FROCH vs KESSLER II: WYPRZEDANO BILETY?

Choć dopiero kilkadziesiąt godzin temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na rewanżowy pojedynek pomiędzy Mikkelem Kesslerem (46-2, 35 KO) a Carlem Frochem (30-2, 22 KO), podobno na arenie O2 w Londynie nie ma już wolnych miejsc.

Dbający o interesy Duńczyka Kalle Sauerland zapewnił, że pierwszego dnia sprzedano ponad 15,000 biletów. Obydwaj bohaterowie planowanego na 25 maja wieczoru są zdania, że to obecnie największa walka w kategorii super średniej, ale najwyraźniej zapominają o dominatorze - Andre Wardzie (26-0, 14 KO), który każdego z nich zdążył już wyraźnie pokonać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 06-02-2013 10:14:03 
To, że ich wyraźnie pokonał to inna sprawa.
To, że jest to największa walka w super średniej to też inna sprawa :)
Warda nikt nie chce oglądać, bo i tak wiadomo, że pokona każdego z nich, ale najprawdopodobniej na punkty, w mało widowiskowym stylu. Chociaż przyznam, że ostatnia walka z Dawsonem dała nadzieję na to, że walki Warda będą teraz bardziej emocjonujące niż wcześniej.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 06-02-2013 10:30:20 
Ja tam na walkach Warda się nie nudzę, z dawsonem była całkiem ciekawa chociaż jednostronna, z frochem była nie najgorsza dało się to oglądać, tylko w przypadku warda jak i trouta jest ważny dobór przeciwników bo bokserzy z ich stylami potrzebują pięściarza na poziomie który zrobi widowisko,
 Autor komentarza: gregor07
Data: 06-02-2013 12:22:22 
,,Obydwaj bohaterowie planowanego na 25 maja wieczoru są zdania, że to obecnie największa walka w kategorii super średniej, ale najwyraźniej zapominają o dominatorze - Andre Wardzie (26-0, 14 KO), który każdego z nich zdążył już wyraźnie pokonać."A co ma jedno z drugim wspólnego?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.