ISHE: BĘDĘ NOWYM MISTRZEM ŚWIATA!

Przez wiele lat duże walki szerokim łukiem omijały Ishe Smitha (24-5, 11 KO). Pechowy Amerykanin związał się jednak z grupą Mayweather Promotions, wygrał kilka walk z rzędu i 23 lutego zmierzy się z championem IBF kategorii junior średniej - Corneliusem Bundrage (32-4, 19 KO).

34-letni "Sugar Shay" nie ma wątpliwości, że tytuł zmieni właściciela. Starszy o pięć lat "K9" jest jego zdaniem nieszczególnie utalentowany i podobnych zawodników można znaleźć w każdym gymie. Rzecz jasna o sobie Ishe ma znacznie wyższe mniemanie.

- Można znaleźć milion takich bokserów. W Vegas i w każdym innym miejscu. Roi się od nich w całej Ameryce - uważa uznany tester prospektów w limicie 154 i 160 funtów. - Zawodnicy tak dobrze w defensywie jak ja nie są łatwi do znalezienia. Będę nowym mistrzem świata kategorii junior średniej. Walczyłem w półśredniej, junior średniej i nawet średniej. Nigdy nie byłem zraniony, ani nawet liczony na stojąco. Nigdy nie wylądowałem na deskach. On przegrywał już przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 12-01-2013 22:45:19 
Tak jak Szpilka bedziesz mistrzem hahaha.Bundrage go zleje na kwasne jablko
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-01-2013 11:11:08 
Ishe jest twardy,wygrał z Wolakiem,ale przegrywał z prospektami Guerrero i Jacobsem.Podobnie jak inne ważne walki.Myslę że Bandaż go wypunktuje, ale walka może być ciekawa i na pewno nie do jednej bramki..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.