THURMAN: JESTEM BESTIĄ

Piekielnie mocno bijący Keith Thurman (19-0, 18 KO) większość swojej krótkiej jak dotąd kariery spędził w limicie kategorii półśredniej, lecz w ubiegły weekend powędrował do junior średniej i odprawił szybko cenionego Carlosa Quintanę, wysyłając jednocześnie byłego mistrza świata na sportową emeryturę.

- Tym samym udowodniłem ludziom, że naprawdę dysponuję potężną siłą i nokautującym ciosem. Teraz wszyscy wiedzą, iż należy się ze mną liczyć. Część kibiców była zdania, że Quintana da mi lekcję boksu, ale po prostu nie wiedzieli o mnie za dużo. Teraz zmienią zdanie - uważa zaledwie 24-letni król nokautu z Florydy.

- Wolałbym pozostać w limicie dywizji półśredniej, który osiągam bez najmniejszych problemów, a właśnie tam jestem jednym z największych puncherów. Tym razem wyjątkowo poszedłem w górę, by w ogóle doszło do walki i żeby fani mieli okazję mnie w końcu zobaczyć w akcji. Moim celem są najcięższe nokauty. Zresztą moi rywale nie przewracają się po moich uderzeniach z byle powodu. Jestem w ringu prawdziwą bestią - odgraża się Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hanysero
Data: 30-11-2012 12:40:42 
Mocno bijący mały Haye.
Quintana został zdmuchnięty z ringu.
Ciekawe kto następny?
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 30-11-2012 13:50:04 
Bardzo podobny do Davida Haye. Zwłaszcza na tym zdjęciu.
 Autor komentarza: Adihash
Data: 30-11-2012 16:35:34 
Bez przeczytania tytułu też myślałem, że znowu jakieś kontrowersje Haye'a a tu mowa o kimś innym. Jak dwie krople wody - oboje wyglądają jak zakazane pierdolone Araby jednak w boksie nie zauważam podobieństw,
mają dwa różne style.
 Autor komentarza: fightnight
Data: 30-11-2012 16:36:09 
no dobry jest ten gosc dal asa:)
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 30-11-2012 20:16:27 
Takie tam gadanie o podobieństwie do "Mr Gołej Dupy" a fakt jest inny, mamy świetnego prospekta który zdmuchuje po cichy czołówę, zobaczymy go z tymi prawdziwymi wymiataczami i dowiemy się ile jest warty ale mnie się podoba, mocno stoi na nogach i idzie na piekielne wymiany, zero mejłederowego stylu i to mi się podoba.
 Autor komentarza: bak
Data: 30-11-2012 20:34:05 
Co to kur robi Haye? xd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.