ZAPISY: GRUPA ZAWODNICZA

Począwszy od stycznia 2013r klub Adrenalina Boxing Club we Wrocławiu zaprasza dziewczyny i chłopaków w wieku 10-17 lat na darmowe treningi z boksu. Treningi dla tej grupy będą się obywały w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00.

Na zajęciach nowicjusz/ka uczy się pozycji bokserskiej oraz poruszania się krokiem bokserskim. Poznaje podstawowe technik uderzane, czyli ciosy proste, sierpowe, haki, a także techniki obronne tj.: uniki, rotacje, zbicia, odchylenia, itp. W zajęciach główny nacisk jest na ćwiczenia ogólnorozwojowe, wszechstronnie kształtujące organizm młodego człowieka. Składają się na to ćwiczenia doskonalące: szybkość, siłę, wytrzymałość, koordynację i gibkość. Boks kształtuje całe ciało, ale przede wszystkim charakter, ma wpływ na sposób podejmowania decyzji. Rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje. Ponadto charakter tej dyscypliny sportu pozwala traktować zajęcia jako naukę samoobrony. Boks pomaga w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Uczy kontroli nad uczuciami gniewu i strachu, umiejętności przezwyciężania zmęczenia i bólu.

Więcej informacji na Facebooku: http://www.facebook.com/events/100239576813254/

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zamierzonykicz
Data: 06-12-2012 15:50:41 
O to chodzi, działać i jeszcze raz działać !
 Autor komentarza: Oscar2000
Data: 06-12-2012 19:49:34 
Świetny Klub! Wspaniali Trenerzy i super atmosfera!! Polecam wszystkim :) PS. Zarąbisty filmik promo :)
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 06-12-2012 22:16:58 
Brawo!Każdy klub bokserski jest na ...wagę złota!Cieszę się że coraz częściej czytam o nowo powstających klubach w Polsce!Bedzie dobrze...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.