QUILLIN WRACA W LUTYM

Peter Quillin (28-0, 20 KO) w ubiegłym miesiącu po trudnej walce zdobył upragniony tytuł mistrza świata federacji WBO wagi średniej, by po krótkim odpoczynku powrócić na salę treningową i już rozpocząć przygotowania do kolejnego występu. "Kid Chocolate" stanie do pierwszej obrony 9 lutego w Barclays Center w Nowym Jorku z nieznanym jeszcze rywalem.

- Zacząłem już przygotowania w Kalifornii, żeby być być gotowy na następnego przeciwnika. Mój obóz prowadzi jeszcze negocjacje, a ja wierzę, że będzie to wybór najlepszy dla mnie. Czytałem gdzieś, że Dimitrij Pirog wyzwał mnie na pojedynek, lecz ja na chwilę obecną zajmuję się wyłącznie treningiem i nic nie komentuję - powiedział nowy champion i powrócił jeszcze na moment do chwili, gdy wręczano mu pas mistrzowski.

- Za mną długa podróż, ale wiedziałem doskonale, iż prędzej czy później efekty przyjdą. Teraz chcę umocnić i ugruntować swoją pozycję jako jeden z najlepszych zawodników w tym sporcie i być przygotowanym psychicznie na każdego kto stanie mi na mojej drodze. Zamierzam budować swoje nazwisko i pozycję dając kibicom walki, jakie ich najbardziej interesują. Dlatego chciałbym się spotkać z Sergio Martinezem. Niektórzy uważają Giennadija Gołowkina za najlepszego obecnie pięściarza naszej dywizji i oczywiście on również znalazł się na moim radarze. Prawda jest jednak taka, iż póki co nie gwarantuje jeszcze dużych pieniędzy, a ryzyko jest spore - przyznał Quillin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bak
Data: 27-11-2012 09:24:57 
Może Pieróg będzie jego rywalem?
 Autor komentarza: Adihash
Data: 27-11-2012 09:31:56 
Pirógowi znowu coś się stanie. Gienek mógłby zawalczyć. Walka była by arcyciekawa.
 Autor komentarza: bak
Data: 27-11-2012 10:09:13 
@Adish

Ale Giennadij zawalczy w styczniu z tym Fernando Guerrero czy jak mu tam. Oby WBA nie będzia musiało mu wypłacać mu żadnego odszkodowania po walce... ;P
 Autor komentarza: bak
Data: 27-11-2012 10:14:36 
Adihash*

A jak myślicie? IV walka Pacquiao vs. Marquez IV będzie wojną ringową jak dwie pierwsze czy walką techniczną jak III?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 27-11-2012 16:48:35 
bak

mieszanka z 2 i 3......potem werdykt jak zwykle
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.