ALEXANDER WYZNACZA KOLEJNE CELE

Champion federacji IBF w kategorii półśredniej, 25-letni Devon Alexander (24-1, 13 KO), przygotowuje się do pierwszej obrony tytułu. 23 lutego w Joe Louis Arena w Detroit "Aleksander Wielki" skrzyżuje rękawice z obowiązkowym pretendentem Kellem Brookiem (29-0, 19 KO) na gali transmitowanej przez telewizję Showtime.

- To świetny obóz przygotowawczy. Z nowym trenerem od przygotowania fizycznego Devon prezentuje się lepiej niż kiedykolwiek - zapewnia trener i manager Kevin Cunningham.

Choć Alexander w 100% skupia się na najbliższym zadaniu, jego obóz już snuje dalsze plany. Bardzo możliwe, że w drugiej połowie przyszłego roku Devon zmierzy się z Paulem Malignaggim (32-4, 7 KO) lub Shane'em Mosleyem (46-8-1, 39 KO).

- Devon przygotowuje się, by wygrać każdą sekundę każdej rundy. Kiedy rozprawi się z Brookiem, chcemy lepszego z dwójki Malignaggi-Mosley. Lubię obydwu, więc nie ma dla nas znaczenia, który z nich wygra. Chcemy zwycięzcę. Jeśli ich pojedynek dojdzie do skutku, chcemy potem unifikować tytuły ze zwycięzcą - oświadczył Cunningham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 18-12-2012 13:05:30 
pcha sie na dziadkow (bedzie parodia bo mosley jest w stanie usadzic magika :DDDD )....wolalbym zobaczyc DA z maidana

w kazdym badz razie dla alexandra powinna to byc "lajtowa unifikacja"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.