JUDAH WZYWA DANNY'EGO DO WALKI

Zanosi się na to, że planowana na 9 lutego walka pomiędzy Dannym Garcią (25-0, 16 KO) a Zabem Judahem (42-7, 29 KO) zostanie odwołana. Zwykle dobrze poinformowany Dan Rafael z ESPN napisał na swoim Twitterze, że dotarły do niego wieści o problemach "Swifta" z żebrem.

Natychmiast wyśmiał to na swoim profilu "Super" Judah, który napisał, że w ostatnim czasie Garcia za bardzo się obżerał i nie jest w formie. Chwilę potem Zab opublikował stare zdjęcie przedstawiające młodziutkiego Danny'ego z dopiskiem "Walczę z chłopcem, a nie z mężczyzną".

NIE BĘDZIE WALKI GARCIA-JUDAH? >>>

Później 35-letni Amerykanin był już bardziej poważny i dodał, że bardzo zależy mu na tym, by gala odbyła się w terminie. Przypominamy, że gdy tylko pojawiły się doniesienia o możliwości wycofania się przez Garcię, Judah skrytykował w ostrych słowach Danny'ego i jego ojca Angela.

- Wow, wycofujesz się po całej tej gadaninie? Najpierw straszycie mnie policją, a teraz uciekacie? Posłuchaj gnojku, bądź mężczyzną i przyjmij to lanie, które czeka cię 9 lutego. I przestań uciekać, gówniarzu - napisał kilkanaście godzin temu Judah.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 27-01-2013 22:13:41 
Wielka szkoda, jeżeli do tego starcia rzeczywiście nie dojdzie. Kroiła się dobra walka, a ja powoli zacząłem już odliczać dni. Judah solidnie przygotowany na pewno napsułby sporo krwi Garcii. A przygotowany na pewno byłby perfekcyjnie, bo ta walka dla Zaba to także coś więcej, to sprawa osobista (zamieszanie na konferencji). Cóż, trzeba będzie poczekać do 23 lutego na pierwszą, konkretniejszą galę w nowym 2013 roku...
 Autor komentarza: Coperek
Data: 27-01-2013 23:37:05 
Dorośli faceci "wyzywają się" na serwisie dla gimnazjalistów, to jest żałosne. Ludzie chyba już doszczętnie zgłupieli.
 Autor komentarza: anonimowy
Data: 27-01-2013 23:41:11 
O co chodziło z tą konferencją .Filmik widziałem ale nie bardzo wiem o co chodzi.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 28-01-2013 00:12:15 
@anonimowy
Stary Dannego w czasie konferencji zaczął ubliżać Zabowi. Że jego czas skończył się po walce z Tyszju (czy jak to się pisze, który zdaje mi się, że jest obecnym trenerem Powietkina?). Zab przegrał tamtą walkę przez nokaut. A to znowu, że Danny pierwszym ciosem powalił Parisa na sparingu, którego ostatnio Zab znokautował w 9 rundzie. Ogólnie całe swoje przemówienie poświęcił na wrzucaniu Super Judah. Cały czas prowokował. Zab się wku****, bo ponoć dzień wcześniej razem ze starym Garcia normalnie rozmawiali w nocnym klubie, a do kamer Angel Garcia zgrywał kozaka itd. Wywiązała się mała szarpanina na konferencji, a w role rozjemców wcieli się m.in. Schafer, Hopkins oraz Al Haymon i pzoostali...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.