TRWAJĄ NEGOCJACJE W SPRAWIE WALKI TROUT-ALVAREZ

Austin Trout (26-0, 14 KO) ciągle jest brany pod uwagę jako rywal Saula Alvareza (41-0-1, 30 KO) na zaplanowanej na 4 maja gali w Las Vegas. Przed kilkoma dniami Amerykanin został zatrzymany przez policję za zakłócanie porządku w noc sylwestrową i jego pojedynek z „Canelo” stanął pod dużym znakiem zapytania. Promotor mistrza WBA w wadze junior średniej, Greg Cohen, nie traci jednak nadziei i wierzy, że to właśnie „No Doubt” będzie rywalem Meksykanina w MGM Grand.

- Nie chcę zdradzać konkretów. Negocjacje ciągle trwają. Chcemy tej walki, kibice również i mam nadzieję, że chce jej także sztab „Canelo”. Nie mogę jednak mówić za nich, mogę mówić tylko za nas. Liczę na to, że jeszcze w pierwszej połowie stycznia będziemy wiedzieć więcej – mówi Cohen.

Głównym wydarzeniem majowej gali ma być starcie Floyda Mayweathera Jr z Robertem Guerrero. Pojedynek ten także jednak nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: liscthc
Data: 07-01-2013 16:35:05 
To byłby prawdziwy test dla Canelo,nie ukrywam że bardzo lubię jego boks.Ale polubiłem też Trouta,po pokonaniu Cotto nie zachłysnął się sławą,nie popadł w samo zachwyt.
 Autor komentarza: przecier
Data: 07-01-2013 19:20:36 
Bardzo liczę na tą walkę. Kibicowałbym Troutowi. Gościu ma klasę i mógłby stać się moim następnym ulubieńcem po Cotto, w tej dywizji.
 Autor komentarza: Cassini
Data: 07-01-2013 19:26:42 
Nie wierze ze wypuszcza ancymona cynamona na taka gleboka wode.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 07-01-2013 22:05:01 
Ta walka może się wydarzy ale prawdopodobnie będzie to po ewentualnej walce canelo z floydem , bo nie pozwolą uciąć kurze złote jaja, przed wypłatą
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.