TAYLOR DLA QUILLINA?

Grupa Golden Boy Promotions już wcześniej ogłosiła, że Peter Quillin (28-0, 20 KO) kolejny pojedynek stoczy 9 lutego w Nowym Jorku w ramach pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBO wagi średniej. Głównym wydarzeniem tej gali będzie potyczka Danny Garcia vs Zab Judah.

Promotorzy Quillina czynią starania, by naprzeciw niego stanął dawny król tej dywizji, opromieniony trzema zwycięstwami po powrocie na ring Jermain Taylor (31-4-1, 19 KO). Wcześniej padła propozycja stoczenia boju unifikacyjnego z Giennadijem Gołowkinem, lecz GBP i sam Quillin odrzucili ją, koncentrując się na osobie Taylora. Sprawa powinna się rozstrzygnąć w przeciągu kilkunastu dni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-11-2012 11:25:12 
Taylor po nokautach z Frochem a zwłaszcza z Abrahamem jest cieniem samego siebie.Miewa przebłyski,ale tylko przebłyski.A pamiętam jak będąc w Prime szalał w średniej (wywracał jako jedyny Frocha i Pavlika) Świetny onegdaj zawodnik.Quillin chce dopisać do swojego rekordu bardzo znane nazwisko,ale mnie Kid Choolate na razie nie przekonuje.(kiepska kondycja) Warty uwagi jest za to jego lepwy sierp.Gdyby to był Taylor,choc w 70 % z Quillina nie byłoby co zbierać..
 Autor komentarza: bak
Data: 29-11-2012 15:52:51 
Quillin na nazwiskach buduje swoje nazwisko i niedługo będzie dobrym marketingowym rywalem dla Martineza.

Taylor był dobry, ale fakt jest taki że jego wielka kariera zaczęła się od wałka w I walce z Hopkinsem.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 29-11-2012 18:58:00 
Nie bardzo wiadomo na co stac dzisiaj Taylora, nigdy nie bylem jego fanem ale to jednak byla czolowka sredniej. Mysle iz jesli dojdzie do starcia to Peter go po prostu zleje, jest zbyt madrym i zbyt dobrym piescarzem by stary Taylor mu dorownal. Wyzwaniem dla Quillina bedzie Golovkin, ale po wspolnych sparingach do walki pewnie nie dojdzie, tak samo jak nie dojdzie do walki Canelo z GGG, powod ten sam. Taylor ma cztery kobiety w domu wiec nie ma sie co dziwic ze ucieka z domu, nawet dostac lanie to dla niego lepsze niz te cztery baby w domu.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 29-11-2012 21:40:56 
trochę cienko. z ggg to by było coś countr-puncher qillin z potężnym lewym i mocnym prawym kontra bokser o równie dużej sile a może nawet większej walka była by napewno przednia. natomiast mi w qillinie przeszkadza to że w ringu jest bokserem stosunkowo mało aktywnym na nogach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.