GARCIA-JUDAH, QUILLIN-GUERRERO 27 KWIETNIA

Ben Thompson z FightHype.com informuje, że planowana na 9 lutego gala boksu zawodowego w Barclays Center na Brooklynie prawdopodonie zostanie w całości przeniesiona na 27 kwietnia. W głównej walce wieczoru zobaczymy Danny'ego Garcię (25-0, 16 KO), który będzie bronił tytułów mistrzowskich WBC i WBA w kategorii junior półśredniej w starciu z faworytem publiczności Zabem Judahem (42-7, 29 KO).

Tej samej nocy kibice obejrzą także pierwszą obronę championa WBO dywizji średniej - Petera Quillina (28-0, 20 KO). "Czekoladowy Dzieciak" zaboksuje ze skazywanym na porażkę Fernando Guerrero (25-1, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: werus
Data: 28-01-2013 11:48:57 
jeśli dojdzie do walki Garcia_Zab to jest duża szansa na KO na Judah. W pojedynku Quillina z Guerero mimo ostatnie gorszej walki stawiałbym na czekoladowego-jakoś wierzę w jego umiejętności.
 Autor komentarza: Adihash
Data: 28-01-2013 18:55:34 
Jakoś nie przepadam za tym Judahem. Ma wygląd takiego cwaniaczka i prosi się aby ten go ściął jak innych by nie pozostawiać sędziom pola do ousztwa. Skoro ponoć sędziowie dali wygraną Zabowi gdy walczył z Matyssem więc Garcia nie może sobie na to pozwolić. Coś czuję, że w okolicach swojej wagi będzie wykaszał po koleji wszystkich swoim sierpem.
A co do walki Quillina, przecież jest klauzula o rewanżu z Hassanem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.