ISHIDA: BĘDĘ IŚĆ DO PRZODU

Po dwóch kolejnych porażkach Nobuhiro Ishida (24-8-2, 9 KO) spróbuje 30 marca powrócić na zwycięski tor. Japończyka czeka jednak niezwykle trudne zadanie – jego rywalem w Monte Carlo będzie wicemistrz olimpijski z Aten i prawdopodobnie najbardziej unikany dzisiaj pięściarz kategorii średniej, Giennadij Gołowkin (25-0, 22 KO). Ishida zapewnia, że nie przestraszy się mocno bijącego Kazacha i podejmie z nim otwartą walkę.

- Myślę, że Gołowkin może być teraz najsilniejszym zawodnikiem w wadze średniej. To będzie najtrudniejszy rywal w mojej karierze, to też może moja ostatnia szansa na zaistnienie na międzynarodowej arenie. Szykuje się dobra walka, będę iść do przodu pomimo tego, że może się to dla mnie zakończyć nokautem. Gdy ma się wolę walki, można łamać najróżniejsze bariery – mówi 37-letni Japończyk.

Do walki z Gołowkinem, której stawką będą pasy WBA i IBO, Ishida będzie się przygotowywać w Los Angeles, pod okiem Rudy’ego Hernandeza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SweetPea
Data: 09-02-2013 11:58:17 
No ciekawe czy Gienia złoży Ishide , ale tak poza tym to rywal cienki
 Autor komentarza: Matys90
Data: 09-02-2013 12:48:24 
Ishida niczym Mosley, same porażki i szczęśliwym zbiegiem okoliczności w WBA:

"Nobuhiro Ishida enters at position # 15 at the discretion to the rating committee"

:)

Nie mówię, że to zły przeciwnik, ale kurczę journeymani dostają szansę, bo dla wszystkich innych nagle pas WBA stracił na wartości.
 Autor komentarza: gregor07
Data: 09-02-2013 13:07:41 
Nawet jeśli kogoś nie ma w rankingu WBA, ale podpisze kontrakt na walkę z mistrzem tej federacji to w rankingu na następny miesiąc już się cudownym sposobem znajduje. Stała praktyka.
 Autor komentarza: Kukiz14
Data: 09-02-2013 13:18:51 
Mysle ze Ishida faktycznie bedzie szedl do przodu. Aż do pierwszeggo mocniejszego, celnego ciosu GGG.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.