TURNIEJ FELIKSA STAMMA - ZGŁOSIŁO SIĘ 20 REPREZENTACJI

Już w kwietniu w Warszawie będziemy mogli oglądać wielkie międzynarodowe wydarzenie boksu olimpijskiego. W dniach 23-26 odbędzie się jubileuszowy XXX Turniej Bokserski poświęcony pamięci wybitnego szkoleniowca Feliksa „Papy” Stamma. Do chwili obecnej do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 20 reprezentacji z Europy i świata.

Z kadrą męską do Polski przyjedzie reprezentacja m.in. Anglii, Walii, Francji, Rumunii, Hiszpanii, Bułgarii, Kazachstanu, Brazylii. Nasze zawodniczki walczyć będą w trzech olimpijskich kategoriach wagowych z zawodniczkami m.in. Kazachstanu, Australii, Anglii, Francji, Kanady, Nowej Zelandii, Irlandii i Białorusi.

Walki eliminacyjne, ćwierćfinałowe i półfinałowe rozgrywane będą w Hotelu „Gromada” przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie w na hali „Torwar” w Warszawie w dniu 26  kwietnia o godz. 20.00. Honorowy Patronat Turnieju objęła Prezydent m.st. Warszawy pani Hanna Gronkiewicz - Waltz oraz Polski Komitet Olimpijski.

Po 22 marca będziemy znali nazwiska zawodników i zawodniczek ekip zagranicznych. Poznamy również nazwiska polskiej reprezentacji męskiej i kobiecej. W rozwinięciu przedstawiamy program turnieju.

Program turnieju:

23 kwiecień             

13.00                  walki eliminacyjne (I seria)
16.30                  Ceremonia otwarcia (Hotel „Gromada”)
17.00                  walki eliminacyjne (II seria)

24 kwiecień

13.00                   walki ćwierćfinałowe (I seria)
17.00                   walki ćwierćfinałowe (II seria)

25 kwiecień

11.00                    walki półfinałowe (I seria)
17.00                   walki półfinałowe (II seria)

26 kwiecień       

20.00                     Gala Finałowa  (Hala „Torwar”)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 19:23:03 
Droga Redakcjo Bokser.org!Usuneliście cały material dot. ostatniego występu Hussars Poland i tylko dlatego że Lutonadam "podsumował" dyskusje dot. wypowiedzi Waszych czytelników.Tym samym okazaliście brak szacunku dla ambitnie walczacych "Hussarów" ich Trenerów,czytelnikom ktorzy komentowali i pokazaliście co znaczy wdg.Bokser.org WOLNOŚĆ ŚŁOWA!Brawo...
 Autor komentarza: msjaro (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 19:52:53 
O czym Ty piszesz lutonadam?

http://www.bokser.org/content/2013/02/24/173659/index.jsp - zapowiedź występu

http://www.bokser.org/content/2013/02/24/213825/index.jsp - opis występu

Chyba po prostu nie mogłeś znaleźć.
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 19:56:01 
Redakcja nie usuwa materiałów- tym bardziej że był to pierwszy konstruktywny w dobrym duchu prowadzony komentarz. WSB stało się mikroskopem w którym jak na dłoni wychodzą błędy, ale i zdolnosci zawodników i trenerów.

"lutonadam" materiał znajduje się na stronie http://www.bokser.org/content/2013/02/24/213825/index.jsp
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:06:19 
Materiał pt.' Husaria 'przegrała z Jastrzębiami ... byl TUTAJ w zakladce BOKS AMATORSKI i przed materiałem dot. Turnieju Feliksa Stamma jeszcze ok półtorej godziny temu!Panowie naprawdę proszę...
 Autor komentarza: msjaro (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 20:09:39 
lutonadam - jest materiał czy go nie ma? Bo chyba dostałeś linka. Chyba ktoś przerzucił artykuł do zakładki boks zawodowy, bo WSB tam powinno się znajdować. Proszę nie rzucać oskarżeń skoro nic takiego się nie wydarzyło, bo nie usuwamy materiałów.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:13:05 
Usuneliście moje wypowiedzi już kilka razy a dwa razy byly próby wyeliminowania możliwości komentowania mimo że byłem zalogowany!Jest to niepoważne i powinniscie sie tego wstydzić!Wiem ,wiem naciski,telefony...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:14:58 
A właśnie ktoś PRZERZUCIŁ artykuł w inne miejsce... no wlaśnie o to mi chodzi..BRAWO!
 Autor komentarza: msjaro (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 20:17:03 
"Usuneliście cały material dot. ostatniego występu Hussars Poland" - lutonadam, szanuję Cię bardzo jako użytkownika i aż sam nie wierzę w to co piszesz. Dostałeś linka do materiału, który rzekomo usunęliśmy, to zacząłeś pisać o usuwaniu komentarzy. Naciski, telefony - nie komentuję tego, zastanów się co piszesz.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:20:19 
Pięściarzom: Pac,Wyleżoł,Tryc i pozostałym z WSB należą się tzw."dzikie karty" jak ...psu buda!To zawodnicy z WSB zdecydowali sie na ciężki trening,kilkutygodniowe rozłąki z najbliższymi i wyczerpujące pieciorundowe pojedynki bez kasków!Wielu niechcialo az tak cięzko pracowac i poddac sie rezimowi treningowemu o czym mówił Trener Migaczew!Specyfika przygotowań,wystepów i kalendarz WSB koliduje z turniejami GP.To chyba jest Jasne.Jak można dopuszczać taką myśl aby za to, tych zawodników...dyskwalifikować?I kto to mówi?Trener z aspiracjami do bycia Trenerem kadry? W ubieglym roku został wybrany TRENER KADRY POLSKI Hubert Migaczew i to ON z swoim sztabem szkoleniowym ma decydować kto,gdzie i kiedy "zaboksuje".Kazdy łącznie z Prezesem PZB jego wspólpracownicy i trenerzy powinni zadbać o Prestiż i Autorytet TRENERA NR1!Przeszkadzanie,wprowadzanie "kontrabandy" itp. jest ...grzechem śmiertelnym.A podjęcie sie funkcji TRENERA REPREZENTACJI POLSKI to to samo jak złożenie przysięgi przed całym sportowym narodem i nie tylko!Nie wolno w żaden sposób fizycznie przeszkadzać aż do nastepnych IO w Rio de Janerio Trenerowi Migaczewowi.Bo inaczej się NIE DA.Przeciez to jest takie PROSTE i JASNE.Kto tego nie rozumie powinien odsunąć się jak najdalej od PZB itp.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:23:01 
Bo zostałem już dwa razy zablokowany przez Redakcję mimo że jestem zarejestrowanym użytkownikiem i byłem zalogowany !I własnie o tym piszę i nie mam sie czego zastanawiac bo tak bylo...
 Autor komentarza: msjaro (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 20:27:33 
Nie będę z Tobą dyskutował, bo szczerze wątpię, by ktoś Cię blokował. Jest art o meczu z Jastrzębiami, są Twoje posty, ale Ty dalej będziesz pisał o naciskach.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 20:43:12 
Ok mam udowodnić?
 Autor komentarza: msjaro (Redaktor bokser.org)
Data: 26-02-2013 20:53:05 
Chcesz udowadniać, że są naciski na Redakcję i ktoś do nas wydzwania, byśmy usuwali komentarze? Jasne, że chcę! Jeśli masz coś takiego, to odchodzę z bokser.org w trybie natychmiastowym. A teraz życzę miłego wieczoru, bo już nie mogę tego czytać.

PS: Art został przerzucony do zakładki boks zawodowy, bo tam jego miejsce. Wrzucenie go do zakładki boks amatorski było niedopatrzeniem.

Dobranoc, to mój ostatni post w tym temacie.
 Autor komentarza: Vaan
Data: 26-02-2013 21:32:12 
Lutonadam
Jak czytam te twoje wywody co się komu należy,to wymiękam.Na meczu WSB w Gdyni,miałem okazję porozmawiać z pięsciarzem Rusian Boxing Team Abduraschidovem,i on mi mówi,że oni muszą boksować w różnych turniejach wskazanych przez trenera kadry/inny jest w wsb inny kadry narodowej/,jak chcą być w kadrze ma MS czy ME.Turnieje GP pokazały,że niektórzy pięsciarze mimo startów 5 rundowych w wsb,przegrywają na GP z lepszymi zawodnikami z Polski/.Więc wniosek jest jeden "tylko ciężka praca i wyniki a nie udział".Jak sam widzisz w Husarii nie boksują najlepsi w swojej wadze.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 21:37:09 
Prosze przeczytać jednego z maili ktore otrzymałem z redakcji Bokser.org. Jest mi przykro że to musze ujawnic ale nie lubie jak ktoś ze mnie robi wariata:

Ujmˇˇ to tak
I to caˇˇkowicie prywatnie jako ˇˇe nie jest to zdanie redakcji i proszˇˇ zachowaˇˇ to dla siebie.
Jako ˇˇe jestem znany w ˇˇwiecie boksu amatorskiego w Polsce i takˇˇe utoˇˇsamiany z Portalem bokser.org otrzymywaˇˇem duˇˇo telefonów aby powiedzieˇˇ kto siˇˇ kryje pod tym nickiem (z wiadomych wzglˇˇdów nie udostˇˇpniamy takich informacji) jednakˇˇe kaˇˇdy kto ma internet to moˇˇe sobie chociaˇˇby promo Twojego klubu zobaczyˇˇ na YT gdzie znajdujˇˇ sie numery telefonów i kontakt i jeˇˇli coˇˇ ma to niech pisze dzwoni mailuje- jego sprawa i tak przedstawiaˇˇem kwestiˇˇ Twoich wypowiedzi na forum- to ˇˇe jest coˇˇ zablokowane dowiedziaˇˇem siˇˇ z tego maila- byˇˇ moˇˇe te osoby kontaktowaˇˇy sie jeszcze z ˇˇukaszem (redaktorem naczelnym) nie wiem tego i wyjaˇˇniˇˇ bo tez chce znaˇˇ przyczynˇˇ. Jednakˇˇe My pracujemy, a na portalu udzielamy sie bo to jest nasz konik, takie wypaczenie faceta w sile wieku który lubi trochˇˇ boksu !! I proszˇˇ mi wierzyˇˇ czasami brakuje czasu aby za przeproszeniem pierdnˇˇˇˇ :-)

Pozdrawiam i do usˇˇyszenia/zobaczenia. Ja tez pozdrawiam redakcje Bokser.org!
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 21:54:43 
Vaan...boicie sie rywalizacji z zawodnikami WSB na Mistrzostwach Polski?A po drugie ...Polska to nie Rosja!
 Autor komentarza: Vaan
Data: 26-02-2013 22:11:08 
Czytaj ze zrozumieniem Lutonadam,są lepsi w Polsce niż co poniektórzy w wsb,po wtóre w Polsce przydziałów za udziały nie ma.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 26-02-2013 22:29:18 
Vaan...proszę czytaj moją pierwszą i drugą wypowiedż ze zrozumieneim!
 Autor komentarza: lustrator
Data: 27-02-2013 00:46:19 
Witam.
Lutoadam z mojej skromnej wiedzy do występów WSB nie zostali zaproszeni tylko najlepsi zawodnicy w kraju. Faktem jest ,że kilku h odmówiło współpracy z WSB i nikt nie chce do końca powiedzieć dlaczego. Jest też kilku którzy chcieli ale oni nie odpowiadali profilowi jaki określił sobie trener Migaczew. Hubert postawił na tych a nie na innych z wiadomych tylko dla siebie względów zawodników. Kadra WSB to nie kadra narodowa tylko drużyna startująca w elitarnej lidze jaką jest WSB. Śmiem twierdzić ,że to właśnie część zawodników WSB obawia się startów w GP by nie ponieść porażek. Jak dla mnie Tryc, Pac i Wyleżoł nie są kandydatami do medali MP i pkt do kwalifikacji mogą dostać tylko w przypadku gdy terminy startów kolidują ze sobą. Nie rozumiem dlaczego Michelus i Jabłoński mogli wystartować w GP i zdobyć punkty w klasyfikacjach a Mazik i Wyleżoł nie. Tryc i Pac startowali i furory nie zrobili.Trzeba przyznać ,że poziom walk na GP systematycznie się podnosi i ja już z niecierpliwością czekam na finały MP w Zawierciu. Kilka wag jest bardzo silnie obsadzona i dzięki rywalizacji może nam się pojawić nie zła kadra na ME. Jak dla mnie tylko MIchelus jest pewniakiem do złotego medalu w swojej wadze reszta złotych medali to sprawa otwarta.
 Autor komentarza: Vaan
Data: 27-02-2013 07:32:22 
Lustrator dobrze tłumaczysz,ale obawiam się,że Luton i tak nie zrozumie sądząc po jego wypowiedziach.
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 27-02-2013 15:57:03 
Olas podobno koksowal,nie widzialem zadnego artykulu na ten temat bokser org(moze przeoczylem cholira wii).W kazdym badz razie Zaloby po Olasiu nie oglaszam,byl i jest drewniany i jakis taki nieprzekonywujacy.Czas postawic na innych,szukac innych rozwiazan.I mam pytanie moze ktos odpowiednie jak moge prosic,czy jest sa przewidziane jakies zgrupowania kadry przed ME w Minsku iczy ewentualnie beda w nich uczestniczyc zawodnicy Pana Michala Nowaka czy tez wojenka trwa dalij.Moze ktos odpowie.Da Bog...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.