LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE

„Lepiej późno niż wcale” – te słowa w kontekście walki Andrzeja Gołoty (41-8-1, 33 KO) z Przemysławem Saletą (43-7, 21 KO) wypowiedział szef sportu w Polsacie Marian Kmita, a wtórował mu w tym były mistrz Europy. Wielu kibiców zastanawia się, jaki jest sens rywalizacji dwóch pięściarzy wagi ciężkiej, którzy szczyt sportowej formy przeżywali lata temu. 23 lutego przekonamy się, czy gala Gołota vs Saleta Polsat Boxing Night ponownie przyniesie wielki marketingowo-sportowy sukces.

Od dłuższego czasu twierdziłem, że pojedynek Gołota vs Saleta powinien się odbyć. Obaj pięściarze są zasłużeni dla naszego rodzimego boksu, „Andrew” przez lata uchodził za naszego najpopularniejszego sportowca. Zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że przyszłoroczna konfrontacja może być ciekawsza niż ta planowana blisko 13 lat temu. Wówczas zdecydowanym faworytem był brązowy medalista olimpijski z Seulu i pewnie nie miałby problemów z rozmontowaniem defensywy „Chemka”. Na chwilę obecną trudno snuć jakiekolwiek przypuszczenia, bowiem forma głównych bohaterów gdańskiej gali jest jedną wielką niewiadomą. Pod względem zagadkowości, teraz będzie dużo ciekawiej.

Potencjał marketingowy jest lekko lekceważony, ale rzućmy okiem na sprzedaż biletów. „Bramki” otworzyły się wczoraj o godzinie 20 i do tej pory sprzedano około 2000 tysięcy biletów, a suma wciąż rośnie. Już teraz nie można mieć wątpliwości – Ergo Arena wypełni się po brzegi. Na razie informacje o evencie Polsatu są przecież cząstkowe, wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się 7 stycznia na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

Jedno jest pewne – po raz drugi w historii obejrzymy galę, na której rywalizować będą wyłącznie polscy pięściarze. Pomysł ten ma swoich zwolenników i przeciwników – ja jestem jak najbardziej za. Takie potyczki wzbudzają największe zainteresowanie, najprężniejszą dyskusję i najmocniejsze dywagacje. I raz na jakiś czas można oddzielić ziarno od plew, tego brakowało mi w ostatnim czasie. Wiemy już na pewno, że na undercardzie czeka nas walka Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem. Dwóch niepokonanych pięściarzy i najprawdopodobniej jeden z nich bezpowrotnie straci to miano. „Szpila” zyskał w ostatnim czasie ogromną popularność i jego obecność podczas Gołota vs Saleta Polsat Boxing Night wydawała się nieunikniona. Świetny matchup i dobra przystawka przed główną atrakcją. Ponadto jest kilka innych pomysłów – Paweł Głażewski vs Dariusz Sęk (świetna kandydatura!), Izuagbe Ugonoh vs Łukasz Rusiewicz (idealny test dla Izu na tym etapie kariery), Kamil Łaszczyk vs Krzysztof Cieślak (pod względem sportowym najmniej ciekawa para, zdecydowanym faworytem „Szczurek”). Bez problemu znaleźlibyśmy jeszcze kilka innych frapujących zestawień – Grzegorz Soszyński vs Aleksy Kuziemski, Piotr Wilczewski (jego obecność podczas tego wieczoru powinna być obowiązkowa, bowiem zasługi „Wilka” są nieprzeciętne) vs Mariusz Cendrowski albo Łukasz Wawrzyczek, Maciej Sulęcki vs Robert Świerzbiński, czy Rafał Jackiewicz vs  Łukasz Maciec – jak widać, na krajowym podwórku wybór też jest duży i każdy znalazłby coś dla siebie.

Żałować można tylko, że tak ogromna promocja zawodowego pięściarstwa w Polsce będzie sprzedawana w systemie Pay-Per-View. Na razie dokładne szczegóły są owiane tajemnicą. Gołota w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował tę sytuację jeszcze wczoraj na lotnisku – „To nie moja wina, to nie moja wina”. Czy tym razem PPV się przyjmie? Pewnie tak, ale niemałe grono fanów na starcie zadeklarowało swoją niechęć do dodatkowych opłat. Niestety coraz częściej tak bywa i musimy się do tego przyzwyczajać, że za ciekawy produkt obrany w ładne pudełko przyjdzie nam płacić.

Na sam koniec, intuicja podpowiada mi, że Gołota vs Saleta to nie będzie „Kabaret starszych panów”, jak niektórzy z Was piszą, a mimo wszystko ciekawy pojedynek dostarczający emocji i wrażeń. Zwłaszcza w przypadku Gołoty, ten dodatek w postaci ogromnej adrenaliny, niemal zawsze był w pakiecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cortez
Data: 30-12-2012 22:14:12 
Lepiej wcale niz ZA pozno :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 22:16:47 
Powiem tak pojedynki między polakami powinny być jak najczęściej kto się zgadza zemną?Dla przykładu dam wyspy Brytyjskie gdzie walki między rodakami odbywają się często i zawsze są świętem dla kibiców.

PPV kupią niedzieli kibice bo kto nie zna Gołoty i Salety celebryty który pokazuje się w każdym tabloidzie?Niesety przez to PPV będzie oferowane na kolejnych galach przez co stracimy MT prawdziwi kibice pięściarstwa nie mam racji???
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 22:22:55 
wariat
nie nie stracimy bo My prawdziwi kibice nie jesteśmy frajerami i już dawno połaczyliśmy sobie kompa z TV i ogladamy za free , nie mam racji ?
 Autor komentarza: Jose17
Data: 30-12-2012 22:23:09 
Niektórzy mówią że będzie to nudna walka,a niektórzy piszą że Andrew zdecydowanie wygra. Ja szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym myśleć. Z jednej strony mam wielki sentyment do Andrzeja i chciałbym żeby wygrał,ale z drugiej czas działa na niekorzyść Gołoty i w dyspozycji z walki z Adamkiem śmiem twierdzić że Andrzeja jest w stanie pokonać nawet Najman (mówię to z bólem serca przy całym szacunku dla Andrzeja).Moim zdaniem Andrew powinien zakończyć karierę już dawno temu po walce z Mike'm Mollo. Oglądając ten pojedynek naprawdę bałem się o Andrzeja,a po werdykcie jeszcze przez długi czas nie mogłem usnąć. Czy walka powinna się odbyć? Jeżeli Gołota już tak naprawdę chce wracać na ring stoczyć pożegnalną walkę to tylko i wyłącznie z Saletą,innej opcji nie widzę.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 30-12-2012 22:24:39 
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pomysłu zorganizowania takiej walki"weteranów" Obaj pięściarze zasługują na takie wyróżnienie.Ich walki w przeszłości , nazwiska i to co robią obecnie miały i mają olbrzymi wpływ na rozwój zawodowego boksu w Polsce.Mam dla nich Uznanie Szacunek!Z ilości dotychczas sprzedanych biletów wynika że zainteresowanie tym pojedynkiem jest olbrzymie.Będzie to jak gdyby "Święto Polskiego Boksu" bo oprócz głównej walki odbędą się inne ciekawe pojedynki.Trzymam kciuki za głównych bohaterów i tych co będą walczyć,organizatorów i pomysłodawców !Będzie super widowisko,jestem tego pewien!
 Autor komentarza: khorne
Data: 30-12-2012 22:24:47 
@Cortez

Ide o zaklad, ze 90% takich jak Ty z tymi komentarzami i tak z wypiekami na twarzy obejrzy ta walke, chocby na streamie.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 30-12-2012 22:26:38 
To może być piękny wieczór, dwóch gości, na których nie moge patrzeć może dostać w morde (saleta i szpilka).
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 22:29:36 
PanieAdamie
to wieczór będziesz miał udany tylko na 50 % bo Szpilka się przejedzie po Zimnochu
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 30-12-2012 22:30:25 
No zobaczymy, jeden Saleta na dechach mnie usatysfakcjonuje.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 22:31:54 
masz
 Autor komentarza: Coperek
Data: 30-12-2012 22:35:44 
1 - Gołota na dechach - fajnie, bo za te wszystkie kompromitacje mu się należy,
2 - Saleta na dechach - fajnie, bo za palenie głupa mu się należy,

Szpilka na dechach - coś pięknego, poezja.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 30-12-2012 22:38:43 
WARIATKRK
"PPV kupią niedzieli kibice bo kto nie zna Gołoty i Salety celebryty który pokazuje się w każdym tabloidzie?"

Taa...
Tak zwany mityczny "niedzielny kibic" walki ogląda wyłącznie za free, w normalnych godzinach i często powtórki. Kasę wydają tylko ci żywo zainteresowani tematem, którzy nie przepuszczą, logiczne.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 22:43:35 
milan1899
hehe no racja ale wiesz i tak wolałbym oglądać wygonie w Tv niż na kompie gdzie mam monitor 17 cali i muszę szukać dobrego linka.
 Autor komentarza: rogal
Data: 30-12-2012 22:44:46 
Piotr, zgadzam się w 100%

Walka będzie o niebo ciekawsza niż byłaby 10 lat temu, bo wtedy Andrzej by Przemka rozjechał bezlitośnie.

Pisałem dziś o tym w komentarzu do jednego z artykułów.

Również sugeruję walkę Wilk - Cendrol , dla mnie to murowany hit i gwarancja pokazu bokserskich umiejętności na najwyższym poziomie.

Jedyne w czym się nie zgadzamy - ja popieram PPV, większy dochód oznacza lepszą galę i więcej dobrego na przyszłość.

Kto nie chce niech nie płaci, PPV to nie ZUS, już to mówiłem.

Prezes Solorz robi produkt i chce go sprzedać - to jest biznes, więc o co chodzi ?

Ja zapłacę z przyjemnością, zresztą już kupiłem bilety, a PPV też kupię i nagram sobie galę, aby potem obejrzeć "obrazek" w zaciszu domowym.

Z przyjemnością płacę za pracę, pot i wyrzeczenia, jakie Ci wszyscy zawodnicy dają z siebie przed galą i za show jaki zaoferuję nam 23 lutego. I za produkcję tego wydarzenia Polsatowi,

Popieram PPV

pozdrawiam
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 22:45:46 
Autor komentarza: Coperek
Data: 30-12-2012 22:38:43
WARIATKRK
"PPV kupią niedzieli kibice bo kto nie zna Gołoty i Salety celebryty który pokazuje się w każdym tabloidzie?"

Taa...
Tak zwany mityczny "niedzielny kibic" walki ogląda wyłącznie za free, w normalnych godzinach i często powtórki. Kasę wydają tylko ci żywo zainteresowani tematem, którzy nie przepuszczą, logiczne.

bzdura , pogadaj z ludźmi od marketingu , od dawna nie opłaca przekonywac się tych " wymagajacych kibiców " , najważniejsze to kupić właśnie tych " niedzielnych "

druga sprawa Gołota walkami z Bowe , Byrdem , Ruizem , odkupił wszystkie swoje kompromitacje , ( dla mnie skompromitował sie dw razy z Tysonem i Grantem , choc z Grantem tajemnica poliszybela jest ze wygrac podobno nie mógł ) , pozotsałem porązki są wpisane w kariere boksera
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 22:46:02 
Coperek
Właśnie nie adamka oglądało z Kliczka okrutnie dużo niedzielnych kibiców w ppv.Mój wujek który zna Diablo,adamka,Gołotę i słyszał i szpilce już się mnie pytał jak zamówić ppv i po ile będzie bo chce z ciekawości pożegnanie Gołoty zobaczyć tak to działa.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 22:48:48 
wariatKrk
tak jak pisałem wyżej , połacz laptop z TV kabelkiem i masz na dużym ekranie walkę , oczywiscie dobry link to podstawa

rogal
ppv nie jest potrzebne , rozumiem gdyby było bez reklam z dodatkowymi atrakcjami typu super goście w studio , w tym konkretnym przypadku akurat ppv mi zwisa bo juz bilety zamówione :)
 Autor komentarza: Paula
Data: 30-12-2012 22:51:14 
Nie będę płaciła za odgrzewanego kotleta
 Autor komentarza: SGS
Data: 30-12-2012 22:52:01 
Gołota to bokser owiany legendą, ktorego ogladali kiedys rowniez
ci 'niedzielni kibice'. Saleta to tez swietne rozpoznawalne nazwisko,
a perspektywa pojedynku Szpilki z solidnym rywalem, który pokonał go w amatorstwie jest na pewno ciekawa...Odpowiednia promocja tez zrobi swoje, jesli slynne Starcie tytanów mogło zostać pokazane w PPV
to czemu nie Golota z Saleta?
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 22:53:54 
milan1899
ja mam stacjonarnego kompa laptopa wymieniłem na tv i dvd bo nie miałbym nic gdybym z bratem jak zacząłem wynajmować nie wymieniłbym się.Nie ukrywam nie mam super zawodu a utrzymanie kwadratu i czerto letniej córeczki kosztuje.Moja kobieta jako foto modelka pracuje ale domyślasz się ze to są nie na stałe zlecenia dlatego nie stać mnie żeby laptopa kupić niestety...
 Autor komentarza: voutan
Data: 30-12-2012 22:54:36 
Szykuje się super gala, dla zagorzałych kibiców obowiązkowa pozycja do obejrzenia na streamie. Poprzednia PBN była dotychczas najlepszą galą zorganizowaną w Polsce, mam nadzieje, że tym razem poziom sportowy będzie podobny, a wszystko na to wskazuje. Co ciekawe w walce wieczoru znowu będzie cyrk, ale jeśli to jest potrzebne do zorganizowania takiej gali to ja jestem za, w sumie to przynajmniej będzie można się pośmiać, a i emocji nie zabraknie.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 22:57:36 
wariatKrK
stacjonarny też można połączyć z TV :)
a że Polska to nie elegancja Francja to mi mówić nie musisz ,
 Autor komentarza: rogal
Data: 30-12-2012 22:59:36 
Wiem, że to sfera marzeń, ale było by bardzo miłym ukłonem w stronę kibiców, gdyby Polsat zaprosił na galę np. Michaela Buffera

Broń Boże, aby na tej gali zapowiadał jakiś znany z polskich gal boksu konferansjer, tego nie można zepsuć w ten sposób...

pozdrawiam
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 22:59:54 
milan1899
Niby tak ale w innych pokojach są o tej porze co gale są księżniczka mała moja śpi więc wole po cichu obejrzeć na kompie i zmusić moją przy okazji do towarzyszenia...
 Autor komentarza: Coperek
Data: 30-12-2012 23:00:04 
WARIATKRK
"Właśnie nie adamka oglądało z Kliczka okrutnie dużo niedzielnych kibiców w ppv.Mój wujek który zna Diablo,adamka,Gołotę i słyszał i szpilce już się mnie pytał jak zamówić ppv i po ile będzie bo chce z ciekawości pożegnanie Gołoty zobaczyć tak to działa. "


Acha, i z tego że twój wujek wykupił PPV twierdzisz że "okrutnie dużo niedzielnych kibiców" wykupiło PPV :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:03:07 
rogal

na pewno bedzie kasta :D
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:03:23 
wariatKrk
ja jeszcze przez chwilę bez dzieciaków to w sumie nie wiem jak to jest:)
pozdrawiam
coperek
pogadaj z ludźmi od marketingu , priorytet to zaintersować jak najwięcej niedzielnych bo to zdecydowanie łatwiejsze niz przekonywać tych " kumatych "
a z Gołota jest tak ze przekonywac wogóle nie trzeba bo obejrzą i wszyscy " kumaci " i od zajebania " niedzielnych " :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:04:16 
Coperek
Między innymi tak bo chyba nie sądzisz ze 400 tys zagorzałych fanów boksu jest w kraju nad Wisłą?
 Autor komentarza: nik
Data: 30-12-2012 23:04:38 
Salata byl slaby za czasow Golary, teraz obaj sa slabi ale freak show ma to od siebie ze dobrze sie sprzedaje.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:07:15 
milan1899
My szybko się uwinęliśmy ja mam 24 moja 22 lata ale powiem Ci ze nic piękniejszego nie ma niż narodziny dziecka i okrutnie się ogarnąłem zero melanży miałem problemy z prawem kryminał zaliczyłem wiesz jak jest z kolegami a teraz od 2 lat nawet mandatu nie dostałem można powiedzieć ze jestem przykładny obywatel myślę poważnie o życiu :)ja tez zasyłam dla Ciebie pozdrowienia
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:07:55 
LegiaPany
Siemanko.Jak tam święta?Plany na sylwka już są?
 Autor komentarza: voutan
Data: 30-12-2012 23:08:25 
"Wiem, że to sfera marzeń, ale było by bardzo miłym ukłonem w stronę kibiców, gdyby Polsat zaprosił na galę np. Michaela Buffera"

I stracić 100 tys. zł? To już lepiej wprowadzić bonusy za nokaut i walkę wieczoru, przynajmniej chłopaki z undercardu skorzystają na tym.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:08:42 
LegiaPany
Pewnie obowiązkowo Andrzejowi będziesz kibicował skoro on wychowankiem Legii jest.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:10:39 
wariatKrk

siema! a spoko...........2 dni - 5 kilo do przodu :) sylwek podobno bedzie przejebany wiec nie wiem ile bede w spiaczce po 31.12 ;)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:11:32 
wariatkrk

nawet jakby nie byl to i tak byl bym za nim - golota forever
 Autor komentarza: rogal
Data: 30-12-2012 23:12:52 
Mam nadzieję, że Kasta, on robi swoją robotę profesjonalnie, bardzo go lubię.

Jednak na taki specjalny wieczór chciałbym, aby Polsat postarał się o wielką gwiazdę konferansjerki.

Zobaczymy, jakie niespodzianki włodarze stacji trzymają w rękawie :)

pozdrawiam
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:14:11 
rogal

pozdroofftopic: ogladal ktos valasquez - dos santos?
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:14:28 
Legia
5 kg w 2 dni , wysyłaj mi dietę bo właśnie masę robię :)
wariatKrk
na koniec żeby nie robić offtopicu no Nas za chwile zjadą , to mi troche więcej czasu zajęło żeby sie ogarnąc , około 5 lat więcej , jeszcze z 2 lata temu spokojnie zamiast nicku milan mógłbym mieć wariatBydg :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:14:45 
LegiaPany
A ja abstynent jestem od dokładnie 14 miechów wiec to co miałem wypić po prostu zjem :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:15:42 
milan1899
Może nie miałeś kochającej kobiety dlatego tyle Ci zeszło...A chodzisz na Zawisze?
 Autor komentarza: farthing
Data: 30-12-2012 23:16:31 
"Kto nie chce niech nie płaci, PPV to nie ZUS, już to mówiłem."
Z ZUS-em jak z abonamentem telewizyjnym... nikt przy zdrowych zmysłach już go nie płaci ;)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:16:32 
LegiaPany
oglądałem JDS vs Cain i powiem ci tyle że boks jeszcze długo będzie niezagrożony jesli chodzi o sporty walki , spoko sie to oglądało ale dzisiaj przypomniałem sobie Haye vs Wład i nawet ta walka , ogladane pewnie po raz 5-6 zrobiął na mnie większe wrażenie niz wczorajsze starcie na szczycie UFC
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:17:23 
LegiaPany
Była powtórka na Orange Sport dziś o 20 ale zapomniałem.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:19:03 
rossonerri

ryba (karp), krokiety z barszczem, duuuzo placka mazurka (szczegolnie pod wieczor), normalne szejki (protein), a do tego 3 dniowa przerwa w treningu zeby to wszystko "usiadlo"

+ 2 menue z mcdonalda tez najlepiej na wieczor

;)

wariatKRK
ja nie pije od sierpnia 2009 ale jutro z 4-5 piw wypije, a kto wie co tam jeszcze bedzie :D
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:20:17 
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:15:42
milan1899
Może nie miałeś kochającej kobiety dlatego tyle Ci zeszło...A chodzisz na Zawisze?

głupio się przyznac bo jestem również za Legią ale chodzę :) , w tamtym sezonie nawet pare wyjazdów zaliczyłem , teraz coraz gorzej z czasem ale przynajmniej u siebie staram sie nie opuszczac , nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ludzie u nas pragną awansu , końcówkja tametgo sezonu było tak blisko , po Arce była euforia a póxniej niesttey żałoba ;(
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:20:33 
aha no i oczywiscie makaron, makaron ,makaron......
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:21:42 
milan

a mnie jakos sie podobala, odpornosc na ciosy dos santosa niesamowita......a cain po prostu swietny w kazdej plaszczyznie
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:23:47 
LegiaPany
bandyta jesteś ze karpia zabiłeś ja przyłączyłem się do akcji nie bądź katem.Nie wiesz o tym ze karp płacze tylko woda jego łzy zakrywa?
No tak w sylwka można sobie pozwolić ale ja nie mogę to długa historia i nie na forum...
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:25:29 
ja pierdziele wlasnie ogladam sobie golota bowe 1


kurwa przy tym golocie wiekszosc dzieciejszych herosow wygladala by jak debile a pozatym "widze smierc" dla wiekszosci dzisiejszych HW w pierwszych dwoch rundach

to samo jest jak ogladam adamek-golota; adamek w tej walce mial lewy prosty jak strzala.........a dzis :(
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:25:57 
milan1899
No faktycznie wstyd z Bydgoszczy za legią???Ja jestem pewien ze Zawisza i Pasy awansują bo mamy kibiców,stadion i hajs.Zawisze ja lubię bo macie sztame z Areczka :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:26:48 
wariat

a ja zawsze bije mlotkiem ile wlezie ;)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:26:55 
Legia
mi też się podobała ale w mma mam inny poziom emocji niż w boksie ,
a Valasquez prawdziwy zwierzak , chciałbym że poradził sobie z Reemem ale to łatwe nie będzie ( bo to ze reem poradzi sobie z Silva jestem praktycznie pewien )
 Autor komentarza: piotrek884
Data: 30-12-2012 23:28:04 
ppv hue hue :D dojenia z ludzi ciag dalszy :D kibice fotelowi szykujcie juz kaske na ppv i na sport na najlepszym poziomie :D
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:29:01 
jakos ostatnio mam fuksa

na manny - marquez 4 obudzilem sie 15 minut przed walka
JDS - cain obudzielem sie jak cain wchodzil do ringu :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:31:23 
LegiaPany
Nawet tak nie mów bo bandycko Cie dojadę za tego karpia hehe
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 30-12-2012 23:32:27 
Odnosnie PPV: uważam że to rozsądny sposób pobierania opłat za ciekawe widowiska. Ale jest jedna poważna wada i bynajmniej nie jest to cena: MAŁA DOSTĘPNOŚĆ TEJ METODY w stosunkowo zacofanym technicznie kraju jakim jest Polska. Mam kablówkę osiedlową (jak kilka milionów Polaków). Niestety na razie jest to sygnał analogowy. Kiedy będzie cyfrowy z możliwością PPV? Tego nikt nie wie (przynajmniej u mnie). No i PPV jest niedostępne...
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:32:28 
wariat

a to chodzi ci o akcje "karp - ale nie po zydowsku"? :D
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:32:37 
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:25:57
milan1899
No faktycznie wstyd z Bydgoszczy za legią???Ja jestem pewien ze Zawisza i Pasy awansują bo mamy kibiców,stadion i hajs.Zawisze ja lubię bo macie sztame z Areczka :)

jakos tak wyszło , najpierw była Legia , za czasów Citkomani kiedy wszyscy byli a widzewem ja ze swoją ekipą zawsze pod prąd ,a później koleś zaczał zabierać mnie do młyna na zawisze ,
jeśli chodiz o Arke to na koniec tamtego seoznu po meczu było : Arka k.utasie zapomnij o ekstraklasie " to z tą zgoda Ci się pomyliło :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:34:54 
milan

u mnie w Trzebini bylem jedyna osoba ktora byla za Legia w czasach 1996-1999

cale osiedle mnie wyzywalo jak legia przejebala z widzewem 1:2 wtedy
 Autor komentarza: liscthc
Data: 30-12-2012 23:35:31 
"Ide o zaklad, ze 90% takich jak Ty z tymi komentarzami i tak z wypiekami na twarzy obejrzy ta walke, chocby na streamie."

Wypieki na twarzy to ja mogę mieć jak dojdzie do walki Rios-Matthysse czy Santa Cruz-Mares,ale tu to mogę być czerwony jedynie ze śmiechu.

LegiaPany
Velazquez był jak czołg,zrobił Juniorowi kwadrat z facjaty,ogólnie świetna walka,ale tylko jeden aktor ją kreował.Świetny też był pojedynek Miller-Lauzon,no i bolą dwa werdykty z tej gali.Co prawda jeden mniej bo splitem wygrał ten lepszy,ale drugi split to porażka.Teraz pytanie,kto dla Velazqueza??? Myślę że Reem zostałby poskładany.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:35:37 
milan1899
Nawet w tym roku Zawisza jak była w krk na Kałuży to były flagi Areczki na sektorze.Możliwe ze to był incydent jakiś idiotów co napinali się.Na pewno Zawisza z Areczka i Łks-em ma sztamę.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:37:17 
LegiaPany
Przyjedz do krk w szaliki Legii(nawet nie wiesz z jakim trudem pisze z dużej litery ale to z szacunku do Ciebie)to się dowiesz jaka będzie zemsta za karpia hehe
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:38:21 
a z poczatku lat 90 pol Polski bylo za gieksa (kucz, walczak itp.)


liscthc
no wlasnie nie widzialem bo jak pisalem obudzilem sie cos o 6:15 jak cain wchodzil do ringu
hehhe
 Autor komentarza: liscthc
Data: 30-12-2012 23:38:40 
LegiaPany
Poracha 1-2 z 96r boli,ale to co było rok później boli chyba jeszcze bardziej.
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 30-12-2012 23:39:08 
"2000 tysięcy" biletów sprzedano? to chyba z kilka stadionów narodowych będzie to oglądać na żywo...
 Autor komentarza: Claudinho
Data: 30-12-2012 23:39:09 
Fajny undercard sie szykuje. Jeszcze przydalby sie na przyklad Kolodziej/wWlodarczyk z Masternakiem albo Adamek kontra Najman
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:39:39 
WariatKrk
aż tak bardzo w srodku nie siedze , są wspólne zgody to pewnie jakoś tak ogarniają , wiem tyle ze mecz z końcówki tamtego sezonu do meczu " przyjaxni " na pewni nie nalezał ,
jesli chodzi o awans to pełna zgoda , i Cracovia i Zawisza dadzą największą wartość dodaną w ekstraklasie , stawiam ze Termalica odpadnie pod koniec sezonu tak jak w tamtym roku bo ich nie stać na awans ale na dzisiaj to sporo flota uciekła i trzeba ich brac pod uwagę, wiosna bedzie ciekawa i nerwowa
 Autor komentarza: milan1899
Data: 30-12-2012 23:41:21 
Legia
bo Gieksa miała Dziurowicza i rozdawała karty , a Adam Kucz to był gość :)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:42:18 
WariatKrk

juz raz pisalem ze mam wtyki na wisle i na Craksie wiec tam nie ma problemow z siedzeniem (co prawda nie w szaliku) w barze nawet jak ludzie wiedza ze jestem z (L)........nawet wolali ze mna "jebac iti" po paru kielonach :)

byla balanga na kazimierzu co piec minut albo "wisla!" albo "cracovia" a ja raz po raz wrzasnalem "legia".....i nie bylo nawet spiny (kazda "prawie" spina byla wylapywana w 5 sekund)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:43:23 
liscthc

no rok pozniej 2:3 i to miedzy 87 a 92 minuta jak dobrze pamietam, na osiedlu to samo......
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:45:06 
claudinho

adamek - najman hahahahahahahahahaha zeby czasem nie bylo "ciekawie" - ile najman dawal by rady bronic sie przed adamkiem? :D


abrakadabrorr

dobre spostrzezenia........tak na kilkadziesiat maracan(a) :)
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:45:22 
milan1899
Teramica to klub z wioski gdzie mieszka 800 osób gdzie do ekstraklasy to samo Flota która szła jak burza a w ostatnich meczach dostała lanie 0-4,0-5.Cracovia,Zawisza i ewentualnie Miedz bo ma mocy skład nikt więcej nie powalczy o awans.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 30-12-2012 23:46:38 
LegiaPany
Ano prowadzili wtedy 2-0 do 88 minuty....normalnie szok i konsternacja.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:46:57 
LegiaPany
Przy ziomkach to tak ja tez masz ziomeczków za wisła ale sam wiesz ze było by okrutnie gdybyś sam wbił na jakieś osiedle.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-12-2012 23:49:01 
wariatkrk

no niezly bym mial "sparing" :) moze oprocz osiedla "bronowice nowe" bo tam nawet "spokojni kibice"
 Autor komentarza: abrakadabrorr
Data: 30-12-2012 23:50:31 
LegiaPany
Tak to jest jak się pisze artykuł na szybko a nie spożyj na szczegóły :)
 Autor komentarza: jaro124
Data: 30-12-2012 23:52:07 
Co do walki Dos Santosa z Velasquezem to było widać jednak te braki bokserskie u Dos Santosa. Ktoś pamiętam pisał, że miałby szanse z Władkiem. Przyjmował wiele niepotrzebnych ciosów Władek bawiłby się z nim jak z dzieckiem. Junior Jest dobry w boksie jak na standardy MMA przecież gdyby na prawdę sądził, że wystarczą mu 3 miesiące aby pokonać Władimira to przerzuciłby się na boks przecież w boksie są dużo lepsze pieniądze.
A co do Gołota-Saleta bardzo dobrze, że odbędzie się ta walka jest to dobre pożegnanie dla obu panów. Niektórzy uważają, że ten pojedynek to freak, cyrk i tym podobne, ale chyba zapominają, że Gołota miał walczyć z Bowem na zasadach wrestlingu. To by dopiero była komedia, a tak to chociaż godne pożegnanie z boksem i fanami. Szkoda trochę, że w PPV, ale wiadomo, że chcą natrzepać jak najwięcej kasy więc robią to co im się najbardziej opłaca. Jednak gdyby walka była w otwartym kanale więcej osób by zobaczyło galę i mogłoby zainteresować się boksem przez przypadek.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 30-12-2012 23:52:37 
LegiaPany
Bronowice Nowe tzn Widok tak jak Stare to wisła cała praktycznie dzielnica Krowodrza oprócz Grzegórzek to wisła.Olsza i Olsza II tez wisła wielkie osiedla ale moja strona Podgórze Prokocim,Vola Zachód i Wschód gdzie mieszam,Piaski Nowe i Stare,Kozłówek czy 70% Kurdwanowa to Tylko Pasy :)
 Autor komentarza: Batiatus
Data: 30-12-2012 23:53:52 
Bez sensu żeby zobaczyć polaków trzeba płacić, to jest jakieś chore!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 30-12-2012 23:54:01 
WARIATKRK
U was to jest niezły meksyk,u nas jak mieszkam 31 lat w Wawie to nie widziałem na ulicy nigdy nikogo w bluzie czy szaliku Polonii,po za dniem meczu przy stadionie,idziesz na Muranów(osiedle przy stadionie Polonii) w bluzie Legii siadasz na ławce otwierasz browka i dwa dni możesz tak siedzieć.Czasem widzi się barwy Hutnika Warszawa i z nimi też wszędzie możesz się przechadzać.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 30-12-2012 23:59:01 
Przykra prawda ze atrakcja sa odgrzewane kotlety, kiedys mialo to nawet wymiar sportowy ale teraz to tylko igrzyska dla gawiedzi, skok na kase, umiarkowana rozrywka. Po walkach beda gwiazdy i przegrani ale ci polscy mistrzowie to mistrzowie podworkowi, jesli nawet zostaja miastrzami Europy to tylko i wylacznie dlatego ze tytuly te sa drugorzedne. Ci sami mistrzowie Europy sa bezlitosnie deklasowanie na arenie swiatowej, od Salety przegrywajacego z murarzem do Jackiewicza deklasowanego przez mlodego Anglika. Beda nadzieje, bedzie kasa i bedzie co nazywa sie "reality check" i powrot do domu, obdarty z utopijnych marzen.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 31-12-2012 00:00:39 
liscthc
Ja to wiem ze Polonia praktycznie nie istnieje...W Krk jest w miarę równo z lekkim wskazaniem na wisłe.U nas jest specyficznie walka na noże a dokładnie na maczety nie ma tygodnia żeby kogoś nie pocięli co raz częściej są przypadki śmiertelne.Jedne głośne jak śmierci Ś.P Człowieka z Jude Gangu którego wisła dojechała w 20 chłopa i zmasakrowała tak ze rodzina nie poznała nawet...A inne trochę miej medialne z 2 miechy temu chłopaka z wisły tym razem zabili pod Multikinem nie dawno ciężko ziomkowi ścięgna pocięli w nodze.To jest chore te wjazdy z sprzętem na osiedla i jazda z każdym kto jest w okolicy!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:02:45 
Dobra tera spadam obejrzeć ponoć niezły dokument o Salwadorze,tam to dopiero mają "Meksyk".Reżysera(Christian Poveda) odpalili niedługo po tym filmie.
http://torrenty.org/torrent/413023

Podobno świetny sundtrack
 Autor komentarza: adamekrzondzi
Data: 31-12-2012 00:05:21 
Ta "walka" to jedna wielka pomylka , mogliby chociaz upublicznic dane personalne lekarzy ktorzy zgodzili sie na walke tych dwoch kalek . Jednej bez nerki i drugiej z parkinsonem i bez jaj... Zenujacy cyrk
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:05:34 
WARIATKRK
No ja wiem że u was to ostro,ja tam nie mam nic do ustawek,jak ktoś lubi w ryło zarobić to jego sprawa,ale jestem zwolennikiem nie używania żadnych gadżetów.Tylko Piąchy i kopy w stójce.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 31-12-2012 00:08:37 
liscthc
Nie ma ustawek siedzisz na ławce wjeżdżają na dwa samochody z maczetami tak to wygląda a potem rewanż zemsta i tak w kołku.
Ustawki na ręce i nogi były z 5-6 lat wstecz.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:14:03 
WARIATKRK
No właśnie,to uważam już za chore,ale cholera wie jakbym na to patrzył mieszkając tu gdzie ty od urodzenia.Wszak każdy jest wytworem swojego otoczenia.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:16:18 
wariat

wiem, wiem.....znam "mape" krakowa :)

krakow sie zjebal przez te maczety.........zaczelo sie to od neo i metala chyba??? tzn. tak jakos pamietam
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:18:37 
a ja mam jeszcze przesrane bo jeden kuzyn Craksa, drugi maluje oprawy na wisle :D
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:19:39 
liscthc

dla mnie to jest raczej "czowiek tworzy otoczenie" a nie "otoczenie stwarza czlowieka"

;)
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:22:18 
LegiaPany
No nie wiem,rodząc się w rodzinie Talibów jest 90% szans że nim zostaniesz,żyjąc na wsi masz nieco inne podejście niż żyjąc w wielkiej płycie.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:24:16 
LegiaPany
A może warunki tworzą człowieka,a człowiek otoczenie,cholera złote myśli to nie moja domena.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:24:42 
liscthc

no tak ale to raczej z racji przymusu (talib) jezeli zyjesz w miare normalnym kraju to dobrze jest myslec samemu, przanajmniej starac sie to robic
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:25:07 
hehehe
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:36:17 
LegiaPany
Z grubsza chodzi mi o to że np. dla mnie nie jest niczym niezwykłym widzieć łysych chłopaków na ławce z piwkiem czy jointem,dla mnie to norma i nie uważam ich za bandziorów,w moim świecie stream to nie kradzież,ba ja nawet nie uznaje za kradzież opierdzielenia supermarketu czy stacji benzynowej,a zwłaszcza banku.Mały sklepik to inna bajka,po prostu korporacje można łoić,hehe
Podejrzewam że moje nazwijmy to standardy moralne ukształtowały się pod wpływem jakiś czynników,te czynniki to moje otoczenie.Wiadomo ze nie ze wszystkim się trzeba godzić,ale człowiek się przyzwyczaja do tego co go otacza.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:42:50 
liscthc

a no to wiadomo......czlowiek po prostu dostosowuje sie do otoczenia.......jezeli nie chodzi tutaj o jakies fundamentalne rzeczy jak wlasnie chlopaki na lawce lub joint

dla mnie ustawki w np. lesie bez sprzetu to tez normalna rzecz a dla wielu jest to pojebane
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:49:06 
LegiaPany
Wiesz niektórzy twierdzą że UFC to rzeźnia nie sport,a o ile się nie mylę to w tym sporcie(MMA) procentowo mniej osób odnosi stały uszczerbek na zdrowiu a śmierć zbiera mniejsze żniwo.
Przecież ci co jadą na ustawkę to wiedzą po co jadą i nikt ich na siłę tam nie zawleka.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:52:41 
Dobra tera już spadam jutro/znaczy dziś wpadnę pewnie przed Sylwkiem,napiszę coś mniej lub bardziej mądrego i pójdę się napierdzielić wódą.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:52:48 
dokladnie
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-12-2012 00:53:17 
szczesliwego nowego roku!
 Autor komentarza: liscthc
Data: 31-12-2012 00:58:57 
Oby Hajs był,jest Hajs jest dobrze,na razie zdrowia mi nie brakuje,więc czego prócz kasy potrzeba do szczęścia.Mówią,że pieniądze szczęścia nie dają...Tak mówią tylko ci co je mają(Tekst piosenki Hardkorowe Brzmienie)
Ja się zapytam czym jest szczęście bez pieniędzy???
 Autor komentarza: MarkScoopMalinowski
Data: 31-12-2012 01:51:11 
dears forummates mysle ze, predakymentalne argumenty stanowiace o nieslusznosci ppv jako szeroko pojetego spectrum powiazan swiata sportu i biznesu w kontr-zestawieniu wypocin niejakiego "pseudo-americans" copa pragne dowiesc drodzy rodacy bracia Polacy ze ten punt jest chybiony. odnosnie popularyzcji tej dyscypliny ktora swe korzenie czerpie z nizin spolecznych (zauwaz jakie w tym kontekscie sukcesy odnosi usa- kolebka slumsow) podsumowujac swoj krociotki i maksymalnie uporszczony w wyszukane slownictwo by moglo trafic takze do umyslu psudo-americanos, felieton mysle ze elaborowanie w tej kwestii z niejakim copem to strata czasu..

sincerely:
Dear Mr Malinowski
 Autor komentarza: Repcak
Data: 31-12-2012 02:52:10 
Fajnie ,że P. Jagiełło zwrócił uwagę na problem jakim jest dla kibiców system PPV wreszcie w redakcji znalazła się osoba która w obiektywny sposób przedstawiła bolączkę która dręczy polski sport od pewnego czasu mam tutaj na myśli (KSW 20, mecze narodowej reprezentacji oraz oczywiście boks). Przy okazji walki Wach vs Kliczko redakcja oraz inni użytkownicy forum zdąrzyli zapoznać się z Moim zdaniem na temat PPV Pod jednym z artykułów zawrzała gorąca dyskusja z użytkownikiem polakmały korzystając z okazji chcę przeprosić za tą niesmaczną sytułacje która miała wtedy miejsce ale jak słusznie zauważono w tekście powyżej nie tylko ja ale i wielu innych kibiców jest przeciwko dodatkowym opłatą nie działałem w interesie swoim ale również wielu innych ludzi a każdy kto uważa ,że PPV jest czymś dobrym spotka się z Moim potępieniem dla każdego kto będzie czytał ten post słowo wyjaśnienia nie jestem skąpcem bo pieniądze odgrywają tu najmniejszą rolę chodzi o zasadę jeżeli nie będziemy się buntować wszystko stanie się płatne na chwile obecną jest to znośne ale co potem? Tak jak niedawno pisałem Polska jest za biednym krajem na takie rewolucje Amerykanie zarabiają lepiej więc możną sobie na to pozwolić... Ale dość o kasie nie ona jest najważniejsza twórcy tego systemu nie widzą , że kibice odwracają się od boksu przez dodatkowe koszta a wręcz użyje określenia "złodziejstwo" za bardzo kocham ten sport żebym musiał za niego płacić chciałbym żeby organizatorzy tak wielkich gal zrobili ukłon w stronę kibiców żeby polski boks był potęgą jaką był w latach 90-tych za sprawą właśnie Andrzeja Gołoty czy Dariusza Michalczewskiego to właśnie "Anderw" jest dla mnie ikoną boksu w polsce a każdy kto go obraża jest dla mnie zwykłym śmieciem ja go podziwiam oczywiście jest już sędziwy wiekiem jak na boksera ale to prawdziwy wojownik a że teraz walczy "przeciętnie żeby nie napisać słabo" No cóż wiek robi swoje a jeżeli chce dalej walczyć chętnie będę oglądał go dalej z tym że nie w PPV a w necie za free albo wcale bo nie dam się okradać! Czego i wam życze ;)
 Autor komentarza: piotr
Data: 31-12-2012 03:29:55 
@MarkScoopMalinowski

Właśnie! Bardzo interesujący argument za tym, że PPV niszczy boks. Najwybitniejsi bokserzy rodzą się w biednych rodzinach. Kto w rodzinie prawników, lekarzy lub finansistów pozwoli dziecku zostać bokserem? Mało kto.
 Autor komentarza: speed
Data: 31-12-2012 09:39:57 
Skomlicie i skomlicie z tym PPV!

Flaszke mniej wypijecie i macie na PPV...
 Autor komentarza: nik
Data: 31-12-2012 10:58:17 
speed

bo Polaki sa znane z tego ze skomla :)
 Autor komentarza: RAF1
Data: 31-12-2012 11:18:48 
ogólnie zgadzam się Piotrek z twoim tekstem, bardzo fajnie napisane :)

Jedna rzecz tylko wzbudza we mnie zdziwienie. Dlaczego wszyscy tak pewnie twierdzą, że Andrew 10 lat temu z łatwością pokonałby Saletę? On był/jest człowiekiem tak nieprzewidywalnym, że i porażki z Przemkiem można by się spokojnie spodziewać. Ciężko powiedzieć w jakich okolicznośćiach, ale pieniędzy na Andrzeja nigdy bym nie postawił Byrd, Ruiz, Brewster, Grant z nimi też Gołota miał łatwo i spokojnie wygrać...
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 31-12-2012 11:48:26 
niech zrobią te PPV po 15zł , to by kupiło bardzo duzo ludzi i zarobiliby więcej niż gdy wyznaczą cenę 40zł albo 30zł, gdzie ludzie wtedy bedą kombinować przez internet , iśc do pubu a jeszcze inni obrażą się i obejrzą powtórki. A cena 15zł by nie była dużą i wówczas ekonomia skali by tu miała miejsce , gdyż wiele osób kupiłoby PPV.
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 31-12-2012 11:51:31 
niech zrobią te PPV po 15zł , to by kupiło bardzo duzo ludzi i zarobiliby więcej niż gdy wyznaczą cenę 40zł albo 30zł, gdzie ludzie wtedy bedą kombinować przez internet , iśc do pubu a jeszcze inni obrażą się i obejrzą powtórki. A cena 15zł by nie była dużą i wówczas ekonomia skali by tu miała miejsce , gdyż wiele osób kupiłoby PPV.
 Autor komentarza: RAF1
Data: 31-12-2012 12:14:17 
beligijski,

Masz szefów działu sportu Polsatu za idiotów? Skoro lepiej opłacałoby im się robić za taką cenę jaką podałeś wyżej, to by tak zrobili. Wiesz przez jakie sito te złotówki muszą przejść: telewizje, zawodnicy, reklama eventu, podatek i pewnie jeszcze wiele innych...
 Autor komentarza: Slayer85
Data: 31-12-2012 13:03:09 
W tym wypadku chyba juz lepiej wcale...
 Autor komentarza: milosz762
Data: 31-12-2012 16:28:20 
litsche niebede slodzil udanego Sylwestra bo chyba jestes jednym z nielicznych normalnych gosci na tym forum gdzie nie brakuje napinaczy hejterow Adamka fanow Szpilki i anty fanow itp.znawcow
ja jestem po 3o tce pamietam czasy jak foreman z Morerem walczyli 1994 holyfielda tysona..Michalczewskiego

kiedys
gadalismy o Wadimirze O heleniusie kiedys ze moze byc zagrozeniem dla Kliczkowó ) teraz po walce y sher :Wiliamsem z fine,)


gdzie niebylo internetu itp rzeczy

o pilce nieche gadac choc ja jestem z krakowa i moge byc tylko za jednym klubem bo Hutnik dla mnie nie istnieje!!!
na marginesie
ale tez pamietam jaK Legia grala z blacburn , spartakiem czy rosnebrogiem apotem y panthinaikosem 0+3 dostala


aha mam pytanko kto twoim zdaniem po odjesciu Vitka bedzie godnym nosic pas wbc.

bo moim zdaniem nikt nie bedzie mial tej klasz haryzmy umiejetnosci !!
ale przeciez kto bedzie np Arreola lub stiverne__
 Autor komentarza: biotioresmendez
Data: 31-12-2012 20:12:52 
milosz jestes za wisla mam sie rozumiec
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.