PETERSON W GOLDEN BOY PROMOTIONS

Mistrz świata federacji IBF w wadze junior półśredniej, waleczny Lamont Peterson (30-1-1, 15 KO), podpisał kontrakt z potężną grupą Golden Boy Promotions. "Havoc" miał ostatnio sporo pozaringowych problemów, między innymi z aferą dopingową, ale 22 lutego na gali w Waszyngtonie wraca między liny, by bronić swego tytułu w pojedynku z niebezpiecznym Kendallem Holtem (28-5, 16 KO).

- Jesteśmy podekscytowani faktem, że Lamont Peterson będzie częścią Golden Boy Promotions - oświadczył Oscar De La Hoya. - Doskonale wiemy, na co go stać. Był przecież w ringu z Victorem Ortizem i Amirem Khanem. Wiemy, że ten człowiek może wiele wnieść do naszej grupy i będzie dalej rywalizował z najlepszymi bokserami w limicie 140 funtów.

Swojej radości nie krył także Peterson, który był przecież wolnym agentem i wszystkie walki organizował z pomocą Barry'ego Huntera. - Podpisanie kontraktu z Golden Boy da mi szansę toczenia walk z najlepszymi w tej kategorii. Chcę się z nimi bić i wiem, że to możliwe dzięki Golden Boy. Jestem przekonany, że to pomoże mojej karierze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.