ROBERT ZŁOTKOWSKI TRENEREM SALETY

Przygotowujący się do walki z Andrzejem Gołotą Przemysław Saleta współpracuje z jednym z najlepszych polskich reprezentantów sportów walki, mistrzem Świata, Europy i Polski w kickboxingu, zawodowym bokserem Robertem Złotkowskim. Panowie poznali się w 1997 roku kiedy Robert korzystał z pomocy Przemka rozpoczynając swoją przygodę z zawodowym boksem. W tamtym czasie Robert z sukcesami przygotowywał Przemka do walki w MMA i w K1. Teraz największym wyzwaniem zarówno dla trenera jest jak najlepsze przygotowanie Przemka do pożegnania z ringiem.

Od 7 stycznia, przez 4 tygodnie panowie trenują w Krynicy Zdrój. Poprawienie kondycji, wytrzymałości i wydolności bokserskiej to plan na najbliższe dwa tygodnie. Później pojawią się sparing-partnerzy, z którymi Przemek będzie pracował nad techniką i budował z trenerem taktykę na walkę z Andrzejem Gołotą. Po tym czasie panowie przeniosą się do Warszawy gdzie będą odbywały się ostatnie przygotowania do walki. Jak mówi Robert Złotkowski praca z Przemkiem jest czystą przyjemnością. Zaznacza, że Saleta doskonale wie czego chce i po co przychodzi na treningi. Jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa. Jak sam mówi,

- Z Przemkiem rozumiemy się bez słów, może dlatego, że wychodzimy z jednej dyscypliny sportu i mamy podobne podejście do treningu – powiedział trener.

Zapraszamy na oficjalny serwis Przemysława Salety: www.sponsorujwalke.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WitoldoImpact
Data: 13-01-2013 20:38:04 
Pisałem o tym tydzień temu na forum...
 Autor komentarza: Kubson
Data: 13-01-2013 21:21:21 
Oficjalny serwis Przemysława Salety miażdży!
 Autor komentarza: jakub88
Data: 13-01-2013 21:54:31 
a ktoś wie jak tam treningi przebiegają u Andrzeja?
 Autor komentarza: Kubson
Data: 13-01-2013 22:02:47 
Na Polsat Sport News pokazywali urywki sparingów z tym młodzieżowcem. To młody minę miał nietęgą, z Andrzejem chyba wiele zdziałać nie mógł i był ewidentnie za mały. Trafić też specjalnie Andrzeja nie mógł. No ale to były urywki w sumie z 30 sekund, więc ciężko cokolwiek stwierdzić:)
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 13-01-2013 22:35:11 
Czyli za sukcesami Salebryty,w walkach z El Testosteronem kryje sie Robert Zlotkowski.Interesujace,very interesujace...
 Autor komentarza: jakub88
Data: 13-01-2013 22:36:10 
Można to gdzieś zobaczyć w internecie?:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.