WERNER: 'CYGAN' WRÓCI DO BOKSU

- Oczywiście nie zapominamy i bardzo żałujemy, że stało się z Dawidem, to co się stało. Uważam, że zrobiono mu krzywdę jako sportowcowi i człowiekowi. Dawid na pewno wyjdzie z tego miejsca odosobnienia i pokaże wielki boks, ponieważ jest to człowiek stworzony do boksu i łatwo się nie poddaje - powiedział w rozmowie z portalem nowiny24.pl promotor Dawida Kosteckiego (39-1, 25 KO) Piotr Werner.

Spotykamy się bo, pan i pańska grupa zamierzacie organizować wielką galę boksu zawodowego w Rzeszowie…

- Osiągnęliśmy z Urzędem Miasta i z panami prezydentami Rzeszowa porozumienie w sprawie gali w hali na Podpromiu. Wstępnie ustaliliśmy, że będzie to miało miejsce w drugiej połowie kwietnia. W walce wieczoru wystąpi Artur Szpilka.

Szpilka ma na początku roku dwie inne walki. To nie za dużo?

- Artur jest tak silnym zawodnikiem i silnym człowiekiem, że nie będzie miał z tym problemu. Tym bardziej, że przed walką w Rzeszowie będzie miał dwa miesiące przerwy. Chcemy żeby zmierzył się z jakimś dobrym przeciwnikiem, najchętniej z USA.

W Rzeszowie najlepiej sprzedawały się gale z udziałem Dawida „Cygana” Kosteckiego. Teraz nie może walczyć, bo jest w więzieniu. Mimo to podjęliście ryzyko organizacji gali bokserskiej w Rzeszowie?

- Mieliśmy bardzo wiele zapytań, czy będziemy organizować gale w tym rejonie, czy to ma tylko związek z Kosteckim. Podjęliśmy to wyzwanie. Chcemy pokazać kibicom, coś nowego, dobrego, a tym jest właśnie Artur Szpilka.

Oczywiście nie zapominamy i bardzo żałujemy, że stało się z Dawidem, to co się stało. Uważam, że zrobiono mu krzywdę jako sportowcowi i człowiekowi. Powiem może trochę brutalnie: Dawid jeszcze żyje i Dawid na pewno wyjdzie z tego miejsca odosobnienia i pokaże wielki boks, ponieważ jest to człowiek stworzony do boksu i łatwo się nie poddaje.

Złośliwi mówią, że to jego koniec jako sportowca. Co pan na to?

- To się mylą, nie znają szczegółów i tego co się dziej tam w miejscu odosobnienia, Dawid jest pełen wigoru, w miarę możliwości trenuje, ćwiczy. Cały czas żyje tym, że jak wyjdzie to zaraz wróci do boksu. Jest silny psychicznie i tylko czeka żeby drzwi się otworzyły i mógł wskoczyć na ring., Myślę, że do połowy tego roku wiele się wyjaśni. Zrobiono mu wielką krzywdę, bo zabierać kogoś do miejsca odosobnienia. Kogoś kto chodzi normalnie po ulicy, na podstawie tego że nie ma go w miejscu zamieszkania, zabierać w na tydzień przed walką o której trąbi cała polska. To jest chamskie zrobienie krzywdy.

Artur Szpilka w pojedynku wieczoru. Kto jeszcze będzie walczył w Rzeszowie?

- Nic na pewno, ale myślę że Damian Jonak, Andrzej Wawrzyk, nasz polski murzyn - urodzony w Polsce, Izu Ugonow i jak wszystko się poukłada też Rafała Jackiewicza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 16:07:46 
A ja tam mu życzę by wrócił i w końcu dostał jakąś wielką walkę mimo iż jego wielkim fanem nigdy nie byłem.
 Autor komentarza: robson28
Data: 16-01-2013 16:16:24 
Panie Werner daj pan spokój,do kwietnia daleko a Szpilka ma jeszcze dwie walki przed sobą.Ja go w tych walkach, faworytem 100% nie widze.Troszkę pokory panie Werner nie szalejmy tak.
 Autor komentarza: Ereborn
Data: 16-01-2013 16:18:17 
David wróci i znów będzie fruwał i zjadał przeciwników na śniadanie;) I opowiadał, jaki to jest dobry, jaką przygotował formę, po czym obijał jakiegoś rolnika z Zimbabwe, czy innego wspaniałego profesjonalistę - bo przecież trzeba, a walka o mistrzostwo tuż tuż, jeżeli tylko czołówka odważy się do niego wyjść.

Jak byście porównali panów Kosteckiego i Szpilkę? Wydaje mi się, że nie tylko więzienie ich do sienie upodabnia.
 Autor komentarza: Ereborn
Data: 16-01-2013 16:19:05 
*siebie
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 16-01-2013 16:23:53 
np. to, że są dobrymi bokserami, także ;)
 Autor komentarza: genco
Data: 16-01-2013 16:24:47 
NASZ POLSKI MURZYN
:) :) :) :) :) :)
Oj Panie Werner...
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 16:26:35 
A mnie się wydaje że Cygan jest bardziej wyluzowany,jego spinki i minki są nawet zabawne.
 Autor komentarza: Ereborn
Data: 16-01-2013 16:36:26 
Bo Cygan jest dorosły i zrozumiał, że występuje w komedii, Szpilka dalej myśli, że to dramat sportowy;)
 Autor komentarza: gregor07
Data: 16-01-2013 16:43:32 
Co by nie było zawinięcie Kosteckiego 10 dni przed walką, czy Szpilki już po ważeniu było groteskowe jakby nie mogli zrobić tego wcześniej, albo już po samych walkach.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-01-2013 16:43:52 
Cygan rokował przyzwoicie
do pierwszej porażki
na swoim szczycie
potem już tylko
było zabawnie
cyrkowi rywale
w ogóle niestrawnie
a to bokserzy z puszczy przyjeżdżali
a to przeciwnicy od przeciągu się wywracali
rekord puchł i się pompował
pięściarzom nie był straszny
kibiców dołował
a na dokładkę
podrzucono wraka
pay-per-view
więzienie
i spora draka
jak wróci do boksu
to dobrze
tylko rywale inni
oto przedewszytkim proszę
a po wstępnym okresie
poważny egzamin
czeka go niech wreszcie
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 16:46:19 
gregor07
Czasem trzeba odpierdzielić popisówkę.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 16-01-2013 16:46:52 
puncher48

marnujesz się ze swoim talentem na tej stronie ;-)
 Autor komentarza: Kassini
Data: 16-01-2013 16:55:24 
Zgadam sie z fragmentem ze "zrobiono mu krzywdę jako sportowcowi i człowiekowi" poniewaz rzecz jasna czlowiek ktory jest bokserem nie powinien musiec odpowiadac za przestepstwa ktore popelnil na rowni z innymi ludzmi, w koncu jest przeciez bokserem i to jakim!
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 16-01-2013 17:04:34 
No skrzywdzili Dawida. To był ułożony, spokojny młody człowiek. Zawsze dzień dobry mówił.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 16-01-2013 17:07:47 
"Uważam, że zrobiono mu krzywdę jako sportowcowi i człowiekowi"

Całuj mnie pan w tyłek. Gangster który odsiaduje SYMBOLICZNĄ karę jest pokrzywdzony. Palant.
Co za popieprzony świat. Zjawiska chore uznawane są za ciekawe, złe rzeczy za dobre, oprawcy uznawani za pokrzywdzonych, wszystko na opak!
I jeszcze te kurna zastanawianie się kiedy go zgarnęli, dlaczego przed walkę a nie kiedy indziej bla bla bla Odwracanie kota ogonem, rzygać mi się chce od tej powszechnej głupoty.
 Autor komentarza: Artur1969
Data: 16-01-2013 17:18:19 
Artur jest tak silnym zawodnikiem i silnym człowiekiem, że nie będzie miał z tym problemu

Widzę, że Werner opowiada jeszcze większe farmazony niż Wasilewski:)
 Autor komentarza: eskadra
Data: 16-01-2013 17:21:01 
Po wyjsciu kilka walk na przetarcie i w 2015 gotowy do walki o pas , a na przetarcie Hopkins obchodzący 50 urodziny i na dobitke Roy zanim do tego dojdzie pęknie 50 w rekordzie hehe
 Autor komentarza: milan1899
Data: 16-01-2013 17:34:38 
Cygan musi odpokutowac za swoje czyny a potem powrót na ring
jeśli chodzi o stronę sportową , a na stronie o boksie na niej powinnismy skupić się najbardziej , to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie polskich bokserów , do tego z dobra szybkoscia , dla mnie Cygan w formie był w drugiej dziesiątce światowej LHV
 Autor komentarza: UrbanHorn
Data: 16-01-2013 17:39:14 
Zauważcie, że Panowie W. powtarzają sprawdzony schemat - pomysł na kasowy sukces.

Polega on na sprzedawaniu ludziom wiary w nadejście polskiego mistrza. Sprzedają nam mrzonki tak jak robili to z Włodarczykiem 6-8 lat temu. Wiele szumu wokół Szpilki a gdy przesadzą, pojawią się teksty "on jest jeszcze młody - jest czas na większe wyzwania". I dopóki przeciętny kibic nie połapie się, że Szpilka to przeciętniak, będą zarabiać.

Jest więc klasycznie... rozgłos, amerykanckie nazwiska, gale znów w większych miastach.

Z Włodarczyka już nie będzie kasy na polskich ringach. Pozostają "wielkie" walki w egzotycznych, usianych naiwnymi kibicami, zakątkach Świata. Z drugiej strony nie da się już sprzedawać wiary w Kołodziejów tej grupy.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 16-01-2013 18:38:42 
David "Kolejna Walka Na Pewno O Pas" Kostecki... żal, obietnice wielkiego boksu i jedna wielka dupa blada, tylko dresiarnia się zachwyca swoim podwórkowym mistrzem... W tej kategorii jest sporo konkretów, jednak Kostecki-PIMP ich nie dostanie bo by go wciągnęli nosem.
 Autor komentarza: orion2012
Data: 16-01-2013 18:49:27 
'Uważam, że zrobiono mu krzywdę jako sportowcowi i człowiekowi'
a nie uważa pan ze on zrobił krzywdę innym ludziom i po prostu dostał to na co sobie zapracował swoim postępowaniem?? Bronicie go bo macie z niego kasę a zwykli ludzie znacza dla takich jak pan niewiele.Mozna to wywnioskowac z tego jak broni pan kryminalistę
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 16-01-2013 19:18:10 
Liczę, że niebawem wyjdzie i będzie walczył.
Jego miejsce jest w ringu, teraz ma odpowiedni wiek by stoczyć walkę o być albo nie być w światowej półciężkiej.
Oby wyszedł jak najszybciej.
 Autor komentarza: Oneiros
Data: 16-01-2013 19:51:14 
Ja uważam że powinny być darmowe rejonowe burdele jak przychodnie finansowane z naszych podatkow. Trudno dzis znalesc dziewczyne, wiekszosc ma glupi charakter, lista zarzutow jest dluga: materialistki, wyniosłe, kapryśne, a potrzeby płciowe są duże i trzeba je zaspokoic. Piszę poważnie.
 Autor komentarza: ster
Data: 16-01-2013 21:02:47 
Ale jak lamiesz prawo to musisz za nie odpowiedziec!Najstarszy zawod swiata prostytucja,jest potrzebny a dla czego ?Dla tego zeby facet ,ktory ciezko pracuje i nie ma kobiety ,mogl zaspokojic ,swoje potrzeby.Nawet zonaci faceci ,nie rozbijaja swoich ,zwiazkow kosztem dzieci tylko tam ida.Tak jest na calym swiecie.Przeciez nie lapal mlodych ,dziewczyn i na sile je zatrudnial .Same przyjezdzaly.Skoro on i jego rodzina ,nic nie potrafila innego robic,to bylo wyjscie.Ale jak byly narkotyki i jakies rozboje to slusznie tam siedzi.Mimo ze bardzo lubie jego walki i wierze ze jeszcze pokaze!
 Autor komentarza: myyyk
Data: 16-01-2013 22:33:14 
Każdy kto się zbliża do jakiejś formy bandyterki musi sie liczyc z tym, że przyjdą panowie w czarnych ubrankach i rozwalą mu zycie. Jeden traci walkę, inny miłość życia, trzeci dobry kontrakt. Kazdy moment jest zły. Cygan powinien w końcu spojrzeć prawdzie w twarz: sam ściągnął na siebie te problemy i sam musi przez to przejść. Mam nadzieję, że dostanie szansę, nie rozleci mu się prywatne życie, coś jeszcze osiągie w boksie, nie skreślam go. Jego dotychczasowy sukces polega na tym, że w przeciwiestwie do wielu więźniów on ma do czego wracać, oby tego nie zaprzepaścił.
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 16-01-2013 22:56:18 
Dobrze prawisz myyyk on ma do czego wracać, ma ludzi,którzy mu pomogą , ma promotora, który za nim stanie, załatwi walkę, a więc da zarobić.

Z tą bandyterką to jedno mi nie pasuje, bo cygan nie był nigdy żadnym szefem.

Co do kobiet, to mi żal tych ładnych które dają dupy za 200 zł każdemu ale jak ich wola to niech żyją jak chcą.
Choć ja mam obrzydzenie do dupodajek. Wolę pozdobywać, wiem, że można to i owo polizać a nie używane kapcie.
 Autor komentarza: Titanium
Data: 17-01-2013 01:28:10 
Jak mozna jescze liczyc na powrot Cyganskiego wyrobka ,ktory dreczyl kobiety ,wpolprowadzil burdele ze swoja rodzinka ... KOMPLETNE DNO!
.bo jak by to zrobil jakis olimpijczyk to by go zaszczuto w Polsce...a tu sie o nim pisze jak by to byla normalka...i jecze ze ktos oczekuje ze wroci na ring ...smiechu warte...pewnych ludzi powinno sie odsowac od spoleczenstwa...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.