MARIUSZ WACH CZEKA NA EKSPERTYZĘ

Prezydent Niemieckiej Federacji Boksu (BDB) Thomas Pütz przesłał promotorowi Mariusza Wacha (27-1, 15 KO) wyniki kontroli antydopingowej polskiego boksera. Raport Instytutu Biochemii w Kolonii stwierdza, że badania próbki A, pobranej po walce z Władymirem Kliczką (59-3, 50 KO), dały wynik pozytywny.

– Dokument przekazaliśmy naszym specjalistom. Czekamy na ekspertyzę – powiedział nam Mariusz Kołodziej. Promotor nie chciał zdradzić, jaki niedozwolony środek widnieje na piśmie. „Bild" informował w poniedziałek, że chodzi o sterydy anaboliczne.

– Specjaliści najpierw będą musieli stwierdzić, czy ta substancja rzeczywiście jest dopingiem. Jeśli tak, postarają się dać nam odpowiedź, w jaki sposób zabronione środki mogły się znaleźć w organizmie Mariusza. Czy przez określone odżywki, kremy lub cokolwiek innego, czy mógł mu to podać ktoś trzeci? Musimy znaleźć odpowiedź, to kluczowa sprawa. Dopiero wtedy zdecydujemy, jakie powinniśmy podjąć działania. Pierwszym ruchem na pewno byłby wniosek o zbadanie próbki B. Jestem pewien, że Mariusz dopingu nie przyjął świadomie – mówi szef grupy Global Boxing Promotions.

Po wypowiedzi Bernda Bönte, menedżera braci Kliczków, do mediów powrócił temat rzekomych manipulacji przy rękawicach, jakich przed walką miał się dopuścić obóz Wacha. – Na miejscu Böntego zwróciłbym uwagę na to, w jaki sposób nowa, zaakceptowana przez Witalija rękawica znalazła się w szatni Mariusza. A może to w niej umieszczono nielegalne substancje? Kilka dni przed walką Mariusz był czysty, musiał przecież przejść szczegółowe badania – odbija piłeczkę Kołodziej. Prawą rękawicę do szatni Wacha przyniósł ochroniarz Kliczków.

– Nie muszę chyba tłumaczyć, że nie był członkiem komisji sędziowskiej. Niedługo przed walką bracia podpisali nowy, opiewający na grube miliony kontrakt ze stacją RTL. Może ktoś chciał się zabezpieczyć na wypadek porażki? – zastanawia się promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-12-2012 19:49:47 
Juz od kilku dni z pewnym zdumieniem,czytam newsu o wykryciu sterydow anabolicznych w organizmia Wacha.Nigdzie jednak nie znalazlem informacji,co to za substancja i o ile poziom anabolikow przekroczyl dozwolone normy,o ile w ogole przekroczyl...
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 19:49:49 
Widać jak na dłoni wszystkie machlojki K2
 Autor komentarza: Sierak2012
Data: 06-12-2012 19:53:49 
Pierwszy raz widzę takie podejście w przypadku wykrycia u danego zawodnika dopingu, taka cisza odnośnie substancji zaczyna być dziwna
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 19:55:41 
bo to grubymi nićmi szyte jest..
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-12-2012 20:04:42 
Powiem tak.Nie jestem,zwolennikiem przeroznych spiskow,jestem tez sklonny uwierzyc,ze Waszka koksowal.Nie chce tez wywolywac kolejnego zamieszania na Forum,ale cala ta sytuacja przypomina mi "trotyl we wraku tupolewa"...
 Autor komentarza: endriu
Data: 06-12-2012 20:15:09 
Nie wiem ale dla mnie to troszkę śmierdzi
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-12-2012 20:33:59 
Mi ta sprawa się nie podoba. Obawiam, się że nawet gdy Wach będzie całkowicie oczyszczony z zarzutów to ludzie od teraz będą kojarzyć go z nielegalnym dopingiem. Jego wizerunek został solidnie nadszarpnięty i trudno go będzie naprawić. Oliwy do ognia dolewają oskarżenia z obozu braci Kliczko, które według mnie są przedwczesne, a w przypadku afery z podejrzanymi rękawicami, wręcz absurdalne. Mariusz Kołodziej słusznie odbija piłeczkę, bo milczenie po jego stronie może być odebrane jako przyznanie się do zarzutów.
 Autor komentarza: innnaa
Data: 06-12-2012 20:41:52 
Koledzy możecie mi wytłumaczyć po co mieli by oczerniać Wacha? Jak dla mnie to troszkę jak teorie spiskowe, Wach to nikt ważny w boksie, K zwyciężył z nim jednogłośnie na pkt.

*Endriu czytałam Twoje wypowiedzi i nie znalazłam nic co by mnie przekonało
 Autor komentarza: voutan
Data: 06-12-2012 20:48:07 
"Obawiam, się że nawet gdy Wach będzie całkowicie oczyszczony z zarzutów to ludzie od teraz będą kojarzyć go z nielegalnym dopingiem."

Akurat jego wizerunek nie ma tu żadnego znaczenia, bo Wach nie jest jakąś osobistością sportową, a bez względu na wynik testów i tak dostanie w przyszłości dobrą finansowo propozycje walki. Pod tym względem ta sprawa może mu nawet pomóc, bo stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalny. Problem polega na tym, że łapy na jego kasie trzyma Kliczko, a cała kariera Mariusza prowadzona była tylko w jednym celu - zgarnięciu tej wypłaty życia. Mariusz Kołodziej wykonał majstersztyk doprowadzając Wacha do walki z Kliczko bez żadnego ryzyka, a teraz okazało się, że to wszystko na co pracowali jest zagrożone. Mam nadzieję, że K2 potrącą Wachowi tylko mały ułamek z wypłaty, niemniej jednak sytuacja jest nie do pozazdroszczenia.
 Autor komentarza: voutan
Data: 06-12-2012 20:56:33 
innnaa

- Wach naraził się oligarchom, którzy postawili ogromne pieniądze na wygraną Kliczki w 8 rundzie
- Ukraińcy wysysają nienawiść do Polaków z mlekiem matki (UPA, banderowcy)
- Wach wszedł do ringu w różańcu i naraził się masonom
- Bracia to tak naprawdę dwulicowe skurczybyki, które chcą zniszczyć Wacha z czystej zlośliwości i zagarnąć jego kasę

Więcej nie spamiętałem ; D
 Autor komentarza: klaudunia1997
Data: 06-12-2012 20:58:33 
Kliczkowie to niby ciche myszki ktore zawsze mają wszystko , ale skoro wyjdzie , że Wach nie brał nic to wtedy zasługuje na przeprosiny z ich strony . Dla nich poprostu cięzko jest pojąć to , że wytrzymał i nie padł
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-12-2012 21:06:44 
Tak na pewno zabezpieczali sie, bo wiedzieli ze Mario to nowe wcielenie Alego i Tysona. Rękawice były nasmarowane substancjami, które 10krotnie spowolnily ruchy Wacha, przez co był taki wolny - Antonii Maciarewicz buhahaha
 Autor komentarza: innnaa
Data: 06-12-2012 21:09:23 
voutan

- pierwszy argument rozumiem i zgadzam się z nim
- nie zgadzam się, można powiedzieć ze początki stawiali w PL, i nie jednokrotnie pokazali przejawy sympatii w stosunku do polaków
- proszę Cie masoni i różaniec - oplułam ekran ze śmiechu, troszkę naciągany arg
- podejrzewam że takimi 'groszami' podcierają sobie tyłki

ja myślę że raczej bracia są solą w oku dla nie jednych, i uważam że raczej 'szychy świata bokserskiego' chętnie by się ich pozbyli. Sama czekam na jakąś zmianę, jednak ciekawi mnie fenomen K, bądź co bądź co zyskali jest zaskakujące.
 Autor komentarza: khorne
Data: 06-12-2012 21:09:48 
nie wyczules/as ironii..
 Autor komentarza: Wojan06
Data: 06-12-2012 21:10:41 
Według mnie jeśli okaże się, że Wach koksował to nie powinni wypłacić mu ani złotówki. I wydaje mi się to wszystko coraz bardziej podejrzane.
 Autor komentarza: Judok
Data: 06-12-2012 21:11:33 
Na internecie znalazłem już film z przeprowadzonych badań próbki B niestety nie wygląda to dobrze ... ;/ http://www.youtube.com/watch?v=kGYyc12adYU
 Autor komentarza: innnaa
Data: 06-12-2012 21:13:43 
bo ja poważna mamuśka jestem, i nie wyczuwam ironii :P
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-12-2012 21:23:41 
voutan

wizerunek boksera ma duże znaczenie. Wiedzą chociażby ci, którzy szukają sponsorów dla zawodnika. Boks zawodowy już dawno uległ profesjonalizacji. Dzisiaj dobry bokser musi mieć pod ręką ludzi zajmujących się kontaktem z mediami i kreowaniem wizerunku. Wach po walce z braćmi Kliczko stał się popularny. Jest osobą publiczną. Każda taka afera szkodzi, bo kto będzie chciał przychodzić na walkę boksera oszusta? kupiłbyś bilet na walkę na takiego zawodnika? no chyba, żeby zobaczyć jak dostaje manto od kogoś lepszego, ale nie na tym polega budowanie kariery zawodnika.
 Autor komentarza: nanaehl
Data: 06-12-2012 21:38:02 
Wiele osób z forum porównuje w jakimś sensie tę sytaucję do "trytolu z Tupolewa". Nawet pod tym artem ktoś coś podobnego napisał. Moim zdaniem to bardzo trafne porównanie, bo tak tam, jak i tutaj w spisek wierzą oszołomy.

Musimy po prostu czekać na oficjalne info. Jeśli okaże się, że Wachu koksował, to takie zachowanie należy ganić (moim zdaniem; jestem zdecydowanym przeciwnikiem stosotanie dopingu). Nie ma co się podniecać i wymyślać jakiś głupich historii o spisku K2 tylko ze względu na sympatię do Wacha. Zachowajmy intelektualną uczciwość.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 06-12-2012 21:44:14 
Autor komentarza: nanaehl
Data: 06-12-2012 21:38:02


dkałdnie wiele tu napinaczy internetowych że rzekomo Kliczki zrobili afere dopingową

a po jasną cholere jeszcze zrozumiał bym jakby Władimir przegrał
ale zdeklasował Wacha wiec oczy mowa.


jeśli druga próbka wykaże poztyw to nie ma oczym mówić

Wach sie koksował i nie uwieże w jakieś wymówki !!


Wach nie jest dzieckiem wie co mu podawali

i co przyjmuje do organizmu !!
 Autor komentarza: khorne
Data: 06-12-2012 21:49:57 
"Wiele osób z forum porównuje w jakimś sensie tę sytaucję do "trytolu z Tupolewa". Nawet pod tym artem ktoś coś podobnego napisał. Moim zdaniem to bardzo trafne porównanie, bo tak tam, jak i tutaj w spisek wierzą oszołomy."

Pomijajac fakt czy to spisek czy nie, wyglaszanie tego typu mowy na podstawie paru artykulow w prasie to dopiero oszolomstwo :-)
 Autor komentarza: bezols
Data: 06-12-2012 21:51:54 
moze i Wach sie koksował ale troche to dziwne ze po niedlugim czasie od tej wiadomosci wychodzi sprawa z rekawico a przez prawie miesiac nie bylo slychac o tym nawet wzmianki
 Autor komentarza: trucker
Data: 06-12-2012 21:54:48 
pewne jest jedno-jeżeli wach wspomagał sie jakimiś niedozwolonymi środkami to napewno sie do tego nie przyzna.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 21:58:25 
oj krótka pamięć .. Już zapomnieliście o historii ze Stewardem, o słowach kliczki o "uśmierceniu" i bezwzględnej ripoście de leona.. O nerwowości kliczka podczas face to face? O tej całej zgniłej atmosferze? teraz mamy kontynuacje w stylu k2. Co mówi kliczko nt. rzekomego dopingu? "To już samo dno" . To tylko świadczy że nawet przed aferą stosunek do polaków był negatywny. Sorry przed dnem jest nieciekawie..
 Autor komentarza: voutan
Data: 06-12-2012 22:01:07 
"- pierwszy argument rozumiem i zgadzam się z nim "

No proszę cię, gdyby komuś wpływowemu zależało na wygranej Kliczki w 8 rundzie, to na sędziego nie zostałby wybrany Eddie Cotton, tylko jakiś Brytyjczyk, który zaraz poddałby Wacha w tej 8 rundzie.

Ghosbuster
Kupiłbyś bilet na Holyfielda, RJJ, Toneya? W tym sporcie doping ciągnie się prawie za każdym (żeby daleko nie szukać T.Adamek), ale igrzyska muszą trwać, a żeby uśpić sumienie kibiców wystarczy sprzedać bajeczkę o zanieczyszczonym mięsie, czy odżywkach z USA, swoją drogą Wach trochę sie pośpieszył z tymi usprawiedliwieniami.
'Nie ważne co mówią, ważne by mówili' i o ile dla młodego prospekta taka wpadka może byc szkodliwa, to dla Wacha, któremu zostały ze 2 - 3 walki to darmowa promocja, bo wielu się nim zaciekawi, a nie oszukujmy się, ile razy widziałeś Wacha w TV czy czytałeś o nim w gazecie? Jak znam życie to w następnej walce Mariusz powie, że może poddać się dodatkowym badaniom aby udowodnić, że jest czystym sportowcem i wszyscy będą zadowolenia, a ta kara zawieszenia nawet nie będzie bolesna, bo i tak musi odpocząć.

bezols
a walkę oglądałeś? Nawet komentator mówił o zamieszaniu z 'rękawico'.
 Autor komentarza: bezols
Data: 06-12-2012 22:03:05 
bardziej jestem w stanie uwierzyc ze wziol je nie swiadomie niz w to ze byl takim kretynem i zrobil to umyslnie przeciez wiedzial ze bedo testy i moze stracic przez to honorarium sponsorow kibicow
 Autor komentarza: innnaa
Data: 06-12-2012 22:04:22 
PWncwjssprf
ale doping to samo dno, nie ma to nic wspólnego negatywnym stosunkiem do polaków!
 Autor komentarza: bezols
Data: 06-12-2012 22:06:29 
voutan

ogladalem ale tego jakos nie slyszalem
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 06-12-2012 22:07:26 
PANIE KOLODZIEJ tylko ryba nie bierze.Wach dosyc ze niczego w ringu nie pokazal to anaboliki tez gowno daly bo byl wolny jak slon.Pojechal po wyplate ale zycze aby sie zdziwil kloc
 Autor komentarza: innnaa
Data: 06-12-2012 22:08:32 
hmmm, Kochany każdy ma swoją cenę:)
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 06-12-2012 22:12:43 
PWncwjssprf-przestan jazgotac .Twoj jazgot slyszelismy przed walka ze Wach wygra przez Ko
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 06-12-2012 22:14:07 
innnaa-TEZ CIE KOCHAAM
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 22:15:55 
wasz jazgot słuchałem cierpliwie, "Mariusz opuści ring na noszach.."
 Autor komentarza: voutan
Data: 06-12-2012 22:16:23 
bezols
Nie mogę tego znaleźć w necie, ale komentator mówił, że Witalij ma jakieś zastrzeżenia co do rękawic. O ile tu jestem skłonny wierzyć, że to mogła być zagrywka braci, to nikt nit przekona mnie, że wtarto podstępnie Wachowi jakiś żel, albo podmieniono próbkę, może jeszcze sam Witalij do niej nasikał ;)
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 06-12-2012 22:19:23 
voutan

Nie porównywałbym Mariusza Wacha do Holyfielda, RJJ, Toneya, bo oni oprócz afer z dopingiem odnosili ogromne sukcesy w sporcie i takie "drobne wpadki" zostaną im wybaczone i szybko zapomniane. Gorzej z tymi zawodnikami, którzy nie są znani ze zbyt interesujących walk czy osiągnięć, które mogłyby przysłonić ciemniejsze epizody w karierze. Oczywiście ta afera jest jakąś promocją dla Wacha i z pewnością masz dużo racji, że przyczyni się ona do zwiększenia popularności Wacha, ale czy na takiej popularności zależało Mariuszowi. Oczywiście można to naprawić i zapewne takimi metodami, jakie wymieniłeś, ale niesmak pozostanie.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-12-2012 22:23:02 
Autor komentarza: PWncwjssprf Data: 01-11-2012 20:24:47
mnie się tak wydaje tylko, ale nie chcę kopać leżącego(Kliczki) to nie w moim stylu.. W ringu swoje go czeka. Jak Mariusz nie wygra tego to ja już napisałem że nie będę więcej się udzialał tutaj. Ale jestem pewien będzie super walka. I widzę w wygraną Wacha ;)
Tak więc żegnamy. Teorie spiskowe to możesz snuć na forum Pisu.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-12-2012 22:29:41 
cd z wczoraj!
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 22:38:12 
Wyobraźmy sobie sytuację, zły król mieszka na zamku, który opanowały szczury, dowiaduje się że w odległej krainie mieszka zaklinacz który pomoże mu wyjść z opresji, a owy zaklinacz z nędzy,
zdesperowany król mówi mu prosze wybaw mnie w zamian dam Ci mnóstwo złota, zaklinacz przytał mówiąc daj mi tyle monet ile jest pol na szachownicy z tym ze na kazdym kolejnym będzie ich dwa razy więcej niż na poprzednim. Król przystał na to. Po wyprowadzeniu szczurów, nadszedł czas zapłaty, król jednak dowiedziawszy się o krainie z jakiej pochodzi ów czarownik którą ciemięży, o sumie jakiej nie mogli zrachować nadworni matematycy, krzyczy, pojmać go i spalić na stosie, w naszym królestwie prawo jest bezwzględne dla czarowników. Do końca życia król miał koszmary w którym szczury zjadają jego mózg, aż pewnego dnia myśląc że to kolejny przeklęty sen, nieodganiawszy się od nich, pozwolił by zjadły go żywcem...
dziękuję.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 22:42:02 
Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-12-2012 22:23:02
Autor komentarza: PWncwjssprf Data: 01-11-2012 20:24:47
mnie się tak wydaje tylko, ale nie chcę kopać leżącego(Kliczki) to nie w moim stylu.. W ringu swoje go czeka. Jak Mariusz nie wygra tego to ja już napisałem że nie będę więcej się udzialał tutaj. Ale jestem pewien będzie super walka. I widzę w wygraną Wacha ;)
Tak więc żegnamy. Teorie spiskowe to możesz snuć na forum Pisu.

Walka jest NC. K2 nie zapewnili rozgrywki fair play. co jest solą sportu. dziękuję.
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 06-12-2012 22:43:49 
PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 22:38:12
Takze dziekujemy idz juz spac
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-12-2012 22:44:11 
Wiele niepotrzebnych dyskusji wynika z małej liczby podanych faktów , wystarczyłaby nazwa środka i bylibyśmy 1000 razy madrzejsi ,
Coś tu jednak nie gra , na 3 dni przed walka był czysty , o testach po walce tez wiedzieli , sytuacja z rękawica tez dziwna bo przynosi ja ochroniarz !!!
Nigdy nie wierzyłem Niemcom i Ruskim z zasady , teraz nie wierze tez Ukraińca choć Kliczki to juz bardziej szwaby
A i nie wierze politykom tez od zawsze
 Autor komentarza: pyra90
Data: 06-12-2012 22:44:35 
Sprawa jest prosta: Kliczko nie pokonał przez KO Superciężkiego zawodnika ,więc trzeba mu nasrać .
Skoro Szwaby twierdzą że Wach był na dopingu to niech podadzą jaką substancje wykryto w jego krwi ? Czemu tego nie podali ? bo mataczą
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 22:49:58 
runda piąta pokazała że tarapaty, w jakie wpadł Kliczko były sumarycznie większe niż li całe kłopoty Mariusza które dzielnie znosił przez rund 11. Moralny zwycięzca Mariusz. Jednak respektuje zasady jakimi kieruje się biznes zwany boks zawodowy i walkę tą traktuję jako NC. Psychologiczne rozgrywki kliczko mogą sobie przeprowadzać w swoim ukrainskim kurwidołku.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-12-2012 22:50:47 
pyra90
Witaj po powrocie :)
Dokładnie nazwa substancji dużo by wyjaśniła , bo jeśli będzie to ababolik podawany przez igle to nie mam pytań ale czy dalej tym większe mam przypuszczenie ze to nie będzie ten od igły i wtedy zacznie sie prawdziwa jazda

Kliczki to dobrzy bokserzy ale Natasza od dawna dlatego ludzie pomału przeglądają na oczy i maja ich dosyć
 Autor komentarza: coolpix
Data: 06-12-2012 22:51:11 
nie podali bo oficjalna procedura wymaga przebadania próbki b.ale to trzeba wiedzieć,a o wiedzę,nawet najprostszą ciężko, jeśli we łbie jedynie fobie i spiski.
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-12-2012 23:02:22 
coolpix
Ale ostro ;) ja nie znałem procedury stad pytanie
Jedno jest pewne nazwa specyfiku albo urnie dyskusje albo rozpeta burze , pare dni i sie przekonamy
 Autor komentarza: coolpix
Data: 06-12-2012 23:06:44 
milan nie do Ciebie stary,ogólnie przeczytałem debatę i odpisałem.niech nikt nie bierze tego osobiście.do tych najbardziej nawiedzonych nic nie dotrze.ruscy mają próbki i wrak,niemcy próbki(wrak wacha chyba w polsce),są jeszcze żydzi i pedały.nie wiadomo czy trzymać się za portfel czy za dupę.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 06-12-2012 23:07:56 
Jak będzie NC to kasy nie wypłacą!
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-12-2012 23:10:24 
Milan
No co ty przecież większość ma już zdanie na ten temat wyrobione. Co by się nie okazało część forum i to spora będzie twierdzić że Wach jest nie winny i to spisek.
Gdy dojdą jakieś dowody stanowiące że k2 nie mają nic z tym wspólnego to zwalą na trenera Wacha itd.
Podanie nazwy specyfiku (o ile w ogóle Kołodziej na to pozwoli, oni już go znają z próbki "A") zmieni coś tylko u niewielkiego procenta userów, którzy nie mają uprzedzeń itd/

Pozdrawiam
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-12-2012 23:11:44 
Cooplix
Dobrze ze mi przypomniales Żydom i pedalom tez nie ufam ;)
A na poważnie trzeba poczekać na nazwę specyfiku

Jedno jest pewne boks zawodowy zaczął generować takie pieniądze ze My malutkie zuczki niestety juz dawno sie w tym wszystkim pogubilismy chyba jak mawiał kiedyś niejaki Cop :)
 Autor komentarza: milan1899
Data: 06-12-2012 23:13:55 
BlackDog
Nie zgodzę sie , jak w grę wejdzie igłą to będzie wszystko jasne , jeśli nie wtedy dopiero zaczną sie jazdy i chyba wtedy sobie urlop od orga wezmę ;)
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 23:15:05 
voutan
"- Wach wszedł do ringu w różańcu i naraził się masonom"
"- Ukraińcy wysysają nienawiść do Polaków z mlekiem matki (UPA, banderowcy)"


org. moje zdanie "b) Mariusz wyszedł z różańcem na szyi co poszło w świat, a Kliczce jako wolnomularzowi musiał zagotować się mózg z tego powodu."
"c) Zaszłości historyczne pomiędzy Polska, Ukrainą i Niemcami. Motto K2: O Polaku dobrze jeśli go wykorzystasz. "
dzięki voutan, miała być ironia a mnie wyręczyłeś, spisałeś się 4/5

innnaa
"- proszę Cie masoni i różaniec - oplułam ekran ze śmiechu, troszkę naciągany arg"
"- nie zgadzam się, można powiedzieć ze początki stawiali w PL, i nie jednokrotnie pokazali przejawy sympatii w stosunku do polaków "


Sprawdzam. Kliczko dobry dla Polaka gdy jeszcze go nie wydoił.
Wypowiedzi witalija o Adamku przed i po walce. Teraz to samo z Wachem.

Najlepsza przyjaźń z Polakiem.. Hejże jakim to typowym wybitnym Polakiem! Przemysław Saleta. hmm? przyjrzyjmy się co może ich tak scalać..

- Jestem niewierzący. Nie liczę na życie pozagrobowe - mówi Przemysław Saleta.

wszystko jasne. wytrzyj monitor.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-12-2012 23:16:35 
Zobaczysz.
Endriu Pc cośtam, i reszta wymyśli że Wacha napadli ninja przed samym wejściem i go pokuli igłami niewiadomego pochodzenia (najprawdopodobniej ze slumsów w Rosji) ;p
 Autor komentarza: pyra90
Data: 06-12-2012 23:17:39 
milan1899
Witam
coolpix Data: 06-12-2012 22:51:11
Czyli nie można stwierdzić że Wach był na koksie ,sa tylko poszlaki i pomówienia. Jeśli próbka B da wynik negatywny to oznaczać będzie że Wach jest czysty
"Coś tu jednak nie gra , na 3 dni przed walka był czysty , o testach po walce tez wiedzieli , sytuacja z rękawica tez dziwna bo przynosi ja ochroniarz !!! "
Śmierdzi na kilometr ,skoro na 3 dni przed walką był czysty to w dniu walki branie dopingu miało by taki sens jak branie 100g kreatyny na dzień:)
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 06-12-2012 23:36:07 
a BlackDog z kolei wierzy że głodny i wściekły pies da sobie zjeść kość i będzie merdał ogonkiem.
 Autor komentarza: robcio75
Data: 06-12-2012 23:41:42 
@PWncwjssprf - jeżeli próbka B wskaże anaboliki (na 90% tak będzie) to będzie oznaczało że Wach ŚWIADOMIE brał sterydy . Winny jest Wach prawdopodonie Kołodziej - sponsor i być może trener (wcale nie jestem przekonany) . Koniec kropka .
Zaraz o trotyl i smoleńsk zachaczysz .
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 06-12-2012 23:53:31 
Miej odrobine honoru i opuśc forum albo zmien chociaż nickname, bo Wach przegrał z kretesem. Poza sportowe aspekty nic nie znaczą.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 00:02:14 
mariusz powiedział że nie brał , a k2 już "wiedzą" że brał ok odrzucając wszelkie sympatie antypatie , układam sobie na nowo zdarzenia przed walką i najświeższe wypowiedzi.


..twierdzę nadal że Mariusz nie brał, a kliczko manipulują tzw"opinią publiczną". Po tym zabiegu układam od nowa silniejsze pole sympatii dla Mariusza i negatywniejsze do kliczki.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 00:03:22 
sport się skończył miej troche honoru i broń swojego.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 00:20:08 
rzeczywistość przerasta, mam gdzieś co o mnie sądzisz, mam to gdzieś adam, calgary, voutan jestem kimś innym niż wtedy, śmiejcie sie i wypominajcie mi te słowa, źle mi z tym
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 00:20:43 
nic straconego
 Autor komentarza: robcio75
Data: 07-12-2012 00:26:29 
@PWncwjssprf: Mariusz powiedział że nie brał a K2 mają wyniki badań że było inaczej ... ty bardziej wierzysz że Wach nie kłamie czy że Niemiecki instytut kłamie ...
Jeżeli próbka B potwierdzi to oznacza ze Wach kłamie - poprostu nic więcej - nie on pierwszy nie ostatni . A co miał powiedzieć ? Tak wziałem ? Jeszcze zdąży ... narazie się broni ...
Cała reszta to bzdury . Fakty są takie :
- Kliczko zmasakrował Wacha
- Wach na 90% koksował - ŚWIADOMIE .
Po co robił sobie 7-8 miesięcy przerwy przed Kliczko ? Żeby mógł przejść "terapie" - ktoś nawalił ... a głównie Wach że ŚWIADOMIE to wział ..
 Autor komentarza: nik
Data: 07-12-2012 00:47:22 
Siostry Kliczko tak byly zaskoczone ze 'nowy' Wach ustal ze musialy znalezc jakies alibi na jego dzielna postawe, a ich manadzer-pedal(nie umniejszajac niczego pedalom)jest w tym znajdywaniu dosc dobry.
 Autor komentarza: robcio75
Data: 07-12-2012 00:58:21 
@nik : zejdz na ziemie bo ślady trotylu na rękawicach znajdziesz ...
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 07-12-2012 01:14:28 
PWncwjssprf-POWINIENES ZMIENIC NICK NA A.MACIEREWICZ
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-12-2012 02:32:15 
Wojan06:

"Według mnie jeśli okaże się, że Wach koksował to nie powinni wypłacić mu ani złotówki."

Niby czemu? To, czy Wach coś wziął, czy nie nie miało żadnego wpływu na dochody z walki, więc dlaczego pozbawiać go należnego udziału z wygenerowanych tą drogą pieniędzy? Przeciwnie! Jeśli Wach trafił Kliczkę w 5 rundzie dzięki wspomagaczom, i jeśli dotrwał do 12 rundy z tego samego powodu, to doping uczynił widowisko dłuższym i ciekawszym - a zatem należy się Wachowi premia! Mówię to oczywiście pół żartem, pół serio. Natomiast czymś obrzydliwym jest szukanie pretekstu, by okraść drugiego człowieka. Karą za doping jest dyskwalifikacja, a nie oskubanie kogoś do cna.

Jak mawiał Edmund Burke: "Nie wierzę zbytnio temu, kto mówi źle o ludziach, których zamierza obrabować. Gdy w karze upatruje ktoś korzyści, to zawsze podejrzewam, że występki zostały zmyślone lub wyolbrzymione. Wróg jest złym świadkiem, rabuś – jeszcze gorszym."
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 07-12-2012 06:45:02 
nik - jeśli nazywasz Władimira siostrą to kim jest Wach którego ta siostrzyczka zlała jak burą sukę ???
 Autor komentarza: endriu
Data: 07-12-2012 06:46:15 
Dla mnie smierdzi, próbkę moczu można podmienić. Może jestem w błędzie ale za dużo ty niejasności, z rękawicami to jakaś amatorka
Pisałem jeśli druga próbka potwierdzi się mnie to nie [przekona Tyle machlojek jest w tym sporcie że ciężko się połapać
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 07-12-2012 06:54:42 
beniaminGT - to po prostu zależy od umowy i nic więcej. Gdyby Wach był złapany przed walką do walki by nie doszło i wypłaty by nie było.

endriu - mocz zawsze śmierdzi, podmieniony czy nie :))))


radzę ostudzić emocje wyobraź sobie że zamiast Wacha złapali Briggsa albo Petera po pierwszej walce, też byś wietrzył spisek???
Bracia K nie maja specjalnie interesu w udupieniu Wach, jakby coś to mieliby interes w udupieniu np Haye.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 07-12-2012 10:40:23 
andrewsky

"Nigdzie jednak nie znalazlem informacji,co to za substancja i o ile poziom anabolikow przekroczyl dozwolone normy,o ile w ogole przekroczyl... "

Nie ma czegoś takiego jak dozwolone normy w przypadku sterydów bo to syntetyczne hormony. To nie ma prawa znaleźć się w organizmie ludzkim od tak sobie, czy z jedzenia czy z supli czy ze smogu z ulicy.
To tak jakby głupia blondyna tłumaczyła się, że jest silikon w sztucznych cyckach wziął się skądinąd bez jej wiedzy :)

Kołodziej
"Jestem pewien, że Mariusz dopingu nie przyjął świadomie"

Przestań waćpan się wykręcać, jeśli okaże się że był na dopingu to tylko świadomie, nie rób pan z ludzi debili.
 Autor komentarza: Coperek
Data: 07-12-2012 10:43:36 
Stonka
"Bracia K nie maja specjalnie interesu w udupieniu Wach, jakby coś to mieliby interes w udupieniu np Haye. "

Raczej odwrotnie. W przypadku Haye'a prasa mówiła o tym, że zaprezentował się fatalnie i śmiała się z jego wykrętów. Po tej walce mówi się, że koleś bez umiejętności naruszył Władzia i przetrwał niewstrząśnięty do ostatniego gongu, więc być może to nie ten sam Władek co kiedyś... W ich interesie leży aby ukrócić takie dywagacje.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 10:46:13 
może bym zmienił, ale myśle że gdy rozum śpi, budzi się CalgaryFlames.
Przestańcie o tym trotylu, to nie miejsce na polityke. A poza tym najswieższe informacje ze smoleńskich matactw.
Środa, 5 grudnia (19:06)
Aktualizacja: Środa, 5 grudnia (22:06) "Niektóre z detektorów użytych w
Smoleńsku wykazały na
czytnikach cząsteczki trotylu" -
powiedział w Sejmie pułkownik
Jerzy Artymiak, naczelny
prokurator wojskowy.

www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-artymiak-detektory-uzyte-w-smolensku-wykazaly-czasteczki-tro,nId,719205

Prokurator, nie Macierewicz. Dotarło?
 Autor komentarza: milosz762
Data: 07-12-2012 12:16:08 
po huja tu polityce piszecie co to forum polityczne kurwa mać!
jakiś Calgary felms i inni co za bzdury
 Autor komentarza: milosz762
Data: 07-12-2012 12:17:32 
Autor komentarza: Coperek
Data: 07-12-2012 10:43:36


no fakt jaki jest interes w udupieniu Wacha prze z Kliczków bo ja nie widze żadnego!

fakt predzej Heya !
 Autor komentarza: khorne
Data: 07-12-2012 12:31:57 
@Coperek

"Nie ma czegoś takiego jak dozwolone normy w przypadku sterydów bo to syntetyczne hormony. To nie ma prawa znaleźć się w organizmie ludzkim od tak sobie, czy z jedzenia"

Jak powszechnie wiadomo spozywane mieso czesto jest od zwierzat karmionych hormonami/sterydami. Czy spozywanie tego typu miesa nie wykaze sladowych ilosci sterydow w naszym organizmie? Od razu zaznaczam, ze nie jest to pytanie retoryczne. Pytam na powaznie.
 Autor komentarza: khorne
Data: 07-12-2012 12:35:20 
Ok uaktualnienie mojego posta. Po rozmowie ze studentka medycyny - jest to jak najbardziej prawdopodobne.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 13:00:21 
http://www.bokser.org/content/2012/10/19/125426/index.jsp

tak khorne
 Autor komentarza: Jorn11
Data: 07-12-2012 13:10:54 
masakra jakaś... rozumie solidarność "narodową" ale trzeba być obiektywnym... Wach był na koksie i tyle - takie są fakty
co do obwiniania Kliczek to już jest chyba jeszcze lepsze przegięcie sorki ale Wach nie jest zawodnikiem który w jakimkolwiek sensie mógł by zagrozić ich dominacji i na tego tupu akcjach nic by nie zyskali... bo niby co ?
próbka B wykryje to samo i koniec
jest to wielki blamanż Polskiego boksu i wstyd jak cholera na skale międzynarodowa
a Wach ...mistrzem w HW już nie zostanie
 Autor komentarza: Jorn11
Data: 07-12-2012 13:20:13 
PWncwjssprf- sterydy anaboliczne raczej w sałatce nie występują ;)
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 13:43:20 
ale w kurczaku mogą?
 Autor komentarza: Jorn11
Data: 07-12-2012 14:09:16 
PWncwjssprf- hahahaha no u nas to możliwe :)
 Autor komentarza: polrex
Data: 07-12-2012 14:14:43 
Wach ma dziadowskiego trenera i jeszcze bardziej dziadowskich lekarzy, a moze to jakis kumpel mu doradzal?

zobaczcie na cyklistów... 99.999% sie koksuje na rózne sposoby, i co ?
i nic ! co prawda co rok paru wpada, ale biorac pod uwage ilosc cyklistów w takim Tour de France, 200 cyklistów, to wpada raptem kilku, Armstrong przez 20 lat umial przechytrzyc kontrolantów.

Kliczko i Hay nie mieliby takiej muskulatury kulturystycznej gdyby nie wspomaganie, ale oni maja profesjonalna opieke medzyczna

.
.
.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 14:50:29 
polrex mieliby, co to za różnica czy twoja muskulatura pochodzi z sałatki, ziarna, pszenicy, kurczaka, jajek, sterydów, zupy, chleba, rodzynek???
Doping to ma być siła a nie wygląd ;p
Pomnożenie jąder w mięśniach. Nie znam się to nie będe pisał ale gdzieś o tym czytałem, że koksując np 3 lata temu i odkładając ćwiczenia, można w szybkim czasie dojśc ponownie do formy jaką miało się ćwicząc, a bez tego na kurczaku, słatce, ziarnie, pszenicy, chlebie, rodzynkach trwa to dłużej. Nie róbcie ze sterydów nie wiadomo czego xD Czy Mariusz urwał Kliczce głowę? Czy koksownik Vitali urywa głowe? Oglądałeś film 300? bo ja nie, ale na słynnych przeróbkach z youtube widać ze ich umięśnienie jest niczego sobie. A strzykawki tam nie było.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 14:53:01 
poza tym Mariusz mówi że nie brał to nie brał, to powinno zamknać cały ten śmieszny temat rozdmuchany przez koksownika Vitalija i jego siostrzyczkę Władmira "dr. maskujące leki" Kliczko
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 14:54:49 
a czasy inżynierii genetycznej dopiero jeszcze przed nami :p chyba..
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 07-12-2012 14:57:01 
PWncwjssprf

twoj nick to jakis skrot??

doping genetyczny: michael phelps?????
 Autor komentarza: coolpix
Data: 07-12-2012 15:31:14 
polrex kolarze to troche inna sprawa ze względu na epo.aparatury do wykrywania epo pierwsze pojawiły się 10 lat temu,a sama erytropoetyna syntetyczna jest ciągle modyfikowana i bardzo trudna do wykrycia.pzdr.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 15:46:51 
mój nick to skrót i tak i nie. Jednak podobnie i w twoim przypadku pisanie twojego nicku jest dla mnie trudne..
Nie znam informacji nt. Phelpsa. Ale jego osiągnięcia każą sie zastanowić, gość jest wykolejony.. Jednak bez faktów zrodłowych nie będe spekulował. Na olimpiadzie czy mistrzostwach zdarzyło się że jakieś 16 letnie dziecko bije rekordy dorosłych. To też ciekawe jednak mnie tłukowi językowemu ciężko szukać informacji na ten temat.
m.sport.pl/londyn2012/1,114138,12213027,Londyn_2012__Pierwszy_rekord_swiata_igrzysk__Pobila.html

kliczko, boente, i mnóstwo forumowej smietanki experckiej już wiedzą że miała specjalną wyściółke w czepku, a siłę z anaboli, bo "nie ma pierdolenia"
 Autor komentarza: khorne
Data: 07-12-2012 16:00:56 
swoja droga jako ciekawostke powiem ze phelps spozywa 13tysiecy kalorii dziennie. Dla porownania kulturysta zjada ich 7k ;)
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 16:01:35 
powoli dociera do mnie że Mariusz to najlepszy pięściarz na ziemii nieziemsko odporny na ciosy, dzięki naturalnym cechom jakimi obdarzyła go natura. Na miejscu kliczki wpadłbym w depresję.. Lata ćwiczeń tony sterydów, 2 tony leków maskujących, a tu trafia kosa na kamień potworny zgrzyt, kliczko nie jesteś taki mocny, a pozycję swą zawdzięczasz temu że Mariusz ma warunki do treningu od niedawna a już pół życia.. Wszystko jasne, kto się mści na kimś. Prawdziwi kibice z Mariuszem.
 Autor komentarza: atmel
Data: 07-12-2012 16:45:24 
Z tym czy to prawda czy nie to poczekam , z czasem wyjaśni sie .
Ale , Kliczkom bardzo na ręke jest zdegradowanie Mariusza , finansowo oraz w razie dążenia do ewentualnego rewanżu w przyszłości .
...
Nie przepadałem nigdy za braćmi a teraz tym bardziej.
 Autor komentarza: Shogun90
Data: 07-12-2012 17:09:14 
PWncwjssprf - Z calą pewnością można stwierdzić , że jestes nawiedzony . Teorie o sile ciosu Wacha na poziomie Foremana a teraz jeszcze to ... Przerażasz mnie
 Autor komentarza: khorne
Data: 07-12-2012 17:14:39 
Shogun90 a mnie przeraza to, ze nie wyczuwacie ironii goscia ;]
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 17:45:09 
a mnie już nie przeraża że miast podać kontrargumenty, słysze inwektywy pod moim adresem, nie przeraża a tylko pochlebia że mam słusznośc i jestem po dobrej stronie.

Czytając cie mysle ze pewnie wolałbyś żebym napisał kliczko to chuj, boente ty chuju, schogun90 ostrzyż sie łysy nienawistny chuju! Ale niestety..
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-12-2012 18:29:46 
StonkaKartoflana:

"beniaminGT - to po prostu zależy od umowy i nic więcej. Gdyby Wach był złapany przed walką do walki by nie doszło i wypłaty by nie było."

Przed walką to jasne - nie byłoby z czego mu wypłacić.

Natomiast to, o czym Ty wspominasz - że to kwestia umowy, jest dla mnie co najmniej dziwne. Pisałem o tym pod innym tematem, iż nie wyobrażam sobie, jak ktoś mógłby podpisać taką korupcjogenną umowę. Przecież, jeśli gaża Wacha to milion dolarów, to wystarczy dać 10% z tego lekarzowi i zgarnąć ekstra 900 000. Albo wcześniej wszystko przygotować i tylko szukać kogoś, kto podpisze taką fatalna umowę. Przecież wszystkie karty są po tamtej stronie. Wach może co najwyżej się dowiedzieć z gazety, że jest koksiarzem i bankrutem.
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 18:50:34 
ludzie, ogar k****.... naprawde jestescie tacy naiwni? naprawde wierzycie we wszystko to co mowi k2 i niemcy? w boksie rzadzi taka kasa ze masakra. naprawde myslicie, ze we wspolczesnym super uczciwym swiecie wszystko jest takie jakie jest? myslicie, ze dobrzy oplacony instytut biochemi w kolonii nie moglby sfalszowac wynikow? czemu probek nie sprawdzi np niezalezny instytut biochemii we francji? meksyku? hiszpanii? gdziekolwiek na neutralnym gruncie? nie dziwi was to ze dziwka (prawdilowo go nazwal trener haye, brawo) boente nagle wyskoczyla z rekawicami jak szmatlawiec BILD napisal ze wach bral? po co mialby to robic? co by mu zalezalo? czemu nie powiedzial o tym dzien po walce albo na konferencji po walce? zreszta, drewnovit jak zwykle sie czepial, nic nowego, tylko szkoda ze te rekawice zostaly zatwierdzone dzien przed walka a team wacha dostal je godzine przed walka. naprawde sadzicie ze majstrowali by cos przy rekawicach wiedzac ze vit wejdzie na kontrole i moze byc kompromitacja? ogar ludzie... przeciez to wszystko smierdzi na kilometr a wy dalej pierdolicie ze k2 sa niewinnni i niemcy sa super uczciwi w boksie ( czesc sauerland! ciekawe co sadzi niejaki THOMAS PUTZ na temat jego gal i wrdyktow) otworzcie oczy ...
 Autor komentarza: endriu
Data: 07-12-2012 18:51:29 
Ciekawe, dlaczego Niemcy tak szybko zaczęli nagonkę na Wacha? Może dlatego, że mit Kliczki z żelaza został zniszczony, bo Mariusz nie tylko nie przegrał przed czasem, ale jednym ciosem mógł wygrać walkę - analizuje całą aferę Kołodziej.

TO SA SŁOWA KOŁODZIEJA dokładnie pokrywają się z moim zdaniem
Odebrać kasę przeprowadzić śledstwo i oskarżyć K2 o grubą kasę
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 18:57:15 
ja jeszcze sie trzymam teorii dosc popularnej - ktos wplywowy, albo kilku wplywowych ludzi postawilo na KO a wach przetrwal caly dystans i teraz jest to cale zamieszanie. nikt z nas z szarych obywateli biednej polski nie wie kto, jak i dlaczego, ale cos w tym musi byc, bo nawet najglubszy rozum zanalizuje cala sytuacje i stwierdzi ze dziwne sie to wszystko wydaje. nawet abramowicz albo jakis szejk utopil grube kase i nikt z nas tego nie wie, wybory na prezydenta kraju potrafia byc sfalszowane a wy uwazacie ze wyniki badan w niemieckim instytucie biochemii nie moga byc?, podkreslam NIEMIECKIM. do tego mamy do czynienia z boksem.
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 19:02:35 
ja sie boje tylko tego, ze taki tyson fury, david price albo inny prospekt moze obic wladimira a po tygodniu dowiemy sie ze pogromca siostry K sie powiesil... tak jak lepper... albo umarl od sterydow... nikt nie wie kto i jakie pieniadze umoczy... chociaz nie, to by bylo zbyt oczywiste i klarowne, nagle okaz zdrowia umiera po pokonaniu siostry ;) tak juz fantazjuje... ale nic nigdy nie wiadomo... vita tez ustrzela jak bedzie sie za bardzo panoszyl na ukrainie...
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 19:04:44 
najglupszy rozum* ;) efekt pisania wszystkiego jak najszybciej.
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 19:08:15 
ja tez jakbym byl wplywowym kolesiem i obrzydliwie bogatym, np szejkiem, moglbym oplacic jakis instytut zeby po walce palaciosa z diablo wykryto u tego pierwszego sterydy (no bo przeciez postwilem na KO, pozatym nie lubie palaciosa wiec musze go utudpic) proste i logiczne. i nikt z was by o tym nie wiedzial, byloby w chuj nagonek na palaciosa ze sterydziaz, ze dlatego nie padl itp itd... a chlopak bylby czysty ;) to tyle odemnie, dalej badzcie naiwni i zyjcie w niewiedzy, pozdro.
 Autor komentarza: 020
Data: 07-12-2012 19:09:56 
dla takiego instytut biochemii lepiej zarobic troche kasy i siedziec cicho niz nie zarobic nic, prawda?
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 07-12-2012 19:12:27 
020 - kombinujesz jak koń pod górę. Kurs na KO na Wachu był bardzo nędzny więc kto z wpływowych chciałby stawiać miliony aby zarobić grosze ??? są setki lepszych inwestycji.

Podajesz przykłady z dupy. Wybory prezydenckie to gra o ogromną stawkę, skompromitowanie Wacha którego zlał jak psa to gra o nic!!!

Większość sportowców koksuje, gdyby np. Chara złapali na kokse też byś wietrzył spisek? Wszyscy złapani się nie przyznawali. Dlaczego Wach miałby być inny bo jest Polakiem???
 Autor komentarza: endriu
Data: 07-12-2012 19:22:36 
endriu - mocz zawsze śmierdzi, podmieniony czy nie :))))


radzę ostudzić emocje wyobraź sobie że zamiast Wacha złapali Briggsa albo Petera po pierwszej walce, też byś wietrzył spisek???
Bracia K nie maja specjalnie interesu w udupieniu Wach, jakby coś to mieliby interes w udupieniu n
-----

Mieli jak najbardziej interes w udupieniu Wacha zabezpieczyli się na wypadek takich problemów jak widać, przez takie rzeczy jak z Briggsem wiele tracą u publiki Próbują przekręcić "przebieg walki" aby nie było że nie ma uderzenia jak młot
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 19:34:41 
dokładnie jak mówił Brewster, jak można walczyć z organizatorem gali w federacji która czerpie z tego korzyści, nonsens, niestety. 020 słuszne uwagi.
Do wszystkiego dokłada się to skąd są zainteresowane strony, my dla Niemców, jesteśmy tym czym Białoruś, Armenia, Rumunia, Ukraina(!) dla nas, sorry przykład forum, kto tu np. jest synonimem buma? Łotysz, Węgier, Słowak. Kliczko w Niemczech wie że Haye jest popularny na wyspach a Anglia to poważny szanujący się bogaty kraj, po akcjach medialnych są piątki, Kliczko wybierają słabszych, którym odebrawszy szacunek kibiców,(Chisora sam sobie odebrał, Wacha w tym wyręczyli) pastwią się nad nimi.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 19:44:01 
nie ma chuja poszło w świat Polak oszust, nie wierzę by Mariusz świadomie koksował nie znając konsekwencji, nie świadom co by przeżywał.. Kurwa ludzie do Kliczków każdy koks płukał by organizm łykał leki maskujące kurwa niewiem by wypaść w teście negatynie i zgarnąć wypłatę życia.. A nie wyjśc na oszusta! nawet gdyby sterydy miały sprawić wygraną?? To wiecie co by się działo jakie kontrole i jaka afera i tak wyszło by to na jaw! A tak królewnom kliczkom pierdoli się we łbach. Mariusz to jedna z ostatnich osób którą znam jaka mogła by oszukiwać czy w sporcie czy zyciu........


NONSENS, JEBAC K2
 Autor komentarza: Izolnier
Data: 07-12-2012 19:54:17 
Global Boxing Promotions wydało oświadczenie, z którego można wywnioskować, że zaczynają odcinać się od Wacha i jego sztabu trenerskiego. Wiedzą, że Wach "wpadł" więc ratują teraz twarz swojej grupy.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 19:55:55 
mam jeszcze 1 prozaiczne wytłumaczenie, próbkę sfałszowano tuż po pobraniu, takie ubezpieczenie Kliczko który realnie brał pod uwagę możliwość oberwania i zgaszenia sobie światła, w co wierzyłem, jednak Mariusz był zbyt spięty.... Po prostu prawo i władza jest po ich stronie. Oni rozdaja karty. Mogli to zrobić na setki innych pomysłów. Tak by wyszło na ich korzyść.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 19:57:02 
izoliner Jeśli to prawda, to mamy przykład jak łatwo zniszczyć człowieka, jak biznes potrafi być bezwzględny...
 Autor komentarza: innnaa
Data: 07-12-2012 20:35:19 
PWncwjssprf oraz 020

ja się pytam po co K2 mieli by to robić?

mnie również powoli irytują bracia tęsknie to krwawego, męskiego boksu, gdzie się uszy odgryza, gdzie przed bitwa zaczyna się przed walką ehhh.

PWncwjssprf

Wypowiedzi witalija o Adamku przed i po walce. Teraz to samo z Wachem.

Najlepsza przyjaźń z Polakiem.. Hejże jakim to typowym wybitnym Polakiem! Przemysław Saleta. hmm? przyjrzyjmy się co może ich tak scalać..


no proszę Cię to ich gadanie przed i po walce zawsze jest takie samo zmienia się tylko imię, bez względu czy walczą z ruskiem, francuzem czy brytyjczykiem. a ja uważam że każda ale to każda osoba niewierząca jest pozbawiona moralności i przez swoje ograniczone możliwości nie widzą innych możliwości rozwiązania problemu

dziękuje że martwisz się o mój monitor:) to bardzo uprzejme
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 20:48:58 
widzisz martwię się o Twój monitor a mi się już pomału kończy tusz w klawiaturze.. nie wiem co pisać już :( Mam dość tej sytuacji i chciałbym żeby to był zły sen..
 Autor komentarza: innnaa
Data: 07-12-2012 21:00:17 
jakiej sytuacji? że Kliczko są cały czas u władzy? ja myślę że nie jednemu wysoko postawionemu Panu w federacji są solą w oku ale nic nie są wstanie z nimi zrobić.
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 07-12-2012 22:06:07 
PWncwjssprf- najbardziej zryty beret na Bokser org
 Autor komentarza: CalgaryFlames
Data: 07-12-2012 22:09:30 
PWncwjssprf
Data: 07-12-2012 16:01:35
powoli dociera do mnie że Mariusz to najlepszy pięściarz na ziemii nieziemsko odporny na ciosy, dzięki naturalnym cechom jakimi obdarzyła go natura. Na miejscu kliczki wpadłbym w depresję.. Lata ćwiczeń tony sterydów, 2 tony leków maskujących, a tu trafia kosa na kamień potworny zgrzyt, kliczko nie jesteś taki mocny, a pozycję swą zawdzięczasz temu że Mariusz ma warunki do treningu od niedawna a już pół życia.. Wszystko jasne, kto się mści na kimś. Prawdziwi kibice z Mariuszem.
to juz choroba czlowieku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.