STURM: KONIEC Z PRZEGRYWANIEM

Powracający na ring po porażce z Danielem Gealem Felix Sturm (37-3-2, 16 KO) jest zachwycony z formy jaką wypracował przed pojedynkiem z Samem Solimanem (42-11, 17 KO). Niemiec stanie przed szansą wywalczenia pozycji obowiązkowego pretendenta federacji IBF, pod warunkiem, że 1 lutego przechytrzy twardego Australijczyka.

- Znajduję się na dobrej drodze przed walką 1 lutego. Już teraz jestem w świetnej dyspozycji a z czasem będzie jeszcze lepiej i lepiej. Soliman powinien być w możliwie jak najlepszej formie, ponieważ nie zamierzam przegrywać do końca mojej kariery. Chciałbym mieć na koncie łącznie 50 walk zanim zawieszę rękawice na kołku – powiedział "Leonidas".

Optymizmu można było się doszukać także w wypowiedziach trenera Fritza Zdunka. Doświadczony szkoleniowiec w roli znaczącego faworyta widzi swojego podopiecznego.

- Felix ma się dobrze. Mamy świetny obóz treningowy ze znakomitymi sparingami. Mam w sobie przekonanie, że Sturm z dużą łatwością pokona Solimana – dodał Zdunek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-01-2013 16:13:44 
Sturma lubiłem
po De la Hoyy
pokazał wtedy
jak to się robi
potem niestety
rożnie bywało
parasol ochronny
rzadko składano
Felix jak Felix
mamonę zgarniał
całość cudownie
potrafił ogarniać
na tronie siedział
tak długo jak można
jakby to była trupa obwoźna
nie wszystko jednak trwa kurde
wiecznie
przyjechał Daniel
zawalczył bajecznie
zgarnął co jego
uśmiechnął się wdzięcznie
a teraz trzeba
wszystko od nowa
owszem brutalna
jest taka droga
jak mu się uda
to będzie gitara
a jak znów przegra
no przykre nara
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 16:19:59 
Zawsze lubiłem Sturma,mam nadzieję że wreszcie zobaczę starego dobrego Felixa.
 Autor komentarza: HILTI
Data: 16-01-2013 16:30:32 
Sturm powinien mieć 3 porażki z rzędu przerwane jedną wygraną ze Zbikiem.

Dlatego Martinez brał walki z Matthew Macklinem i teraz z Martin Murrayem, bo obaj wygrali ze Sturmen, a ludzie z niewiedzy sie dziwia kogo bierze Martinez. Bierze i nokautuje gosci z ktorymi powinien przegrac Sturm.

Czolowka sredniej to Martinez, Geale i Golowkin. Obecny Sturm to pozer.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 16:37:15 
Jak dla mnie to Sturm walk z Murayem i Macklinem nie przegrał,z Gaelem owszem.To tylko moja subiektywna ocena,ale wiem że nie tylko ja tak uważam.
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 16-01-2013 16:37:27 
@puncher48

Opanuj się, chłopie...
 Autor komentarza: HILTI
Data: 16-01-2013 16:58:38 
Z Murrayem owszem, z Macklinem nie bardzo. Ten remis z Murray to takie odkupienie win w stylu niemieckim. Pierw dajemy kontrowersyjna wygrana mimo ze nasz zawodnik przegrywa zeby w nastepnej walce go skrzywdzic.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 16-01-2013 17:16:18 
Z tego co pamiętam to niem większość osób widziało tą walkę koło remisu,jedni minimalnie dla Anglika,inni minimalnie dla Niemca,więc kontrowersyjny jak najbardziej tak,ale wałem bym tego nie nazwał.
 Autor komentarza: eskadra
Data: 16-01-2013 17:23:22 
Teraz Sturm obierze strategie dociągnięcia do 50 walki i jakoś to będzie , swoje zarobi znając zycie jak nie bedzie musiał to nie zaryzykuje patrz Gołowkin czy inni , tak bezpiecznie po niemiecku
 Autor komentarza: kochamboks296
Data: 16-01-2013 18:15:39 
Tytuł powinien być


Koniec z przegrywaniem

Nigdy nie zawalczę z Golowkinem!
Tyle spier*rdalałem dalej to będę robił, w dupie ma jego pas
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 16-01-2013 19:37:56 
Ja tam do Sturma nic nie mam, Maklinem powinien być remis lub minimalna wygrana anglika jak na mój gust, z Murrayem walka była bardzo wyrównana i remis był tym wynikiem który oczekiwałem po ostatnim gongu, myslę że Murray nie pokazał wszystkiego w tej walce być może zawalczył trochę zbyt asekuracyjnie, a z tym biciem bumów to trochę przesada bo jednak poza średniakami to walczył z zbikiem, maklinem, murrayem czy nawet z gealem i żaden z tych przeciwników nie był bumem a zawodnikiem szerokiej czołówki obecnej średniej, a co do rewanżu z Gealem to myślę że felix już zjeżdża z forma w dół i myślę że aby wygrać musiał by się wspiąć na absolutne swoje wyżyny a przynajmniej powinien ostro popracować nad kondycją bo ta go zawiodła w walce z danielem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.