'TRUDNE ZADANIE PRZED KESSLEREM'

Mistrz WBO w wadze super średniej Arthur Abraham (35-3, 27 KO) przestrzega Mikkela Kesslera (45-2, 34 KO) przed lekceważeniem Briana Magee (36-4-1, 25 KO). 8 grudnia w Herning Duńczyk podejmie na swoim terenie czempiona WBA.

- Pojedynek Kesslera z Magee będzie ekscytujący – powiedział "King".- Nikt nie powinien lekceważyć Magee. On znokautował przecież Madsa Larsena i Rudy’ego Markussena. Brian jest niewygodnym przeciwnikiem z dużym bagażem doświadczeń, zwłaszcza po walkach z czołówką światową, czyli Lucianem Bute i Carlem Frochem.

Abraham, który 15 grudnia w Norymberdze przystąpi do pierwszej obrony pasa z Mehdi Bouadlą, spodziewa się w Herning wspaniałego dopingu na rzecz "Wojowniczego Wikinga".

- Magee będzie miał przeciwko sobie całą halę. Byłem przy ringu podczas potyczki Kesslera z Frochem i atmosfera była rewelacyjna, zresztą tak jak i sama walka. Jednak Magee nie da się zastraszyć w jaskini lwa dzięki zebranemu doświadczeniu – powiedział pogromca Piotra Wilczewskiego.

Na sam koniec Abraham przyznał, że jest pod wrażeniem ostatniego zwycięstwa kolegi z grupy Sauerland Event. W maju Kessler ciężko znokautował Allana Greena.

- Mikkel trafił go potężnie lewą ręką, to był świetny nokaut, jeden z najlepszych w tym roku. Cieszę się, że Kessler wrócił na ścisły szczyt. Życzę mu wszystkiego najlepszego, będę trzymał kciuki, by ponownie sięgnął po mistrzowski tytuł – oświadczył 32-letni okręt flagowy ekipy Wilfrieda Sauerlanda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nurgle
Data: 29-11-2012 09:17:49 
kto to jest Mehdi Bouadla?

muszę przeznać, że Sauerland nie przestaje mnie zadziwiać dobieraniem rywali dla swoich "czempionów"
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-11-2012 11:09:37 
Przyznam że chętnie zobaczyłbym jak Mikkel leje Abrahama i zabiera mu pas "Championa".
Abraham wypowiada sie tak pozytywnie o Irlandczyku,z tego tytułu,że w przypadku dobrej postawy z Mikkelem,to może być nastęny przeciwnik Arthura.(tak jak Bouadla po Kesslerze)
 Autor komentarza: Matys90
Data: 29-11-2012 19:47:20 
O fak, Bouadlę dali Abrahamowi? Gość z kategorii średniej, został całkowicie ROZBITY przez Kesslera, który wracał po 14-miesięcznej przerwie! To była walka na przetarcie, transmitowana przez SHO przed walką Froch-Johnson. Masakra, że ten gość dostaje teraz title shota.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.