę.

o Masternaku też dobrze mówi - póki co to solidniak z EBU, ale z patentem na mistrza świata.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 10:15:12 
Shogun, chyba nigdy nie stałeś koło Włodarczyka, to jest bardzo "grubokościsty" facet, który między walkami chodzi w okolicach setki, chociaż tego po nim zbytnio nie widać. Nie mówię, że się nadaje do ciężkiej, bo się w ogóle nie nadaje, ale już z tej nienawiści do niektórych pięściarzy pleciesz takie bzdury, że ciężko nie zareagować.

A walkę z Masternakiem jakby co da się też dobrze w Polsce sprzedać i bez pasa WBC na szali.
 Autor komentarza: bartektko
Data: 06-03-2013 10:17:31 
nurgle

żeby dostać walkę z kliczka trzeba sobie na nią zasłużyć ale znając pana W to pokona kogoś pokroju walkera i będzie obowiąskowym pretendentem :)
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 10:19:50 
Czytak bartektko wywiad i artykuły. Żeby zostać obowiązkowym pretendentem wystarczy być mistrzem WBC w niższej kategorii, jak Diablo przejdzie wyżej to z automatu staje się obowiązkowym.

Adamkowi zresztą Kliczko oferowali walkę zdaje się i przed starciem z Gołotą, a po Gołocie to już na pewno, tyle że z pozycji dobrowolnego ma dużo gorsze warunki i dużo mniejszą wypłatę.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 06-03-2013 10:20:40 
Głupszego wywiadu nie czytałem Diablo żyje w świecie fantazji!
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 10:22:25 
Przykład tych nowych zasad WBC mamy w dużo niższej kategorii, gdzie Mares mistrz WBC w 122 lbs, bez żadnej walki w 126 lbs jest obowiązkowym pretendentem dla mistrza tejże kategorii - Ponce De Leona i mamy ich walkę 4 maja.
 Autor komentarza: mirco30
Data: 06-03-2013 10:37:56 
Diablo sie chwiał po ciosie Greena a co by było gdyby Kliczko go trafił?Wiecej pokazuje swoją gęmbe w telewizji niż na sali treningowej,następny po Szpulce Celebryta.
 Autor komentarza: weentM
Data: 06-03-2013 10:43:44 
hahahah :))) ale mnie Krzysio rozbawił :))
 Autor komentarza: grendel
Data: 06-03-2013 10:45:08 
Co za pajac z tego Włodarczyka. On nigdy nie miał rozumu a teraz to już brak słów. Tylko leczyć tego człowieka
 Autor komentarza: sage46
Data: 06-03-2013 10:51:14 
Krzysiu jak cie lubie i szanuje ale skoncz fantazjowac.Szkoda zdrowia,pieniadze nie sa w zyciu najwazniejsze
 Autor komentarza: DAREK
Data: 06-03-2013 10:53:57 
Po co to tak pierdo....ć bez sensu....
Przecież on się boi walczyć z kimkolwiek lepszym z pierwszej 10 wagi cruiser, żeby nie stracić tego mistrzowskiego pasa a co dopiero walka w ciężkiej i to z Klitchko. No, chyba że to będzie Jego ostatnia walka w karierze...
I tak skończy się na Roy-u Juniorze, który - jak zwykle ostatnio - będzie w swojej prime dyspozycji...albo na Fragommenim ( pt.: Ostateczna Rozgrywka ) albo na Palaciosie ( pod takim samym tytułem...)...
ŻENADA...Jest coraz gorzej w tym naszym boksie - jeżeli chodzi o aspekt sportowy...

Pozdrawiam miłośników i pasjonatów tego pięknego sportu.
DAREK
 Autor komentarza: fanBOKSU90
Data: 06-03-2013 10:54:04 
pYTALIŚCIE Z CZYM aDAMEK DO hw? pYTANIE Z CZYM DIABLO? Goral przynajmniej byl bardziej wszechstronny technicznie jak byl pod skrzydlami gmitruka... Moze najpierw walka Adamek-Wlodarczyk w umowionym limicie? To byl by hit i mysle ze gorlaz zrobilby rydego jeszcze na cacy
 Autor komentarza: werus
Data: 06-03-2013 11:04:32 
Pomysł na tę walkę jest tak żenujący, że nawet nie chce się tego komentować
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 06-03-2013 11:06:48 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=33780:zdjcie-dnia-rigondeaux-i-solis-na-wspolnym-treningu-&catid=1:latest-news
AKTUALNA FOTKA SOLISA.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 11:10:53 
Diablo lubi przykozaczyć. Co zyskałbyś panie Diablo na walce z Masterem? Nieformalny tytuł bezwzlędnie najlepszego polskiego junior ciężkiego. Może nawet w historii. Warto?
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 06-03-2013 11:13:24 
Klasyczny sposób maskowania obsrania się po pachy przed Masternakiem.
 Autor komentarza: polrex
Data: 06-03-2013 11:21:03 
super , teraz po przegraneh Diablo z Kliczkiem bedzie mozna zrobic kilka walk "stulecia"

Diablo - Adamek
Diablo - Dragon
Wach - Adamek


Diablo znany jest ze szczelnej gardy, ale Kliczko po dwóch rundach tak strasznie by obil przedramiona Diablo ze ten nie mialby sily trzymac gardy,

jest malo ruchliwy, stoi w miejscu, Kliczko móglby walic z armaty,
predzej Masternak za dwa lata by se poradzil z Kliczkiem
 Autor komentarza: polrex
Data: 06-03-2013 11:26:12 
Kliczko móglby zlamac mu ten jego orli nos, ciosy Kliczki
 Autor komentarza: Vroo
Data: 06-03-2013 11:26:52 
Właśnie - walki stulecia - możliwe byłoby spotkanie Włodarczyka i Adamka w HW i baaaardzo chętnie bym to obejrzał, nawet bardziej niż z Masternakiem.
 Autor komentarza: Gestfeind
Data: 06-03-2013 11:29:28 
Brawo! Widać postępy. Solis powoli zbliża się do sylwetki Arreoli.

Może zanim Diablo wyskoczy do Vita, to zmierzy się najpierw np. z Harrisonem?
 Autor komentarza: rumburak
Data: 06-03-2013 11:37:52 
Witek obije sobie Krzysia na zakończenie kariery...
 Autor komentarza: kibicfg
Data: 06-03-2013 11:37:53 
Nie wiem o co ten caly szum. Przeciez jezeli Diablo ma taka mozliwosc i zostac obowiazkowykm do Vita to tylko idiota by z tego nie skorzystal. Takiej kasy nie zarobi do konca kariery walczac w CW. Po przegranej z rak Vita zawsze moze do CW wrocic i zapewne od razu bedzie obowiazkowym.
Albo zostac w HW i walczyc np. z Adamkiem lub Wachem takze za bardzo dobra kase. A walka z Masternakiem nie ma w tej chwili sensu, Master jeszcze niedawno walczyl u Wujka po walce wieczoru grubo po 24-tej ( nawet sedzia po pierwszym ciosie Mastera oglosil Ko bo chcial isc juz do domu) on jest anonimowy. Musi w koncu pokonac kilku cenionych rywali i napewno walke o tytul dostanie. Oczywiscie sportowo byloby to prawdziwe wydarzenie w CW.
 Autor komentarza: jacekWroc
Data: 06-03-2013 11:41:35 
dobry żart... coś sie Panu w głowie Pop.liło, szanse z Kliczko- "BARDZIEJ RUCHLIWY" hehe ciekawe czy na ringu
 Autor komentarza: lukaszbiszczu1
Data: 06-03-2013 11:48:25 
Z jednej strony chodzi o wypłatę i pokazanie sie w walce z Vitalijem a z drugiej patrząc na taką walkę nie ma żadnych szans nawet z tak słabym Klitschko śmiać mi się chce jak mówi że ma szybkość i jest bardziej ruchliwy ha ha ha na pewno mocniej bije i jest silniejszy niż Adamek ale to wszystko w tym temacie!!!
 Autor komentarza: kibicfg
Data: 06-03-2013 11:50:15 
Trudno tez zrozumiec powszechny zachwyt nad Arreola. Niedosc ze nigdy z nikim powaznym nie wygral to jest bardzo ograniczony wolny z nie najlepszym ciosem i brakiem obrony. Kazdy sredni technik z mocna szczeka i dobra obrona bez problemu go wypunktuje.
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-03-2013 12:10:29 
bartektko

a czym zasłużył Sosna, Charr, Mormeck czy Pianeta? Diablo jest przynajmniej aktualnym mistrzem CW.
 Autor komentarza: kopernik
Data: 06-03-2013 12:12:33 
Zaskoczony jestem decyzją - pozytywnie.
Widzę Krzyśka w wadze ciężkiej. Szanse wygranej w Kliczko są podobne jak Tomka i każdego innego, ale widowisko może być ciekawe.
Krzysiek zbieraj masę i wchodź w ciężką - powodzenia!
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 06-03-2013 12:17:00 
Ja w takim razie chcę Diablo- Adamek.

Jak Włodarczyk ma przejść do ciężkiej przydałby mu się najpierw ktoś pokroju Gaverna.
Później może zmierzyć się z Góralem.

Skok bezpośrednio do H.W i walkę z Kliczko o kulach nawet uważam za skazany na porażkę.

Skok po kasę.

Ja wolę walki Krzyśka w C.W tu jest wiele do roboty.

Zresztą co ja pierd.olę przecież to jakieś mega bujdy są :)
Po co to komentować, J'M sorry mama
 Autor komentarza: MOONEY
Data: 06-03-2013 12:22:00 
Stonka dokladnie! jemu na lep juz bije i obawiam sie ze juz zadne psychotropy nie pomoga.boi sie mastera i abdykuje do ciezkiej to dobry ruch bo mateusz by go zniszczyl i by juz bylo calkiem po chlopie a tak faktycznie moze wyplate zycia dostac od vita.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 06-03-2013 12:23:39 
"Cały czas będę jednak bardziej ruchliwy od Kliczki, któremu tej szybkości trochę w ostatniej walce brakowało."

Hahahahhahaahahahahahahahahahahahahaha!!!!
Tekst roku :D
Diablo, ty jesteś tak ruchliwy jak Butterbean.

Ale ja mu życzę tej walki. Bo w końcu chłop musi sobie porządnie zarobić! Co go czeka o Wasyla, kolejne bumy raz do roku? Niech przejdzie do HW, obije jakiegoś frajera na przetarcie i przyjmie wpierdziel od Witka. Zgarnie kasę i idzie na emeryturę.
Krzysiek ma naprawdę dobry pomysł, jestem za.
 Autor komentarza: bak
Data: 06-03-2013 12:25:37 
Hahahaha nie wierzę :D Chyba tabletki i ciosy od Greena nadal tkwią w pamięci. Przecież Vitali jakby chciał to by go znokautował w 1 rundzie, ale jeśli walka odbędzie się w Polsce to znowu potrzyma do 8-10 jak to zawsze Vitali robi, z każdym rywalem.
 Autor komentarza: MAKAV3LI
Data: 06-03-2013 12:25:44 
HEHEH JEDEN STRZAŁ OD KLICZKI I KRZYSIU JUŻ BĘDZIE W NIEBIE. ;D
 Autor komentarza: Paulyester
Data: 06-03-2013 12:30:50 
Wygląda na to że Włodarczyk szybciej zakończy karierę niż Adamek. Rozgląda się za mocną wypłatą unikając walk z czołówką CW.

W sumie się nie dziwię, to przeciętny bokser, nigdy nie traktowałem go jako prawdziwego mistrza świata.

Życzę mu powodzenia w ewentualnej walce z Kliczką, niech zarobi i uwolni się w końcu od tego szalonego Wasyla.
 Autor komentarza: rooop
Data: 06-03-2013 12:32:11 
Właodaczyk w starciu z Witkiem ma szanse na wygranie tylko przez kontuzje tego drugiego. Wiadomo, że chodzi tylko i wyłącznie o kasę.
Co do jego komentarza odnośnie walki Sosny i Adamka z Witkiem to trochę przesadził. Albert trafił kilka razy ale w okolice pasa. Witek gdyby chciał zniszczył by zarówno jego jak i Adamka w 1 rundzie. Przytyki w kierunku Adamka może mają na celu doprowadzenie do walki z nim w poźniejszym terminie. Myslę, że Włodarczyk widzi co sie ostatnio dzieje z Adamkiem i myśli, że łatwo by go obił, a ich ewentualna walka była by mega opłacalna. Mógłby się jednak przeliczyć, bo on tak szybko nie ucieka jak Cunn :) Z drugiej strony gdyby trafił w znaną lukę to mogło by byc ciekawie bo ma czym uderzyć.
Co do Mastera to najzwyczajniej się go obawia twierdząc , że taki pojedynek nic mu nie da. A co mu da pojedynek z jakimś emerytem z dobrym nazwiskiem oprócz kasy? Walka z Masternakiem dała by mu kasę, ale ryzyko zbyt duze.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 06-03-2013 12:33:34 
roop
"Witek gdyby chciał zniszczył by zarówno jego jak i Adamka w 1 rundzie"

Bzdura, Adamka po pierwszym nokdaunie bardzo wyraźnie chciał znokautować rzucając się z nawałnicą sierpów.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 12:36:43 
Jemu nie mogę zrobić walki z Mormeckiem, a wierzycie, że K2 wyciągnie rękę? Oni tam pamiętają, że jak miała być walka Afolabi - Kołodziej to skończyło się dziwnie. Bardzto to wszystko podejrzane było.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 12:41:29 
To nie ma nic do rzeczy, bo Afolabi-Kołodziej to były małe pieniądze, brak pasa, duże ryzyko. Tutaj nie ma żadnego sensu, żeby się wykręcać z walki o największą wypłatę w karierze. A walki z Mormeckiem nie mogli zrobić, bo Francuz złapał kontuzję pleców, ale też nie wiem jak to się ma do zrobienia walki z Kliczko?

Jak Włodarczyk przejdzie wyżej to po prostu będzie obowiązkowym i w końcu mistrz WBC wagi ciężkiej będzie musiał z nim zawalczyć.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 12:45:08 
Afolabi to marketingowo czołówka tej nieciekawej grupy. Wyluzowany, czarny Brytyjczyk, nie robiący problemów z przegranych miał spotkać się z Kołodziejem. I tu nagle jakiś wypadek samochodwy, Wasilewski zdrowy a Kołodziej problemy z plecami. Dla Afolabiego to była bardzo ważna walka, bo to chyba był eliminator do 1 w IBF. Kołodziej i tak potem mógł iść drogą Rumn Ilie i jakiś Willson.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 12:49:36 
Poza tym jak pisałem wcześniej, dla Witalija taki Włodarczyk jest całkiem atrakcyjny - Niemcy płacą i tak tyle samo bez względu na to kogo obije, w walce z Włodarem ma dodatkowy zysk bo walnie sobie PPV, no i przecież mistrza bije, więc jeszcze łatwiej to się sprzeda, ludziska łykną to wszystko jak młode pelikany i jeszcze będą krzyczeć, "co, mnie nie stać?!" ;)

Na miejscu promotora wcale bym się nie dziwił, kibicfg dobrze to podsumował. Obowiązkowy pretendent do Kliczki dostanie bardzo ładną wypłatę, o jakiej w cruiser może tylko pomarzyć.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 12:54:05 
Najabrdziej chciałbym walkę Diablo - Green. Green w ostatniej walce miał chyba z 83 kg i z Cameronem przentował się znakomicie. Poza tym ma teraz IBO. Myślę, że przy lepszej kondycji byłby faworytem.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 12:55:18 
Matys90
No dla Ukraińców to są wszyscy atrakcyjni. Z kim by nie walczyli to zawsze znajdują jakies pozytywy przeciwnika. Ten młody, a ten ma mocny cios, a ten ma charkater. :)
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 06-03-2013 12:57:10 
Wielu krytykowało Adamka za to, że poszedł wyżej dla kasy ale on w H. W przeszedł całą drogę, stoczył nie jedną walkę zanim wyszedł do Witalija.
Sytuacja Włodarczyka to próba, a nawet zamiar próby, próby, wykorzystania zjebanych federacyjnych przepisów, próba skoku na kasę i wątpię aby Kliczko o tym w ogóle pomyślał.

Jednak jeśli wg. wielu Adamek stracił ambicję sportową idąc do H.W zarzucano mu, że mógł dominować w C.W

To jak nazwać to co próbuje próbować myśleć Diablo?

Ma pas w C.W ja liczyłem i liczę na walki np. z Huckiem, Masternakiem.

Tam byłyby małe pieniądze? Bez jaj.

To dopiero będzie typowy skok na kasę bez wartości sportowej ale ta próba próby się za uja nie powiedzie.

Żadnych szans jak śpiewała Flinta
 Autor komentarza: AnomanderRake
Data: 06-03-2013 12:59:08 
Niech Włodarczyk idzie do HW, życzę mu wypłaty życia bo szans na wygraną - ba, nawet na chwilowe zagrożenie Vitowi nie widzę żadnych. Witek zafunduje mu knockout nawet uderzając w podwójną gardę.
Na następną walkę mogli by dać rudemu szpilkę ;) Byłoby starcie dwóch cruiserów, którzy przeszli do HW ;) Ale wasyl w życiu na to nie pójdzie, no chyba, że Krzysiek miałby kończyć karierę i podłożyć się w tej potyczce podnosząc jednocześnie rangę celebryty.
 Autor komentarza: PanAdam27
Data: 06-03-2013 13:00:00 
Ciekawe, czy naprawdę tak sobie Włodarczyk roi w głowie, czy to tylko pieprzenie w mediach?
Przecież on nic nie ma. Tylko cios, który jednak na Witaliju żadnego wrażenia by nie zrobił, bo znacznie lepsze bomby spływały już po nim jak po kaczce (choćby w walce z Lewisem).
Poza tym już pokazał przepaść dzielącą wagi w walce ze znacznie lepszym cruiserem (Adamkiem).
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 13:01:57 
AnomanderRake
bawiąc się w poloty (a co nie można? :)) to podobno Diablo i Szpila niespecjalnie się lubią. Łapin by miał ciężki dylemat. Na 100% woli Diablo. Widać z resztą pomiędzy nimi dużą dozę zaufania. Łapin umie w narożniku rzucić "kurwą" albo podnieść na Krzysztofa rękę i widać, że to jest potrzebne. I działa!
 Autor komentarza: bak
Data: 06-03-2013 13:19:38 
@albert223

Wasilewskiemu i Łapinowi nie układa się współpraca ze Szpilką. Szpilka ich nie słucha, nic do niego nie dociera i tak wszystko robi po swojemu, ważniejsze są dla niego facebook i youtube niż prawdziwy boks i treningi, a Diablo jest konsekwentny, sumienny.
 Autor komentarza: brunon31
Data: 06-03-2013 13:27:52 
PRZED MASTEREM UCIEKA FRAJER DO CIEZKIEJ Z CZYM SIE PYTAM?ZENADA
 Autor komentarza: brunon31
Data: 06-03-2013 13:29:54 
Z CZYM SIE PYTAM?PRZED MASTEREM NIE UCIEKNIESZ CIENIASIE!WASILEWSKI CHCIALBY JESZCZE ZAROBIC PARE ZLOTYCH
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 06-03-2013 13:40:57 
@ Matys90

Shogun90 to skończony idiota, więc nie ma sensu z nim dyskutować.
 Autor komentarza: nurgle
Data: 06-03-2013 13:45:24 
kochamboks296

chyba większość liczyła na walki Diablo z Huckiem, Hernandezem lub Masternakiem, ale Wasyl z Sauerlandem za Chiny się nie dogadają - na neutralnym terenie sędziowie nie nabiorą się na 30-sekundowe zrywy Hucka, a w Niemczech Diablo zwałują jak kiedyś z Melkomianem.

cała sytuacja jest taka jak piszesz - to badanie gruntu pod przepisy WBC. Vit stoczy pewnie ostatnią walkę w karierze, więc warto powalczyć o tę walkę.
wiele Wasylowi można zarzucić złego, ale o swoich zawodników dba.

przydałby się w boksie taki gość jak Dana White - aby zrobił porzędek z federacjami i promotorami.

bak

racja. ze Szpilką mają problem. póki co, jest to kura znosząca złote (srebrne) jaja, ale ostatnio składa zbuki. myślę, że być może walką z Mollo w Chicago przekłują mu balonik (0 w rekordzie), aby go ściągnąć na ziemię (chociaż wydaje mi się, że Szpilka wygra bez problemu). póki obowiązuje Wasyla kontrakt ze Szpilką, ten będzie starał się wyciągnąć tyle kasy ile się da. jeśli Szpila dalej będzie grabił, to Wasyl może go poświęcić, bo ostatnio bardziej szkodzi niż przynosi pożytku.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 06-03-2013 13:48:01 
Ta walka ze sportowego punktu widzenia nie ma żadnego sensu.

Starzejący się Kliczko powinien zawakować pas, albo żeby ładnie się pożegnać z kibicami po moskiewskiej kupie z Charrem, wziąć do ringu Wacha i zrobić otoczkę typu:

"Muszę ukarac Wikinga za to, że chciał zranić mojego braciszka biorąc koks"

Wach jest rozpoznawalny w Niemczech jako twardziel, Kliczce nic by nie zrobił, kasa znów by była i zero ryzyka dla Vita, bo walka z Haye mogłaby się skończyć źle.

Wykorzystywanie zaś kruczków w przpisach WBC i doprowadzanie do takiej walki zawodnika, który nie postawił do tej pory nogi w ciężkiej, to jeszcze jeden kamyczek do ogródka boksu. Smród jednym słowem.
 Autor komentarza: jaro124
Data: 06-03-2013 13:58:11 
cooperek

http://www.youtube.com/watch?v=G1Pn45nFbpg
No widać jak chciał go znokautować po ciosie sobie stanął i pokazał żeby wstawał
 Autor komentarza: CiemyKlucz
Data: 06-03-2013 14:09:03 
moze Rudy wie cos czego my nie wiemy? ze np Vitalij nerwowo zamyka ostatnio oczy na sparingach czy cos, nie wiem
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 06-03-2013 14:22:08 
Buahahahahahhahahahaha
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-03-2013 14:23:11 
Hehe
Rzeczywiście humorystyczny wywiad.
Szczególnie to o szansach i o tym że trzeba być ruchliwym, szybkim :) :D

Widać Włodarczyk jest gotowy na każdy krok by uniknąć walki z Masternakiem.
Zrezygnuje już z kariery w cruser by tylko do ich starcia nie doszło.
Niestety nie interesuje mnie zbytnio kto by wygrał, ale mam wrażenie że Włodarczyk boi się Masternaka jak ognia.
Kolejna już wymówka, snucie planów, a przecież gość prawie nie walczy i powiedziałbym że gdyby wiedział że wygra ta walka jest dla niego idealna.
Bzdury same bzdury.


A tak nawiasem Vitali znokautowałby go w przeciągu trzech rund gdyby nie chciał się bawić...
 Autor komentarza: simon
Data: 06-03-2013 15:18:57 
co on wygaduje!!!niech lepiej unika Masternaka bo po ich ewentualnej walce krzysiu bedzie musial zakonczyc kariere...
 Autor komentarza: darom
Data: 06-03-2013 15:20:14 
HEHEHE DOBRE NAWET MYŚLĘ ŻE DOSTAŁBY DOBRY ŁOMOT OD TAKIEGO MARCO HUCKA ,LUB MASTERNAKA ,A GDZIE DO VITKA Z CZYM ???? LEPEI JNIECH Z GOŁOTĄ WALCZY NA ZAKOŃCZENIE KARIERY :p
 Autor komentarza: darom
Data: 06-03-2013 15:22:02 
VITKA MOŻE POKONAĆ HAYE LUB WILDER CO WY NA TO ?
 Autor komentarza: mariusz1965
Data: 06-03-2013 15:25:52 
Nastepny dziad mysli o milionach.
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 06-03-2013 15:27:10 
kurwa jak wiedys wszyscy marzyli zeby jakis Polakow zawalczyl z Klitschko to teraz juz przeginaja,przestancie bic Polakow!
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 06-03-2013 15:39:58 
jaro124
Zobacz dalej.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-03-2013 15:45:19 
Nie sądzę by Vitali nawet jeśli chce stoczyć łatwą walkę na pożegnanie wziął Włodarczyka...
Tym bardziej że ten chce stoczyć jeszcze ze dwie walki przed...

Ach, gdyby to Wład walczył z tymi dwoma wcześniejszymi może by się Polskim bokserom z brakiem pomysłów na karierę odechciało boksu z braćmi...
 Autor komentarza: Matys90
Data: 06-03-2013 16:12:37 
W Asie Wywiadu Włodar mówi, że najpierw Jamajka - czyli Roy, no a potem może ciężka. Na końcu jeszcze dodaje, że chciałby mieć dwa pasy w cruiser i nadzieja w Afolabim, z czym się zgadzam, bo z nim myślę będzie łatwiej załatwić walkę o unifikację niż z Huckiem.
 Autor komentarza: docarol
Data: 06-03-2013 16:22:44 
Bardziej ruchliwy!? CO ON ZWARIOWAŁ?
Jeśli Ukraińcom taki wali się opłacają, to niech organizują. Moim zdaniem to będzie Wańka-wstańka, tak jak to było w wydaniu Jean Marc Mormeck.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-03-2013 16:25:21 
Boże jeśli on chce zyskiwać szacunek to walka z Royem mu go nie przyniesie...

A Master na testy się zgodził...
Hehe, prawdziwy Miszcz przez duże "M"
 Autor komentarza: mirco30
Data: 06-03-2013 17:00:06 
Efekt leków jakich sie nałykał Diablo-jeszcze go ,,trzyma''
 Autor komentarza: docarol
Data: 06-03-2013 17:10:25 
Włodarczyka jak polityk.
Nieważne że bredzi, ważne że jest o nim głośno.
 Autor komentarza: LORZAmasonska
Data: 06-03-2013 17:59:07 
"Cały czas będę jednak bardziej ruchliwy od Kliczki"

hahahah

No Diablo to lata po ringu zawsze , aż ciężko go uchwycić.
 Autor komentarza: WRU
Data: 06-03-2013 18:03:36 
Taki Diablo na ostatnią walkę lepszy niż Haye.
 Autor komentarza: albert223
Data: 06-03-2013 18:16:58 
Jednego można być pewnym. Najfajniejsza z możliwych walk w tej wadze Diablo - Huckić się nie odbędzie. :(
 Autor komentarza: neu
Data: 06-03-2013 22:14:59 
Po przeczytaniu komentarzy uwazam, ze osobiste sympatie i antypatie przyslaniaja wielu ludziom rzeczywistosc. Nawiasem mowiac ogromna wiekszosc nie zna osobiscie zadnego z tych bokserow, wiec nie wiem, za co lubia lub nie lubia, no ale niewazne.

Powtorze, Wlodarczyk nie jest kandydatem na mistrza HW i to jest dosc oczywiste. Ale na jakiej podstawie twierdzicie, ze nadaje sie gorzej niz Adamek, ktory w polciezkiej toczyl ciezkie boje z Dawsonem i Briggsem? Albo, ze nie ma szans z zawodnikami pokroju Arreoli? No przeciez tutaj sie robi z Masternaka co najmniej mistrza (kogo pokonal), z Arreoli swiatowa czolowke (ponownie, kogo pokonal), a z Adamka zawodnika "ktory, moze pokonac kazdego oprocz Kliczkow", a z bardzo, ale to naprawde bardzo wyraznie pastprime Witalija nr 1 HW, Wladymir ma szklana szczeke, podobnie jak Haye, ktory w dodatku podobno jest tchorzem... Ludzie, czy wy w ogole na biezaco ogladacie i analizujecie to, co dzieje sie w ringu? Czy tylko powtarzacie, co wam powiedza i napisza inni? Na dzisiaj jak dla mnie walka Adamek-Wlodarczyk nie ma wyraznego faworyta, przy czym zaznaczam, ze nie jestem fanem boksu ani jednego ani drugiego. Adamek jest po prostu juz wolny jak ketchup, ma opozniony czas reakcji, pchane ciosy i srednia prace nog. A obrony dalej nie ma i prawe krossy nad jego lewa wchodza jak w maslo. Przeciez to widac! Rudy z kolei jest spiety i ma problemy z psycha, ale za to technike i obrone ma bardzo dobra, a cios wcale nie gorszy od Adamka. Wlodar bez problemu moze wazyc 96-98 kg, bez wiekszych zmian, a jak Adamek robil mase (podpowiadam dla niekumatych: okres walki z Estrada, pozniej bylo z czego zrzucac, stad dobra szybkosc w walce z Arreola) to chyba kazdy widzial. Ech...
 Autor komentarza: neu
Data: 06-03-2013 22:18:25 
@albert223
Tez chcialbym zobaczyc ta walke. Huck jest ogolnie bardzo niewygodny, ale to paradoksalnie wymarzony przeciwnik dla Wlodarczyka.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 06-03-2013 22:51:20 
Powiem tak że
nie mam nic do Diablo choć porywający styl nigdy nie miał i nieb ędzie
ale jest czołowym zwodnikiem w cruser jego styl nieporywający skuteczny niezły w obronie

ale Niech ie pier.... farmazonów i Diablo i jego team jakieś
walce Z Viltaijem
nie odwraca uwagi od ewentulanej walki z Masternakiem

i piszę o jakieś zupełnie nierealnej walce z Vitalijem! to
jest odwraceanie uwagi od tego żeby media nie pisaały i wogle odejscie ewentualnej walki z Masternakiem


Wiodomo ze boks nie tylko sport i biznes i kasa niech zawalczy
o unifiakcje i tu coś udowodni lub z Masternakiem
anie gada o o Vitaliju

z masterem walka sprzedała by się swietnie a sportowo też obaj nie past prime!

nie dam sobie uciąc głowy ze na na pewno by wygrał Masternak wygrał z Diablo ale masternak byłby dla mnie faworytem styl Masternaka nie pasował by Diablo
ale twierdze że jakby nie wyłapał serii cisów Włodarczyka
( co jest mimo wszystko niewykluczone ale przy obronie i szybkosci Masternaka trudne do wykonania)

Masternak to diablo ograł by może nawet wysoko na punkty.

Ameryki nie dokryję że Wasilewski i Sam Diablo będą unikac tej walki jak Ognia jest to za przeproszenie m wkurwiajace

szukanie pretekstów żeby nie walczyć z grożnym pretendentem Wasilewskiego
może jak MAsternak bedzie Mistrzem to będzie unifikacja w konćcu dojdzie do tej walki!!
ale to tylko może
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.