KOŁKOWSKI O BRAKU PIĘŚCIARZY W KRAJU

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu konferencji prasowej Hussars Poland. Generalny menadżer Hussars Poland Jarosław Kołkowski wyjaśnił trudności z pozyskiwaniem nowych zawodników do Polskiej drożyny walczącej w rozgrywkach Word Series of Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Coperek
Data: 23-11-2012 15:29:38 
Po części się ma rację. Utalentowanej sportowo młodzieży nie ma, bo nie ma u nas kultury sportowej. Weźmy na przykład zajęcia W-F w szkołach podstawowych i średnich. Nie wiem jak jest dzisiaj, ale za moich czasów było tak - nauczyciel rzucał piłkę i graliśmy w kosza, w nogę czy coś. On szedł na kawę do kantorka. Kantorek - podstawowe miejsce "pracy" nauczyciela WF. Przecież oni nam rozgrzewek nie robili :/ Jak przyszedł czas spełnienia obowiązku to delikwent ruszał dupę i robił sprawdzian. I sru 2km na czas, kiedy dzieciaki na codzień nie mają ruchu. Jebs sprawdziany skoku w dal, kiedy takie coś widzieliśmy tylko w telewizji. Podkreślam, sprawdziany, nie treningi...
Jak z tego ma się coś wykluć?

Brak warunków to również mit. Być może na najwyższym poziomie profesjonalnym są braki w trenerce. Ale podstawowy poziom, fundament? Nie mówimy tu przecież o Formule 1 czy skokach narciarskich. Biegać można wszędzie, ćwiczenia ogólnorozwojowe podobnie a sale bokserskie sa w każdym mieście. Tylko sie nie chce... Więc dla kogo budować centra sportowe, szkolić a potem zatrudniać pro trenerów, nie ma dla kogo. Takie rzeczy są dla utalentowanych prospektów.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-11-2012 16:05:40 
W szkołach chyba nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o sport!Natomiast wzrosły tylko roszczenia finansowe pseudo nauczycieli WF!Jeśli chodzi o boks to całą winą obciążam od wielu lat PZB i ich "Prezesów".Oni podobnie pracowali jak w/w nauczyciele WF w szkołach.Jestem całkowicie za likwidacją PZB a rozwiązań prawnych w tym temacie jest naprawdę wiele!Ale miałem nadzieje że wybory zmienią skład zarządu w 100 % a Prezesem zostanie ktoś z mentalnością menadżera Pana Kołkowskiego czy też Trenera Migaczewa.Wybór Prezesa i jego decyzje o powołaniu 8-śmiu słownie: ośmiu v-ce prezesów dyskwalifikują Jego i cały PZB a świat sportu się ...ŚMIEJE !Nowy Prezes po prostu kolejny raz naraził amatorski boks na pośmiewisko!Długo interesuje się boksem a szczególnie amatorskim i po raz pierwszy od dziesiątków lat mamy dwoje ludzi tj. Panów Kolkowskiego i Migaczewa o mentalności ludzi SPORTU pasującej do XXI-wieku!Te osoby chcą oddać kawał swojego życia dla pomyślności boksu w Polsce! Ale niestety grupa ,towarzyszy,betoniarzy,nieudaczników a może złodzieji, zrobi wszystko aby NIC SIĘ NIE MOGŁO UDAĆ!Mam wielką nadzieje że właśnie wokół Panów Kołkowskiego i Migaczewa skupią się ludzie naprawdę kochający boks i nie tylko pomogą osiągać SUKCES ale być może stworzą prawne "ciało" i zepchną na boczny TOR tych z PZB!Ministerstwo sportu chyba widzi co się dzieje i czego można oczekiwać od ludzi tworzących obecny PZB i na pewno pomoże rozwiązać ten problem bo to leży w interesie nas KIBICÓW BOKSU i naszego KRAJU!
 Autor komentarza: Adibas
Data: 23-11-2012 17:18:47 
Autor komentarza: lutonadam Data: 23-11-2012 16:05:40

"Ministerstwo sportu chyba widzi co się dzieje"... słuchając ministry Muchy nie sądze :(
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-11-2012 17:30:54 
Pieniądze na projekt WSB...jak najbardziej.Kasa dla PZB?...NIGDY!I jest wyjście...
 Autor komentarza: Coperek
Data: 23-11-2012 17:42:19 
Adibas
""Ministerstwo sportu chyba widzi co się dzieje"... słuchając ministry Muchy nie sądze :("

Co prawda to prawda :D To jest właśnie przykład kompetencji wśród polityków, obora. Tylko "pani minister" a nie żadna "ministra". Nie ma kurna czegoś takiego, zaczęło się od żartu a teraz jakaś debilna nowomowa się tworzy :) Generalnie tam gdzie dużo garniaków i dupogniotów tam organizacyjnie będzie lipa. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 23-11-2012 19:13:44 
"W szkołach chyba nie wiele się zmieniło jeśli chodzi o sport!Natomiast wzrosły tylko roszczenia finansowe pseudo nauczycieli WF!" To nie do końca wina nauczycieli wf, że mają program nauczania jaki mają i lekcje wf mają być jedynie formą rekreacji. Oni nawet nie mogą za bardzo dać niską ocenę uczniowi gdyż powinno się oceniać zangażowanie, a nie wyniki... Poza tym jest jeszcze jeden problem. Moja mama jest nauczycielką wf i ona nawet by chciała zrobić coś więcej z tymi dzieciakami tylko, że one od najmłodszych lat zamiast biegać po podwórku grają na komputerze i oglądają tv w skutek czego są tak niesprawne, że gdy tylko kazać im coś zrobić to one od razu łamią sobie ręce itp, a potem praktycznie po każdym takim zdarzeniu rodzice przychodzą do szkoły z pretensjami i wf-ista ma przesrane.
 Autor komentarza: THeOUTLight
Data: 23-11-2012 19:45:40 
Odpowiedż jest prosta!Nikt nie chce dostać po głowie!
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 23-11-2012 21:28:08 
Nie skladajcie na brak podstawo bo w Izraelu jest mocne przywiazanie do wychowania fizycznego. Kazdy tam ma obowiazek do wojska odsłużyć co swoje i mimo swietnych fundamentow jakiego zydowskiego boksera znacie ?
 Autor komentarza: Polak93
Data: 24-11-2012 10:21:42 
zniszcze

Hmm Max Baer,Alexander Frenkel,Yuri Foreman,Ran Nakash.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.