KOŁKOWSKI O ODEBRANIU FUNKCJI TRENERA KADRY MIGACZEWOWI

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu konferencji prasowej Hussars Poland. Generalny menadżer Hussars Poland Jarosław Kołkowski omówił pojawiający się pomysł rozdzielenia funkcji trenera Kadry Seniorów od trenera Hussars Poland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-11-2012 12:56:51 
Powołanie w tym momencie jakiegoś drugiego trenera kadry to idiotyczny pomysł "betonu" w PZB który w ten sposób chce obrzydzić robotę jaką robią w tej chwili Panowie Kołkowski i Migaczew.Jest to pomysł głupi ,bez wyobrażni który wprowadzi chaos i odłoży na długie lata możliwość odrodzenia się boksu amatorskiego w Polsce!
 Autor komentarza: Polak93
Data: 23-11-2012 12:57:36 
Moim zdaniem znaleźli się odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku,a leśne dziadki nie wiem z jakiego powodu próbują działać na szkodę tych ludzi,którzy w końcu mają jakiś pomysł jak wyprowadzić ten zdychający,a wręcz już rozkładający sie boks amatorski z dna jakim jest i spróbować sił na olimpiadzie.
 Autor komentarza: Polak93
Data: 23-11-2012 13:00:39 
Chyba lepiej,że zawodnicy będą mieli możliwość rywalizacji z dobrymi drużynami,będą mogli trenować w odpowiednich warunkach(to co dzieje się w większości polskich klubów pozostawię bez komentarza) zamiast kolejnych idiotycznych meczy międzypaństowych z przeciętniakami typu Litwa etc.
 Autor komentarza: Adrian92
Data: 23-11-2012 13:05:50 
Nie narzekac idzie ku dobremu mocne turnieje bendą na stronce pzb piszą
Warszawa, dn. 21.11.2012r.

KOMUNIKAT Nr 66/2012
Wydziału Wyszkolenia Polskiego Związku Bokserskiego

Dotyczy: Startu zawodników Kadry Narodowej w Turnieju Międzynarodowym „World Cup of Petroleum Countries” organizowanym w Rosji (Beloyarskiy) w dniach 5-10.12.2012r.


Kadra Szkoleniowa:
1. Mustafa Kocinoglu – Kierownik
2. Michał Nowak – trener
3. Ludwik Buczyński – trener
4. Marek Mońko – Sędzia AIBA

Kadra zawodnicza:
1. Wrzesiński Damian – KS Lechma PKB Poznań; waga 60 kg
2. Perczyński Rafał – KS Gwardia Warszawa; waga 64 kg
3. Kot Tomasz – KS Rassh Kielce; waga 69 kg
4. Kuliński Jordan – KS Start Włocławek waga; 75 kg
5. Jakubowski Igor - KS Lechma PKB Poznań; waga 81 kg
6. Letr Włodzimierz – KS Lechma PKB Poznań; waga 91 kg

Uwagi:
1. Powołane osoby powinny stawić się w Warszawie w dniu 4.12.2012r. o godz. 7.20 na Lotnisku im. Fryderyka Chopina (Terminal 1). Wylot do Moskwy (przez Frankfurt) godz. 9.35. Powrót w dniu 10.12.2012r. godz. 22.40. Nocleg w Hotelu „Gromada” w Warszawie ul. 17 Stycznia 32 w dniu 10/11.12.2012r. dla zawodników i trenerów z poza Warszawy.
2. Powołani zawodnicy powinni posiadać: książeczkę sportowo-lekarską AIBA z aktualnymi badaniami, paszport oraz sprzęt do startu w zawodach (stroje w kolorach niebieskim
i czerwonym).
3. Prosimy o potwierdzenie udziału w w/w zawodach do Wiceprezesa ds. Wyszkolenia pana Zdzisława Nowaka tel. 509 841 580 do dnia 22.11.2012r.
Wiceprezes ds. Wyszkolenia
Zdzisław Nowak
 Autor komentarza: JoeBlack
Data: 23-11-2012 13:06:45 
Ja również jestem zwolennikiem WSB i przeciwnikiem zabierania Migaczewowi stanowiska trenera kadry.
Podzielam zdanie Kołkowskiego, już się tworzy jakaś chora rywalizacja i jak to u nas zaraz wszystko spieprzą.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-11-2012 13:17:16 
Adrian92....jestem ciekaw czy ten start został zorganizowany w porozumieniu z bądż co bądż z obecnym "prawowitym" trenerem kadry Panem Migaczewem?czy Michał Nowak jest tym który będzie trenerem kadry popieranym przez BETON z tatą na czele?
 Autor komentarza: Vroo
Data: 23-11-2012 13:33:35 
No, ale jedno niepokoi - w wypowiedzi Migaczewa w newsie obok będzie, że zabierze innych zawodników (choćby z kategorii pośrednich) na zawody międzynarodowe "jak będzie miał czas". Może więc przyda się po prostu II trener - coś jak kadra A i kadra B w skokach narciarskich.
 Autor komentarza: Zamierzonykicz
Data: 23-11-2012 13:38:23 
Adrian92 - ciekawe informacje, powrót trenera Buczyńskiego do kadry ? Co w takim razie z obowiązującym kontraktem Migaczewa ?
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 23-11-2012 14:00:55 
Tatus ciagnie synka za uszy na stanowisko trenera kadry.Takie familijne rozporzadzanie poslkim boksem dwoch "magikow' polskiej mysli szkoleniowej.Oboje od lat prowadzil PKB,kupa medali na MP bez zadnego sukcesu ich podopiecznych poza krajem.Mlodszy pierd....l przed Londynem,ze nie ta kielbaska i nagle po latach zatrybil odkrywczo stwierdzajac ze metody szkoleniowe na kadrze nie te,ze zawodnicy sa swietnie przygotowania na przygotowaniu klubowym bo... cytuje:"byly zlota MP..A pozniej jest to niweczone na kadrze.Tia poziom naszej amatorki to slabizna,jak sie nie ma sukcesow poza krajem to zostaje sraczka na punkcie sukcesow krajowych.Jestem ciekaw jakby Nowak zostla trenerem kadry i by byla poracha.co wtedy stwierdzi.ze zawiodlo przygotowanie klubowe?.Zawyl bym wtedy ze smiechu.Nadchodzi Poznan.Bokserski swiat wstrzymal oddech:))
 Autor komentarza: Hubosz
Data: 23-11-2012 14:54:19 
Nie no, masakra. Znów chcą zrobić jakieś sztuczne stanowisko (za pewne dla "koleszki" żeby mógł pensje ciągnąć.
 Autor komentarza: mrD
Data: 23-11-2012 15:18:36 
Mam nadzieję, że Hubert pozostanie na stanowisku trenera kadry, ponieważ jest to najrozsądniejsze rozwiązanie. Każde inne posunięcie wywoła burzę niezdrowych emocji, a takie są zupełnie zbędne.
 Autor komentarza: menyy
Data: 23-11-2012 16:29:31 
wiem, ze ludzie z PZB tutaj przegladaja komentarze, czy ktos moglby wyjasnic o co chodzi ? Jesli nie to czy ekipa bokser.org moglaby zaszwonic i poprosic o komentarz?
Jak wy to rozumiecie? Nie-trener kadry narodowej powoluje kadre na turniej ? (sorry za brak polskich znakow)
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 23-11-2012 16:50:28 
Menyy-no bo synek ma niespelnione ambicje a tatus ma mozliwosci i pozycje.To jest wlasnie polskie boks amatorski:kolesiostwo,tatusie,synkowie,koledzy Buczynscy itp.tak trzymac panowie.Swiat juz sie nas boi buhahaha.:))
 Autor komentarza: menyy
Data: 23-11-2012 16:54:30 
wiesz, akurat pomysl Kadry B moim zdaniem fajny, takie zaplecze Kady A i WSB. Tylko musi byc wiadomo, ze to Kadra A ma trenera Huberta i to on decyduje ktos jedzie na glowne imprezy. Mialo byc tak pieknie a powoli zaczyna wychodzic jak zawsze :(
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 23-11-2012 16:59:03 
Jak do szkolenia centralnego wraca Ludwik Buczynski ktory dobrych lat kilka prowadzil kadre bez jakis oszalamiajcych osiagniec to jaka to odnowa,swiatelko w tunelu.Mlodzi znowu sa spychani na boczny tor.Jeszcze tylko przywrocic do centralnego szkolenia Lakomca ktory mial zajebiaszcze osiagniecia na ME prowadzac kadre.Buczynski bliski kolega vieceprezesa Nowaka wiec co sie dziwic.Odnowa i perspektywy ze uj...:))
 Autor komentarza: lustrator
Data: 23-11-2012 21:26:58 
Witam.
Pierwszym sprawdzianem dla wszystkich będą przyszłoroczne ME seniorów. Zobaczymy jaki skład pojedzie ilu będzie w kadrze zawodników z WZB a ilu z MP. Na dziś w meczu mamy 3 zagranicznych i 2 polaków. Mam nadzieję ,że nie ze względu na wynik tylko dlatego żeby oszczędzić naszych przed K.O. Co do kadry na Moskwę to nie ma co ukrywać ,że Michał Nowak szykuje się na objęcie kadry seniorów. Kadra jest jaka jest a domyślam się ,że Hubert nie maił nawet głowy do tego by myśleć o składzie na wyjazd. I tu niestety nawet najwięksi zwolennicy Huberta muszą się zastanowić co będzie jak Hubert będzie się zajmował tylko tą swoją 15. Na resztę nie będzie miał czasu i chcąc się zająć poważnie kadrą WSB nie będzie można nawet o to mieć do niego pretensji. Seniorzy muszą jeździć i boksować ,szczególnie młodzi jak Jordan Kuliński mieć szansę na nabieranie doświadczenia. W innym przypadku faktycznie zostaniemy z 15 zawodnikami z czego kilku nie będzie naszymi rodakami a za nimi długo nie będzie nic. PZB powinno pokazać plan szkoleniowy którym Hubert wygrał konkurs na trenera. Jeżeli w nim jest założenie ,że cała kadra będzie podporządkowana WSB i na to zgodził się zarząd to nie mają prawa odebrać kadry Hubertowi. Inaczej gdy przestawił inny plan i inne założenia a całość zmienił gdy wyszło WSB.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 23-11-2012 23:00:17 
Lustrator...a co teraz napiszesz po wygranej drużyny z ROSJANAMI Pana TRENERA Migaczewa?
 Autor komentarza: DrewnoDiabloPablo
Data: 23-11-2012 23:03:39 
Odwalcie sie od Migaczewa.chlop dobra robote robi a synus wiceprezia niech sie skupi na zdobywaniu kolejnych tytlow mistrza Polskie.do tego sie tylko nadaje.
 Autor komentarza: menyy
Data: 23-11-2012 23:07:36 
Lustrator jeśli jesteś człowiekiem związanym z PZB to nie wróży to dobrze... jeśli ja wiem czemu chłopaki (Ci co walczyli w Meksyku) nie wystąpili dzisiaj a Ty nie wiesz to słabo to widzę. Czyli już decyzja zapadła, rozdzielamy funkcje i wracamy do poprzedniego ? Hubert Migaczew już osiągnał SUKCES! I PZB nie chce nawet dać mu szansy, Poznań, Nowaki dorwały się do władzy i koniec...
Śledzę tu komentarze i przykre jest to, że przed wyborami Pan Nowak się tu często wypowiadał, teraz kiedy mają władzę mają to gdzieś...
To ma być nowa jakość w PZB? Nocna zmiana trenera kadry ? WTF ?
Przecież wiadomo, że teraz będą konflikty i rozmywanie odpowiedzialności... jak Ty to widzisz ? Jak będzie wyglądało przygotowanie zawodników WSB, którzy będą mieli startować w ME ? PRzecież będzie jeden wielki burdel i zwalanie na siebie odpowiedzialności, jak zawodnicy Nowaka przegrają to powie, że Migaczew mu zabrał najlepszych do WSB, jak jakiś co w WSB jest przegra to powie, że przecież to Migaczew go trenuje i on odpowiada za przegraną.... szkoda słów
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.