FOTO: KADRA SENIORÓW TRENUJE W WIŚLE

W Ośrodku Sportowym „Start” w Wiśle od 18 stycznia trwa zgrupowanie szkoleniowe zawodników Kadry Narodowej Seniorów. Pod opieką Michała Nowaka i ostatniego polskiego medalisty olimpijskiego w boksie, Wojciecha Bartnika do 26 stycznia przebywać na nim będzie 16 zawodników: Piotr Gudel i Grzegorz Brynda (52 kg), Marek Pietruczuk i Michał Smerdel (56 kg), Damian Wrzesiński i Mateusz Polski (60 kg), Kazimierz Łęgowski, Daniel Adamiec, Paweł Żarnoch i Krystian Raczek (64 kg), Tomasz Kot i Damian Kiwior (69 kg), Kamil Gardzielik i Adrian Plichta (75 kg) oraz Paweł Stępień (81 kg) i Włodzimierz Letr (91 kg). Korzystając z uprzejmości szkoleniowców i zawodników, prezentujemy Wam małą fotorelację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: alex12126
Data: 23-01-2013 17:34:28 
Trenować panowie trenować !
 Autor komentarza: endriu
Data: 23-01-2013 19:18:30 
Adrian Plichta w kadrze to mnie cieszy, już dawno powinien tam być!!
 Autor komentarza: punch
Data: 23-01-2013 21:44:17 
Znowu dwa obozy! Ciekawe kiedy my prości kibice dowiemy się jak to jest z tym trenerem kadry? Konkretnie kto nim jest faktycznie, a nie na papierze!Abstrachując od tego drażliwego tematu, to uważam że Letr powinien boksować w +91 albo przejść do sumo. Chłopak pomimo talentu od kilku lat stacza się po równi pochyłej. Pamiętam jego pierwsze walki aż miło się patrzyło. Ciosy bite ze wszystkich płaszczyzn, a teraz doskakuje i uderza pojedyńczymi ciosami jak ta melepeta.Warunki fizyczne co najwyżej do półciężkej ale tak to jest jak się nie chce. Szkoda, wielka szkoda. Ciekaw jestem jak sobie poradzą w Mińsku Wrzesiński i Łęgowski o ile pojadą. Powodzenia panowie i do pracy, bo jest co robić!Aha brakuje Jakubowskiego czyżby kontuzja?
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 23-01-2013 22:37:32 
Loj to sie tera ino posypia medale na... Mistrzostwach Polski:))
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-01-2013 23:11:14 
Prezes PZB sie pózniej dziwi ze nazywany jest "lesnym dziadkiem" a jak On traktuje nas kibiców?Potrafil publicznie nas "zbesztać" a nie stać go na to aby publicznie wreszczie polskim kibicom powiedzieć kto i za co jest odpowiedzialny ?,jakie są relacje między Trenerem Migaczewem a Michałem Nowakiem ? Czy każdy z nich robi co chce bez porozumienia wzajemnego czy ten obóz jest zatwierdzony przez legalnego trenera kadry?Panie Prezesie prosimy brac przykład z obecnego Prezesa PZPN Bońka który "wyciąga" rece do swoich kibiców i stara się z nimi porozumieć a przecież ma ich setki tysięcy więcej,bo nas kibiców boksu została ...garstka i proszę nas SZANOWAĆ bo bez kibiców to nic Pan nie ugra...
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 24-01-2013 09:15:00 
Polska amtorka to potega.mamy dwie kadry!.To jak za czasow swietnosci naszego boksu.Jedenszkoleniowiec nomalnie prawie ze Stamm,drugi poznanski Sagarra buhahaha.Swiat zaczyna sie bac bokserow znad Wisly.Rosja z Ukraina juz podobno zastanwiaja sie nad wycifaniem swoich zawodnikow ze startu w Minsku w obawie przed naszymi orlami.Nie wiem powtarzam tylko pewne informacje:))No jak tera szkoleniowcem kadry ma byc "producent' miszczow Polski nowak toja czekam kiedy w narozniku kadry jako jego wspolpracownicy pokaza sie jego idole do ktorych nigdy otwarcie nic nie mial i nie krytykowal,znaczy kochac ich musi ,Czyli Ludwiczek Buczynski i Stasio Lakomiec bo trenerow Rudkowskiego,Ptaka i Migaczewa to nowak chyba nie kocha...:))
 Autor komentarza: starykibolboksu
Data: 30-01-2013 01:36:45 
Na wengry jadą - wygra 1 walkę KOT a, reszta nie da rady
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.