CUNNINGHAM: ZASZOKUJEMY ŚWIAT

Wczoraj świat obiegła dość zaskakująca informacja. Wracająca na ring gwiazda zawodowego boksu, Floyd Mayweather Jr (43-0, 26 KO) 4 maja w MGM Grand w Las Vegas spotka się w ringu z mistrzem IBF wagi półśredniej, Devonem Alexandrem (24-1, 13 KO). Wiadomość ta spotkała się ze sporą krytyką ze strony kibiców.

Trener Alexandra, Kevin Cunningham, jest przekonany, że jego podopieczny sprawi niespodziankę i przywołuje słynną walkę Leona Spinksa z Muhammadem Alim.

- Historia lubi się powtarzać. W roku 1978 pięściarz z St. Louis o nazwisku Spinks otrzymał szansę walki z najlepszym pięściarzem na świecie, którym był Muhammad Ali. Nikt nie dawał szans Spinksowi, jednak dobrze wiemy co się stało, Leon zaszokował świat. Tego samego dokona Devon, jeśli otrzyma szansę walki z Mayweatherem. Alexander będzie gotowy już na początku kwietnia i może walczyć z każdym - powiedział Cunningham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Terrorist
Data: 07-02-2013 20:38:01 
Dawno takich bzdur nie slyszalem...
 Autor komentarza: SprytnyDeni
Data: 07-02-2013 21:06:45 
Jaka krytyka?
To lepsze niż walka Floyda z drewnianym Guerrero. Z Canelo wiadomo, że się w powrocie nie zmierzy. Alexander vs Kell "Home fighter" Brook to walka w jedną stronę. Piękniś z Devonem dadzą dobrą walkę, bo Floyd już dawno nie mierzył się z kimś głodnym.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 07-02-2013 21:17:51 
Walka będzie nudna, a Devon szanse ma iluzoryczne, ale trzeba wziąć pod uwagę pobyt Floyda w więzieniu, więc jak na walkę na pzetacie przed potencjalnie lepszą walką we wrześniu, nie ma co narzekać ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.