PRZEMYSŁAW MAJEWSKI vs JAMAAL DAVIS

W walce wieczoru podczas gali w Atlantic City Przemysław Majewski (21-1, 13 KO) pokonał po dziesięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów Amerykanina Jamaala Davisa (14-9-1, 6 KO).

- Czuję się doskonale. Davis mnie nie uszkodził, mam tylko nieco zbitą prawą rękę, ale nie jest to poważna kontuzja i szybko się zagoi. Wiem, że niektórzy patrząc na rekord Jamaala będą mówić, że walczyłem z kelnerem, ale on pokazał dzisiaj w ringu, że ta gra była warta przysłowiowej świeczki. - powiedział po walce Przemek Majewski. Dodał także, że nie miał okazji obejrzeć pojedynku Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą, ale zna jego wynik.

- Ja kibicowałem Andrzejowi Gołocie, bo zawsze był moim bokserskim idolem, ale szanuje też bardzo Przemka, i mam nadzieję, że stoczyli czysty i widowiskowy pojedynek.- dodał Majewski. - Przy okazji chciałbym serdecznie pozdrowić mój rodzinny Radom i wszystkich kibiców - zakończył z uśmiechem pięściarz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EndrjuGolara
Data: 25-02-2013 20:56:34 
Pogratulować :) Jeden z moich ulubionych polskich bokserów. Lubi walczyć a nie chować się za gardą całą walkę. Ciekawe to ostatnie zdjęcie, jakby tego młodego z prawej dokleili w fotoszopie w porównaniu do przedostatniego ;)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 25-02-2013 21:49:03 
Po co ciągle te zdjęcia sa obrabiane w Photoshop???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.