GOŁOWKIN ROZBIŁ ROSADO

W swoim drugim występie na HBO Giennadij Gołowkin (25-0, 22 KO) pokonał szalenie ambitnego Gabriela Rosado (21-6, 13 KO) przez techniczny nokaut w siódmej rundzie. Tym samym Kazach zachował tytuły mistrzowskie WBA i IBO w wadze średniej.

"GGG" rozpoczął od umiejętnego pressingu. Doskonale skracał ring i zmuszał Rosado do nieustannego ruchu. "King" musiał sporo się napracować w pierwszych trzech minutach. Cały czas był w ruchu, wspaniale unikał większości mocnych ciosów, ale kosztowało go to wiele energii.

Już w drugiej rundzie przy lewym oku Rosado pojawiło się rozcięcie. Gabe był za szybki, by dać się czysto trafiać zbyt często, ale nawet pojedyncze ciosy Gołowkina zostawiały na jego twarzy swoje ślady. Świetna trzecia odsłona w wykonaniu Kazacha. Każdy jego cios, który doszedł do celu, robił na Rosado wrażenie. Nawet lewy prosty Giennadija przestawiał pretendenta po ringu.

Porozbijany Rosado nie zamierzał się poddawać i w końcówce czwartej rundy wystrzelił znakomitym prawym, który skarcił "GGG" za zbytnią pewność siebie i brak ruchów głową. W szóstym starciu mistrz zranił przeciwnika prawym podbródkowym. Zamroczony Rosado przyjął jeszcze kilka ciosów, ale w dojściu do siebie pomogła mu interwencja Steve'a Smogera, który przerwał na moment walkę, by dać Gabrielowi kilkanaście sekund odpoczynku po uderzeniu w tył głowy.

Dzielny Rosado dał z siebie wszystko, ale w siódmej odsłonie walczył już tylko o przetrwanie. Jego trener szybko to zauważył i postanowił poddać swego zakrwawionego podopiecznego, by ten nie przyjął zbyt wielu niepotrzebnych ciosów od potężnie bijącego championa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 20-01-2013 05:57:15 
A o wałku Burgos-Martinez nic nie ma?
 Autor komentarza: HeAvyTRoLlinDivision
Data: 20-01-2013 05:57:21 
Na takie walki można zarwać nocke :)
 Autor komentarza: breek
Data: 20-01-2013 06:07:35 
Na pewno Rosado wypadł lepiej od Proksy, ale finał walki z Gołowkinem był podobny. Kwestia gustu, Proksa próbował się przeciwstawiać, był bardziej otwarty na walkę, ale narażał się na bezpośrednie ciosy GGG. Natomiast Rosado od pierwszej rundy wrzucił wsteczny bieg i jedyną receptą była ucieczka po ringu. Może nie padał tak jak Proksa, po tych "młotkach" Gołowkina, ale skończył chyba bardziej rozbity od Grzesia.Reasumując ani próba nawiązania walki, ani unikanie jej w walce z tak mocno bijącym pięściarzem jak Gienadij nie przynoszą sukcesu.
 Autor komentarza: Kronk
Data: 20-01-2013 06:16:04 
Kazachowie się pewnie cieszą zresztą widać było sporo kibiców z tego kraju dopingujących swojego pięściarza. Co do walki to Rosado trafił prawym w trzeciej rundzie i w piątej też czysto trafił Kazacha ale to za mało to nie wystarczy na takiego mistrza jak Gołowkin. Kazach od pierwszej rundy był stroną atakującą. Rosado walczył mądrze to fakt był ruchliwy a takiego pięściarza zawsze ciężko złapać czymś czystym.
Ale co z tego widac było kto w tej walce jest drapieżnikiem a kto ofiarą. Gołowkin ma nie najgorszy lewy prosty którego używa. Już od drugiej rundy lewe oko Rosado wyglądało źle. A walkę Amerykanin kończył wyglądając jak ofiara rozboju. Ogólnie dobry występ gołowkina tak jak myślałem o niespodziance nie mogło być mowy. Sadziłem jednak że walka skończy się wcześniej i Gabriel bedzie leżał. Lecz faktycznie obrał dobrą taktykę na Kazacha dzięki której zachował przytomność. Gołowkin jak najbardziej miałby szanse wygrać z samym Martinezem. Natomiast wbrew temu co myślą niektórzy nigdy nie będzie gotowy na Warda. Kazach jest silny jak najbardziej mógłby iść wagę wyżej tylko po co? Lepiej niech zostanie w średniej i w niej panuje.
Ward to geniusz z nim obecnie nikt nie wygra w wagach zbliżonych to po prostu mistrz mistrzów. Jestem pod wielkim wrażeniem Warda. Chociaż dziś mówimy o Gołowkinie a nie Wardzie chociaż widziałem że niektórzy użytkownicy by takiej walki chcieli.
Kazachstan kojarzył się do niedawna z Boratem a tu trzeba przyznać że ma świetny sport. Bokserów ma wielu znanych i cenionych szczególnie w amatorce. Zapaśnicy czy ciężarowcy też niczego sobie. W Londynie odnieśli wielki sukces na igrzyskach zdobywając o ile się nie mylę siedem złotych medali. Ilia Ilin świetny sztangista pobił tam rekordy swiata na pomoście. Kazachstan robi się poważnym graczem w sporcie. No i kraj na ropie siedzi i jest najbogatszym krajem Azji Centralnej. Szkoda tylko że Nazarbajew na wszystkim łapę tam trzyma. A nasz Kwasniewski trochę się kompromituje biorąc kasę za doradzanie mu :/ Pewnie niektórzy o tym wiedzą przynajmniej ci co lubią na tym forum politykę ;)
 Autor komentarza: canuck
Data: 20-01-2013 06:32:23 
Golovkin walczyl dobrze oraz metodycznie. Zrobil co do niego nalezalo!

Rosado lepszy oraz twardszy niz sie spodziewalem, ale twarz mial bardzo pokiereszowana.

O Rosado na pewno jeszcze uslyszymy, bo to dobry oraz twardy bokser. Ale nieco za slaby na GGG.
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 20-01-2013 06:37:03 
Gołowkin ma potencjał tylko kto z nim będzie chciał walczyć jak on niszczy każdego. Siła ciosu olbrzymia albo trafi czysto albo robi bałagan na ryju
 Autor komentarza: Adihash
Data: 20-01-2013 06:45:11 
Krzyżak:

Jak Sergio się nie wycofa z boksu na emeryturę to spokojnie takiego Gołowkina wykończy. Dopisałbym też tu Chaveza Jr. Gołowkin choć wygrał bezdyskusyjnie to mi on nie imponuje. Jest puki co dla Martineza za drewniany, za wolny a na Chaveza i tak za słaby bo nokałtującego ciosu to on nie ma.
 Autor komentarza: Szef99
Data: 20-01-2013 06:59:39 
Autor komentarza: Adihash
Data: 20-01-2013 06:45:11
Krzyżak:

Jak Sergio się nie wycofa z boksu na emeryturę to spokojnie takiego Gołowkina wykończy. Dopisałbym też tu Chaveza Jr. Gołowkin choć wygrał bezdyskusyjnie to mi on nie imponuje. Jest puki co dla Martineza za drewniany, za wolny a na Chaveza i tak za słaby bo nokałtującego ciosu to on nie ma.

To jest żart prawda? Golovkin jest świetnym technikiem, jak Ty go człowieku możesz nazwać drewniakiem? Walka z Martinezem o ile się odbędzie, będzie walką (może nie tylko) roku. Zarówno jeden i drugi mają to coś żeby pokonać drugiego; Sergio ma szybkoć, balans i ruchliwość, Golovkin ma zabójczą siłę ciosu. A co do twojej wypowiedzi na temat Chaveza i siły Golovkina to nie ma sensu dalej się produkować bo widać że wiedzę o boksie masz znikomą
 Autor komentarza: os8
Data: 20-01-2013 07:05:25 
Bardzo fajna walka. Rosado zaskoczył mnie pozytywnie. Naprawdę niezły bokser. Golowkin jednak inna liga. Teraz bym go zobaczył z kimś ze ścisłego topu. Dla mnie na tym etapie imponuje jak cholera, szczególnie siła ciosu, precyzja i skracanie ringu. Wielu jego byłych przeciwników mówiło, że nie wygląda on jakoś imponująco, a jak się człowiek z nim znajdzie w ringu to jest bezradny. Jednak żeby go dokładnie zmierzyć trzeba go zestawić z kimś z czołówki.
 Autor komentarza: szkodnik89
Data: 20-01-2013 09:18:13 
wiecie gdzie można zobaczyć powtórkę tej walki ???
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 20-01-2013 09:35:01 
E Martinez jest za bardzo nieschematyczny, wygrałby z GGG. Za szybki, za dobra praca nóg, za dobry balans i przede wszystkim zasięg 193cm zabija Gienka.
 Autor komentarza: arp
Data: 20-01-2013 09:35:47 
Też mi się wydaje, że na Warda może nie być nigdy gotowy. Ale siła jego pięści zawsze może zmienić przebieg walki. W każdym razie chyba nie ma w jego i pobliskich wagach pięściarza, który wdawałby się z nim w wymiany i wyszedł zwycięsko.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 20-01-2013 09:37:26 
Golovkin zrobił to co miał zrobić. Jeśli ktoś łudził się że Rosado (szacunek)da radę pokonać GGG to może niech zmieni zainteresowanie na golf lub skoki narciarskie.
Co do tekstu że Golovkin nie dał by rady Martinezowi, to na miejscu piszących te "wywody" zastanowiłbym się najpierw. GGG jest tak doświadczonym zawodnikiem, takim technikiem, tak inteligentnym, że zawsze dobiera taktykę pod przeciwnika. Dodatkowo jego arcymocną stroną jest wywieranie presji. Powoli przy walkach Z Gienadijem będą coraz to większe pieniądze i oponenci nie uciekać, gdyż stacje telewizyjne do tego nie będą mogły dopuszczać.
Prawda jest taka że z Kazachstanu przybyła nowa "Dojna Krowa", w dodatku "maszyna" i będzie się działo.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 20-01-2013 09:39:18 
Przed uciekać zgubiłem będą("Powoli przy walkach Z Gienadijem będą coraz to większe pieniądze i oponenci nie uciekać, gdyż stacje telewizyjne do tego nie będą mogły dopuszczać.")
 Autor komentarza: val198
Data: 20-01-2013 10:01:11 
GGG szybkimi krokami robi wielką karierę Na HBO.
 Autor komentarza: Corduroy
Data: 20-01-2013 10:10:29 
no to czekamy na nastepny ruch ggg ciekawe kto , do walki z martinezem to chyba jeszcze troche za wczesnie ale czemu nie chavez jr. albo moze ciekawy pojedynek z pirogiem
 Autor komentarza: baxx
Data: 20-01-2013 11:07:11 
Walka z Wardem to marzenie ściętej głowy. Gołowkin najpierw musi wyczyścić swoją wagę, a do tego mu brakuje paru skalpów (w zasadzie tylko Martineza, bo nikt inny z GGG w tej wadze nie ma szans). Z kolei Martinez z nim nie wyjdzie - po co ryzykować, jak za większą kasę można jeszcze raz sprać Chaveza?

Z kolei Ward nie bardzo ma co robić w SMW i czuję, że zanim Goło uzyska odpowiedni hype, starcie z Wardem może stać się niemożliwe z przyczyn wagowych.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 20-01-2013 11:13:54 
Eh trzeba czekać kiedy walka pojawi się w sieci, bo niestety nie dotrwałem, nawet budzik nie pomógł.
Co do Martineza, to moim zdaniem, on ma ambicje sportowe, więc jego walka z Gołowkinem jest jak najbardziej możliwa...
 Autor komentarza: PreetyBoyK
Data: 20-01-2013 11:14:00 
Gołowkin,fantastyczna praca nóg...jak on wczoraj przegonił tego szybkiego i zwinnego na nogach Rosado,jak skracał dystans,majstersztyk.Bardzo dobry lewy prosty bity z różnych płaszczyzn,nokautujący cios z obu rąk (nawet prostymi wywiera wrażenie na przeciwnikach) dobra obrona,choć wypadało by tu się troche podciągnąc...ma wszystko by rywalizować i z Martinezem i z Wardem.
Martinez bardzo często wypada z balansu i przy armatach GGG to by się mogło bardzo źle dla niego skończyć.
Ward to Ward,wiadomo jeden z najlepszych dziś ale i Gołowkin nim jest i nie byłby bez szans.
Czy mi się wydawało czy tam ktoś napisał że Gołowkin nie ma nokautującego ciosu??? Ja bym radził temu koledze zmiane zainteresowań na jakiś sport z wolniejszym tempem,co by go mógł dobrze analizować bo z boskem mu raczej średnio wychodzi ;)
 Autor komentarza: DeeJay
Data: 20-01-2013 11:19:57 
@SkazanyNaInstynkt

Walka juz jest w sieci. Link u konkurencji
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 20-01-2013 11:26:05 
http://www.dailymotion.com/video/k6EozGqfQGlTP33JPRY


http://www.dailymotion.com/video/k7gp3wBgcvngXi3JPZt
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 11:34:06 
Na BoxRec Golovkina wyprzedza już tylko Martinez :) Ale to jeszcze nie ta klasa co Sergio, Golovkin to co prawda artysta ringu, ale Sergio to writuoz.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 20-01-2013 11:48:38 
bak

Żelazna dyscyplina Gołowkina jest ponad nonszalancką wirtuozerią Martineza.Jeżeli Chavez był w stanie go tak naruszyć w ostatniej rundzie,to Gołowkin zrobi to jeszcze szybciej.
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:09:37 
Na dzień dzisiejszy Golovkin ogrywa na punkty Chaveza, Sturma. Nokautuje Geale'a, Quillina, N'Dama, Macklina i daje wyrównaną walkę z Martinezem.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 20-01-2013 12:10:02 
GGG jest niesamowity , nienaganna technika , skracanie dystansu i praca nóg też mistrzowska , trzeba też przyzwyczaić się do tego że w walkach na najwyższym poziomie dużo trudniej jest znokautować przeciwnika
Rosado dobrze balansował , nie stał w jednym miejscu , ale miał taktykę nastawioną na prztrwanie a nie na wojnę ringową
Gołowkin ma sznase wygrać z każdym łącznie z Martinezem

p.s.
niestety ta walka pokrótce pokazał jak daleko od realnej czołówki jest SuperG , najweikszą głupotą jaką teraz może zrobić to walka ze Sturmem czy Barkerem , Grzegorz musi zbijać bo średnia to nie jest waga dla Niego
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:17:04 
Jakby Proksa zbił do jr. średniej to mógłby dostać walkę z Jonakiem xD
 Autor komentarza: milan1899
Data: 20-01-2013 12:19:55 
bak
i byłaby to bardzo wyrównana walka , bo Proksa to najbardziej przeszacowany polski bokser
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:22:34 
@milan1899

Jonak to bardziej wojownik a Proksa to technik, ciekawie by było :) Ja bym był za Damianem.
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:37:10 
Damian ma lepsze zaplecze, lepszy sztab, lepszego promotora, wszystko po jego stronie. Nie wiem jakie by miał szanse, ale miałby na pewno z Proksą, tym bardziej, że Grzegorza pokonał dużo słabszy Kerry Hope.
 Autor komentarza: costamjest
Data: 20-01-2013 12:39:17 
LINK DO WALKI MOŻNA??!??
 Autor komentarza: Cervantes
Data: 20-01-2013 12:39:26 
Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Gołowkina z Martinezem. W końcu by mu ktoś zmył to samozadowolenie z twarzy.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 20-01-2013 12:44:36 
http://www.youtube.com/watch?v=5d-wxpruQf8
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:45:37 
Bez wątpienia karty rozdaje dzisiaj Martinez w wadze średniej i teraz nastawia się głównie na kasowe walki. Walka w Argentynie, potem rewanż z Chavezem, Golovkin to sobie poczeka zapewne.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 20-01-2013 12:54:06 
Nawet jeśli nie dojdzie do walki Martinez vs GGG to nie można zarzucić Sergio tego, że chce bardziej kasowych pojedynków. Walczył ze wszystkimi najlepszymi, chce zarobić, ma 38 lat.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 20-01-2013 12:54:06 
Nawet jeśli nie dojdzie do walki Martinez vs GGG to nie można zarzucić Sergio tego, że chce bardziej kasowych pojedynków. Walczył ze wszystkimi najlepszymi, chce zarobić, ma 38 lat.
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 12:57:22 
@MrAdam

No dokładnie, a Golovkin nie ma jeszcze znanego nazwiska.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 20-01-2013 12:59:22 
Martinez jest gwiazdą,a Gołowkin pracuje dopiero na ten status.Jeszcze kilka walk GGG na HBO,a na pewno będzie łakomym kąskiem dla Martineza w kontekście zarabiania dużych pieniędzy.Oczywiście jeśli Maravilla nie odejdzie do tego czasu na ciepłą emeryturkę...
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 20-01-2013 13:13:16 
Obejrzałem tę walkę, ale ostatecznie jakoś za bardzo do mnie nie przemówił.
Owszem jest dobry.. ale czy taki wspaniały, jak niektórzy piszą ? Trochę mi to nie pasuje, no ale to moje zdanie :P
Zacznę mu kibicować jak zmieni krój spodenek w których wychodzi do ringu. Chce boksować w Ameryce, zostać tam gwiazdą, a one są takie nie murzyńskie, że aż odtrąca człowieka :D

Jeśli będzie mu ciężko znaleźć przeciwnika z najwyższej półki, to mógłby powalczyć ze Stevensem, albo z Kirklandem. Byłoby co oglądać.
A może Lara by przeszedł o półkę wyżej?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-01-2013 13:26:00 
Gołovkin vs Martinez to chce zobaczyć przed odejściem Sergio na

emeryturę argentyński atleta kontra kazachski czołg, aż strach

pomyśleć...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-01-2013 13:33:54 
Pisałem że Rosado to twardziel i łatwo się nie podda.Trzeba przyznać ze sporo wytrzymał uderzeń Kazacha. Ten z kolei też wyłapał co najmniej kilka czyściochów od Gabriela. Nie wiem czy GGG walczy po prostu ekonomicznie, czy nie miał dobrego dnia..
 Autor komentarza: karko
Data: 20-01-2013 13:35:49 
walke ogladalem bez patrzenia na sile GGG :D bo to jego atut, chcialem tym razem zobaczyc co jest poza... i jedyny blad jaki widze to lekkie braki w obronie , ogolnie dla mnie jest swietny pod kazdym wzgledem . Walka Gienka z Martinezem w chwili obecnej pod kontem widowsika przebija Manny vs Floyd czy Manny vs Marquez 5 ! Myle ze byla by wojna na wyniszczenie , i mimo ze Martinez jest moim idolem , to wcale by nie mial latwo !
 Autor komentarza: William
Data: 20-01-2013 13:45:12 
szkoda mi Rosado ,jak na swoje mozliwości i tak dał dobra walkę,bardzo dobra decyzja narożnika ,szkoda było aby dalej tracił zdrowie zwłaszcza że już tylko uciekał po ringu ,ciosy GGG robią wrażenie i każdy będzie miał duży problem aby nie dac się trafić ,jeszcze szacun dla rosado że wybrał gołovkina a nie Bundrage ,rosado może mistrzem nigdy nie będzie ale kibicował będę mu od dziś:)
 Autor komentarza: os8
Data: 20-01-2013 13:46:26 
Ja bym wcale nie twierdził, że Martinez nie zawalczy z Gołowkinem, bo on nie ma nazwiska. Martinez od jakiegoś czasu zaskakuje mnie podejmując chyba najwyższe SPORTOWE wyzwania w tej dywizji. Na dobrowolną obronę wziąć Murray'a, którego wszyscy unikają? Jak dla mnie Martinez chcę przed emeryturą udowodnić, że jest naprawdę najlepszy. I nie zdziwię się, jak następny po Chavezie będzie GGG.

Jeśli chodzi o rozpoznawalność Kazacha to machina promocji pracuje. Komentatorzy HBO się nim zachwycają, wręcz reklamują, a Buffer przy zapowiadaniu, mówi że największy procent nokautów w historii wagi średniej. Będzie bardzo rozpoznawalny już niebawem. Promuję go największa marka w boksie.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 20-01-2013 13:57:45 
i bardzo dobrze ze promuja Glowkina ,nie jest on balonikiem jak np Khan
 Autor komentarza: milan1899
Data: 20-01-2013 14:19:22 
zeitgeist
Khan jest jednym z najodważniej prowadzonych młodych zawodników dlatego porównanie zuoęłnie nie trafione dałeś ( ten balonik jak piszesz w 2014 roku znowu będzie mistrzem świata )
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 20-01-2013 14:37:37 
Konsekwentnie blokują wszystkie filmy z walką na yt czy gdzie indziej: S
Wczoraj nie dałem rady obejrzeć... Ma ktoś jakiegoś sprawnego linka??? bo naprawde jest cienko : /
 Autor komentarza: bak
Data: 20-01-2013 14:50:43 
Amir Kahn przegra znowu przez nokaut z Garcią.
 Autor komentarza: Bimbo
Data: 20-01-2013 14:54:26 
bak

Też tak sądzę ... Teraz taktyczka będzie wiadoma..; ) Będzie mocno trzaskał w głowę , dążąc do k.o
 Autor komentarza: Klepacz
Data: 20-01-2013 14:56:00 
Ta naprawe w kategorii średnij tylko Martinez miałby szanse z GGG. Tylko, że Sergio po pierwsze walczy z opuszczonymi rękoma, a po drugie nie ma wcale nie wiadomo jak mocnej szczęki, w związku z czym wydaje mi się, że mimo wszystko jakby go Gienadij pare razy trafił, to by Argentyńczyka rozbił. Dlatego ja osobiście najchętniej zobaczyłbym Golovkina z kimś z super śreniej. Tam są prawdziwi twardziele, z którymi mógłby stoczyć świetne boje (a sam mówi, że spokojnie może się do super śrendiej w każdej chwili przeniść, jeśli dostanie dobrą ofertę)
 Autor komentarza: khorne
Data: 20-01-2013 15:23:44 
Skad mozna sciagnac/obejrzec walke GGG w dobrej jakosci?
 Autor komentarza: noclipek
Data: 20-01-2013 15:37:30 
https://www.youtube.com/watch?v=Ay3SO_ZZlbY


Oglądajcie póki działa
 Autor komentarza: khorne
Data: 20-01-2013 15:43:52 
dzieeeeeeeeeeeki
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 20-01-2013 15:58:52 
zeitgeist
Jeżeli khan jest balonem to chyba ty jesteś kompletnym indolentem umysłowym, balon to może być Canello który nikogo nie pokonał, balonem jest Huck który nie dość że nikogo nie pokonał to jeszcze się męczy z dziadami których powinien nokautować. Radzę abyś zastanawiał się co piszesz
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 20-01-2013 16:02:20 
ma ktoś jakiś link do walki golovkina , bo pieprzony budzik mnie nie obudził
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 20-01-2013 16:02:41 
dobra już widzę
 Autor komentarza: voutan
Data: 20-01-2013 17:10:48 
Rosado zaskoczył mnie w tej walce pozytywnie. Miał dobrą taktykę i udowodnił, że jest niezłym bokserem, a w początkowych rundach zdołał uniknąć wielu silnych ciosów. Na jego nieszczęście GGG to najwyższa światowa półka, który mimo choroby i tak pokazał rewelacyjne umiejętności. Oglądając pojedynki Gołowkina robi mi się szkoda jego oponentów, bo nawet lewy prosty sieje na ich twarzach spustoszenie. Znowu wyglądało to jak zabawa kota z myszą.
GGG będzie dla mnie faworytem z każdym, poza Wardem czy to wagę niżej czy też wyżej. Cieszy mnie, to, że HBO silnie go promuje, bo to oznacza, że zawodnicy, którzy dotychczas go unikali skuszą się mozliwościa sporej wypłaty.
 Autor komentarza: MrCrowley
Data: 20-01-2013 17:23:47 
Myślę, że przedwczesna przeprowadzka do superśredniej byłaby dla Golovkina zgubna. Ward, Froch, Kessler, Dirrell - to są zawodnicy znacznie od Golovkina wyżsi. Jedynie Abraham jest podobnego wzrostu, ale z nim akurat Golovkin nie powinien mieć problemu bez względu na wzrost. Jako kibic Golovkina, życzyłbym mu, żeby raczej posprzątał wagę średnią (Martinez, Pirog, Quillin, Geale, Chavez, Sturm, N'Jikam) niż wybierał się wyżej.
Wszyscy mówią o jego ewentualnej walce z Martinezem, a ja myślę, że niezwykle interesujące byłoby starcie z Chavezem, który dobrze walczy w półdystansie i - co tu dużo mówić - jest odpornym na ciosy twardzielem.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 20-01-2013 18:58:32 
może podać mi ktoś linka do walki Gołowkin - rosado bo na ytube nie moge znaleść!
 Autor komentarza: canuck
Data: 20-01-2013 19:10:47 
Walka Martinez-GGG bylaby bardzo interesujaca stylistycznie dla wszystkich koneserow boksu.

Martinez tanczy w ringu, wyprowadza zaskakujace ciosy oraz jest bardzo trudny do trafienia. O ile nie zdecyduje sie pojsc na wymiane, to jest tak jakby "iluzorycznym" przeciwnikiem.

GGG ma silne oraz precyzyjne ciosy, walczy bardzo metodycznie oraz efektywnie, jak tez swietnie skraca ring. Naklada presje na przeciwnika nawet jak nie zadaje ciosow, bo zawsze wydaje sie byc w dobrej pozycji do ataku.

Mysle, ze Martinez oraz GGG, sa polke wyzej od innych srednich. Klopoty Martinez w walce z Chavez Jr byly tylko i wylacznie wynikiem jego zachowan "macho", bo Martinez chcial znokautowac Chavez Jr w koncowke, takze poszedl na wymiane. Przez poprzednie 10 rund Martinez obijal Chavez Jr dosc bezkarnie.

Wydaje mi sie ze Maravilla wyciagnal wnioski z tej surowej lekcji, ktora sie omal nie zakonczyla dla niego fatalnie, takze w potencjalnej walce z GGG nie "bedzie sie kopal z koniem."
 Autor komentarza: MUTOLA16
Data: 20-01-2013 20:28:16 
Giennadij to jest jego czas i pobije nie jednego kapitalnego boksera
 Autor komentarza: milosz762
Data: 20-01-2013 21:09:42 
Gołowkin jest grozny i jest zdolny pokonać każdego boksera na świecie w średniej jak rownież niedługo cxzołówke superśredniej!

z MARTINEZEM MA SZANSE JAK NAJBARDZIEJ NAWET ZKOAŁTOWAĆ Argentyczyka.
pod ktoś link do walki z Rosado!
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-01-2013 22:03:16 
dajcie nowy link
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-01-2013 22:04:39 
@BronuarKomuszenko
Huck balonem? Radze abys zastanawial sie co piszesz.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 21-01-2013 08:57:43 
PANOWIE!!!
CIĘŻKO Z WALKĄ GOLOVKIN - ROSADO.
JAKO ŻE UDAŁO MI SIĘ ZNALEŹĆ LINK, WKLEJAM GO :)
PRZEKAZUJCIE GDZIE I KOMU SIĘ DA.
POZDRAWIAM

http://kinostok.tv/video/172605/golovkin-rosado
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.