SALETA PROMUJE SWOJĄ WALKĘ

9 lutego 2013 roku w Wiśle odbędzie już trzecia edycja Biegu po Nowe Życie. Celem imprezy jest szeroko pojęta promocja działań prozdrowotnych, wpływanie na ogólnonarodową świadomość dotyczącą tematyki transplantacji oraz aktywizację społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu.

Snow Sport Show 2013 zostanie rozpoczęty przez gościa specjalnego, eurodeputowanego, premiera rządu RP, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego – Jerzego Buzka. Uroczystości inauguracyjne odbędą się na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle. 

W biegu wezmą udział nie tylko znani i lubiani sportowcy, ale również aktorzy, piosenkarze, celebryci. Na trasie zobaczymy przygotowującego się do walki z Andrzejem Gołotą Przemysława Saletę – ambasadora Biegu po Nowe Życie oraz między innymi: aktorki Julię Wróblewską, Izabelę Zwierzyńską, Agatę Nizińską; dziennikarkę telewizyjną Annę Popek, Anię Bosak – tancerkę znaną z wielu telewizyjnych show, Jarosława Jakimowicza – aktora i biegacza narciarskiego, znaną polską wokalistę Marysię Sadowską, Jerzego Milewskiego – komentatora sportowego, Krystiana Wieczorka – aktora teatralnego i serialowego, Olgierda Łukasiewicza, lidera zespołu Feel – Piotra Kupichę, dziennikarza i satyryka Rafała Bryndala, wokalistę Pawła Kukiza i wielu innych. W Wiśle nie zabraknie również zespołów wokalnych, teamu kierowców biorących udział w tegorocznej edycji raju Dakar: Jacka Czachora, Kuby Przygońskiego, Marka Dąbrowskiego i szeregu sportowców należących do Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.
Trasa biegu uzależniona będzie od warunków atmosferycznych. Wyścig odbędzie się albo w centrum Wisły: w parku Kopczyńskiego i na placu Hoffa, albo na trasie Kubolanka. Biegowi po Nowe Życie towarzyszyć będzie inicjatywa oddawania krwi, którą mieszkańcy i turyści będą mogli oddawać w krwiobusie na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle.

Inicjatywa wspierana jest przez prezydenta Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego oraz szereg znanych osobistości z polskiej polityki, artystów scen polskich, aktorów, wokalistów i dziennikarzy.
„Z roku na rok coraz więcej mówi się o transplantologii i widać tego efekty, bo liczba przeszczepów wzrasta. Kawałek siebie oddaje się drugiej osobie. Jest to normalne. To coś, co trzeba zrobić” – podkreśla ambasador akcji Przemysław Saleta.

 

 

 


Walka Przemka Salety z Andrzejem Gołotą wzbudza wiele emocji, ToMZeT – debiutujący na polskim rynku muzycznym artysta łączący w swojej twórczości elementy popu, hip-hopu i funky skomponował dla boksera  utwór specjalnie na lutową galę. Utwór „3 strony świata”, w którym pojawiają się wątki bokserskie został opatrzony klipem, w którym gościnnie wystąpiła Małgorzata Kożuchowska i jest pierwszym z serii utworów, które pojawią się na oczekiwanej płycie w tym roku.

Wspomniany utwór będzie miał premierę 23 lutego w dniu walki Saleta – Gołota.
- „Postanowiliśmy pójść za ciosem. Utwór jest już niemal gotowy i mam nadzieję, że będzie stanowił godne pożegnanie Przemka z ringiem” – podkreśla muzyk.  

ToMZeT to wyjątkowy muzyk starający się łączyć różne gatunki i style muzyczne, którego pracy przyświeca hasło, że do tworzenia dobrej muzyki inspirować może wszystko co otacza artystę. Od 2012 roku ToMZeT opublikował w Internecie kilka swoich utworów, między innymi Do przodu”, „3 strona świata” czy „Chwile zapomnienia”. Współtworzył z Elą Ożóg, Robem Gitarnikiem czy Martą Świątek. Obecnie artysta pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę 2013 roku.

Promocją utworów muzyka zajęły się: grupa promotorska Menu Group i Agencja Interaktywna Chariot, które wspierają Przemysława Saletę i projekt SponsorujWalke.pl

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kassini
Data: 07-02-2013 13:13:24 
Panie Przemku juz naprawde starczy! I ten sam komentarz do Redakcji. Enough is enough.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 07-02-2013 13:30:21 
Mam dość tego celebryty z parciem na szło!!!
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 07-02-2013 13:31:39 
solare piękny Przemek odwiedził nie będę komentował prezydenta czym się zajmuje bo bana bym dodał...
 Autor komentarza: Coperek
Data: 07-02-2013 15:38:35 
Swoją drogą oddanie swoich organów do przeszczepu to wspaniała sprawa, ale tylko bezpośrednio, jeśli wiemy komu. Kiedyś oglądałem program o tym i okazuje się, że to jest przestępczy proceder w literze prawa :( Organami, tkankami się handluje jak truflami czy kawiorem :(
 Autor komentarza: adam12
Data: 07-02-2013 16:02:57 
Co robi ta anty-polak komoruski na zdjęciu nr.2 ???
 Autor komentarza: Kassini
Data: 07-02-2013 16:45:02 
Czy Przemek robi w ogole cokolwiek innego poza ciaglym nachalnym promowaniem swojej osoby? Czy otczufal bul po sparingu z Hrabia Bulem Komuruskim? Moglby posparowac z 1sza Dama Rzeczypospolitej bo wagowo sa zapewne w tym samym limicie.
 Autor komentarza: Fantom1
Data: 07-02-2013 22:24:30 
Muszę przyznać że Saleta wygląda super. A te małżeństwo z największymi głowami w RP moglibyście nie pokazywać, przecież to też dzieci oglądają:)
 Autor komentarza: kopernik
Data: 08-02-2013 07:58:46 
adam12 - nie to forum chłopcze!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.