OLAŚ DOŁĄCZY DO 'MASTERA' W SpaRINGU!

Michał Olaś będzie drugim gościem jutrzejszego Magazynu Pięściarskiego SpaRING. Z zawodnikiem Hussars Poland porozmawiamy o starcie rozgrywek ligi World Series of Boxing. W piątek podopieczni Huberta Migaczewa przegrali na wyjeździe z Mexico Guerreros 1:4, a zdobywcą jedynego dla nas "oczka" był właśnie Olaś, który znokautował doświadczonego i niepokonanego do tej pory Jose Davida Payaresa.

SpaRING RUNDA 16 (WILCZEWSKI O WACH vs KLICZKO) >>>

Początek rundy 17 SpaRINGU jutro (20 listopad) o godzinie 19:45 na łamach Bokser.Org. Drugim przewidzianym gościem telefonicznym będzie anonsowany wcześniej Mateusz Masternak (28-0, 21 KO).

Program poprowadzą Maciej Dąbkowski i Piotr Jagiełło. Za stronę techniczną odpowiada Leszek Dąbrowski, autorem projektów graficznych jest Emil Goska.

POLUB SpaRING NA FACEBOOKU >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 20-11-2012 00:33:32 
Przepraszam ,że nie w temacie , ale czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć walkę Froch-Mack ? gdyż nie dane mi było jej obejrzeć .
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 20-11-2012 00:35:20 
Jak na złość, znalazłem po złożeniu wpisu :) Zapytajcie Olasia o wzrost , rostaw ramion , i czy planuje przejść na zawodowstwo ( te zwykłe, nie od aiba )
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.