BOTHA: WILLIAMS JEST NIEBEZPIECZNY

Już jutro na gali w Australii były rugbysta, Sonny Bill Williams (5-0, 3 KO) stanie do walki z doświadczonym Fransem Bothą (48-8-3, 29 KO). "Biały Bawół" solidnie podszedł do przygotowań i od ostatniego występu zrzucił 10 kilogramów. Pięściarz z RPA jest przekonany, że jego doświadczenie zaprocentuje jutro w ringu.

- Ten gość nie ma doświadczenia na najwyższym poziomie. Nie ma balansu, nie bije kombinacji. Po prostu idzie do przodu, dużo nauki przed nim. To duży pięściarz, ma czym uderzyć, zatem muszę uważać.

Williams z szacunkiem wypowiada się o swoim najbliższym rywalu, jednak zaznacza, że w ringu nie będzie miejsca na sentymenty.

- Botha to niezły showman, który dużo mówi, ale też dużo potrafi. To zaszczyt walczyć z nim, jednak w ringu nie będę prosił o autograf, tylko go pokonam - krótko skomentował Williams.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TajemniczyCios
Data: 07-02-2013 20:09:42 
Botha fajnie padł w pojedynku z Lewisem.Jego zaś upadek w walce z Tysonem był chyba najwolniejszym w wszystkich walkach jakie widziałem, istne slow motion.Ogolnie z kazdym bokserem który miał cios nie dawał rady poza paroma wyjątkami.
 Autor komentarza: Gogito
Data: 07-02-2013 20:26:24 
Zobaczcie kogo dostaje Williams w swojej 6 walce, a z racji tego, że był zawodnikiem Rugby, nie posiada on szczególnej techniki bokserskiej, natomiast w Polsce taki Szpilka, który od zawsze nastawiony był na trening bokserski w swojej 6 walce dostaje jakiegoś buma. Nie chodzi mi o porównanie klasy Szpilki z Williamsem, tylko o fakt doboru zawodnika. Można tu się dostrzec pewnej analogii do Pudzianowskiego(gwiazda innego sportu,tak jak Williams), który na początku swojej przygody dostaje Sylvie, nie mając kompletnie żadnych argumentów czysto sportowych za sobą. Oby nie skńczyło się to dla Williamsa źle, ale czuje że wygra z Bothą.
 Autor komentarza: bak
Data: 07-02-2013 20:31:55 
Botha obije celebrytę :D
 Autor komentarza: gregor07
Data: 07-02-2013 20:39:39 
,,Zobaczcie kogo dostaje Williams w swojej 6 walce, a z racji tego, że był zawodnikiem Rugby, nie posiada on szczególnej techniki bokserskiej, natomiast w Polsce taki Szpilka, który od zawsze nastawiony był na trening bokserski w swojej 6 walce dostaje jakiegoś buma" Co to w ogóle za porównania? A zobacz sobie kogo dostał Adamek w 30 walce, walke przed Briggsem. Zobacz z kim walczy teraz Proksa. Botha to dziadek z brzuchem i słabą szczęką. Nawet jeśli pokona tego Williamsa to Australijczykowi to lotto, bo on nie ma żadnych specjalnych ambicji bokserskich, ot takie hobby.
 Autor komentarza: MarianoItaliano
Data: 07-02-2013 20:54:14 
Dla waszej wiadomości Sonny Bill Williams nie zakończył kariery rugbisty i nie jest też aussies tylko All Blacks!

Kawał z niego skurwys... polecam zobaczyć jego akcje z meczów, niezły zabijaka.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 07-02-2013 21:21:22 
10 kilo...wystarczy ze się dobrze wysrał, z tego co pamiętam Botha jako nieliczny nie bał się Tysona a trafiony był centralnie niejednemu łeb by odleciał
 Autor komentarza: OjciecZradiaMaryja2
Data: 08-02-2013 00:51:01 
chetnie ojciec zobaczylby go ze szpilka moze udaloby sie bothcie jeszcze jedna niespodzianka jak z niepokonanym simba :)
 Autor komentarza: gregor07
Data: 08-02-2013 10:32:44 
Tylko jak się później okazało Simba był dmuchanym prospepktem, a teraz yourneymanem ze słabiutką szczęką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.