FOTO: KADRA NARODOWA W DEBRECZYNIE

Nasi pięściarze - podobnie jak przed rokiem -  zakończyli Międzynarodowy Turniej o Memoriał Istvana Bocskaia w Debreczynie na dwóch półfinałach. Damian Wrzesiński (60 kg) i Maciej Jóźwik (52 kg), mimo wielkiej ambicji nie dali rady pokonać swoich rywali. Pierwszy z nich przegrał na punkty (9-18) z wicemistrzem Europy z Ankary (2011), Rosjaninem Dmitriyem Polyanskiyem, natomiast drugi okazał sie słabszy (6-20) od Chińczyka Changa Yonga.

Na fotografii 5 z 6 naszych kadrowiczów (od lewej: Michał Gerlecki, Włodzimierz Letr, Marek Pietruczuk, Wrzesiński i Jóźwik; brakuje Tomasza Kota), wraz z trenerem Michałem Nowakiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PKBMichalNowak
Data: 10-02-2013 16:41:36 
Dziękuję chłopaki za cudowne emocje i niezapomniane chwile, jakby to powiedział brakujący na zdjęciu Tomek Kot - wyjazd prze-kot :D wielkie podziękowania dla prezesa Mustafy!!! Wspaniałe wspomnienia :)
 Autor komentarza: boks1974
Data: 11-02-2013 13:18:14 
A tak Wszyscy śmiali się ze Mnie że jezdziłem za Kasę Turka gdyby nie Mustafa nie było by wielu wyjazdów!!!.... Kiedyś bylem przeciwnikiem Nowaków ale widzę teraz z perspektywy czasu że są jedynymi którzy podtrzymują boks Seniorski Teraz mówią że Poznań podczepił się pod Mustafe ..(to samo o Mnie mówili)więc się nie przejmujcie :--) Brawo Michał Nowak za Klase że potrafisz Podziękować Mustafie Brawo jak wiesz reszta Dziadków Leśnych myśli że im się wszystko należy... Wiecej takich Ludzi jak Mustafa Nowak a będzie troszkę Lepiej pozdrawiam o powodzenia !!!!
 Autor komentarza: Wojtas89
Data: 13-02-2013 12:37:52 
Dzień dobry wszystkim.

Mam na imię Wojtek. Mam 21 lat. Od zawsze fascynowałem się boksem. Dotychczas mieszkałem we Francji, gdzie przez ostatnie 15. miesięcy trenowałem tę piękną dyscyplinę sportu w jednych z Paryskich klubów.
W przyszłym tygodniu wracam do Polski-na stałe. Chciałbym znaleźć klub bokserski w WARSZAWIE w którym mógłbym pojechać na Grand Prix, ponieważ czuję się mocny i patrząc po walkach na GP śmiało nie odstaję poziomem po 15. roku zajęć. Od razu mówię, że Fenix Warszawa odpada, ponieważ tam jest ekipa Hussars i trener Migaczew nie zabiera zawodników na GP.

CZY JESTEŚCIE W STANIE POLECIĆ JAKIŚ KLUB?

CZEKAM NA ODPOWIEDZ.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.