POWRÓT DONAIRE W MARCU LUB KWIETNIU

Najlepszy pięściarz roku 2012 w opinii większości prestiżowych mediów bokserskich, Nonito Donaire (31-1, 20 KO), postanowił zrobić sobie przerwę. Między lutym a grudniem "Flash" stoczył cztery zwycięskie walki mistrzowskie. Najpierw pokonał Wilfredo Vazqueza Jr, potem Jeffreya Mathebulę, Toshiaki Nishiokę, a na końcu ciężko znokautował Jorge Arce, kończąc karierę meksykańskiego wojownika.

Filipińczyk po raz kolejny wyjdzie między liny w marcu lub kwietniu. Oczekuje się od niego potyczki z Guillermo Rigondeaux (11-0, 8 KO) lub Abnerem Maresem (25-0-1, 13 KO), ale mało prawdopodobne, by "Flash" spotkał się z którymś z nich w pierwszej połowie 2013 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 27-12-2012 23:57:20 
Ten to ma tępo godne podziwu nie to co floyd jedna walka, naszczęście nonito rozpieszcza kibiców
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-12-2012 09:16:17 
4 walki w tym roku, w przyszłym pewnie ze 3.Nie dość że jest widowiskowy i piekielnie skuteczny w ringu,to jeszcze aktywny.Nie wiem natomiast czym Rigondeaux zasłużył sobie z kimś takim jak Flash.Owszem ma pas,ale zdobyty na jednym dobrym zawodniku,a reszta jego rywali to przysłowiowi średniacy.Za rok,dwa,ta walka ma sens,ale to Kubańczyk powinien zacząć bić się z czołówką,aby taką szansę otrzymać.
Mares ma na rozkładzie już kilka dobrych nazwisk,w tym świetnego Moreno i to on z tej dwójki bardziej zasługuje na taki pojedynek.Szkoda że TR i GBP są ciągle w sporze,tyle kapitalnych walk jest do zrobienia..
 Autor komentarza: Slayer85
Data: 28-12-2012 13:42:58 
Nonito to nie nowy Pacman. Ten gość to zupełnie inny typ boksera: o bardzo inteligentny i świetny techniczne.

@Bronuar
Floyd to żart z jedną walką na rok.Paniczyk zasrany
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.