BRONER: PO DRUGIEJ RUNDZIE MIAŁ JUŻ DOŚĆ

Adrien Broner (25-0, 21 KO) powoli wyrasta na gwiazdę boksu zawodowego w Stanach Zjednoczonych. W ostatni weekend "The Problem" w ciągu ośmiu rund rozprawił się z mistrzem WBC wagi lekkiej, Antonio DeMarco (28-3-1, 21 KO) zdobywając tym samym tytuł w drugiej kategorii wagowej. Jak pięściarz ocenia swój występ i samego przeciwnika?

- Wątpię, aby był ktokolwiek, kto jest w stanie mnie pokonać. To nie jest boks, to sztuka, a ja maluję piękne obrazy. Największym problemem tej nocy było założenie szlafroka po tym jak rękawice były już na moich dłoniach. Będę szczery bracie, nikomu tego nie mówiłem, ale ten gość miał dosyć po drugiej rundzie! To były łatwo zarobione pieniądze. Byłem uśmiechnięty cały czas - rozpoczął Broner.

Amerykanin, jak zwykle pewny siebie w swoich wypowiedziach, zapowiada, że w kolejnych występach nadal będziemy świadkami efektownych wymian, których mistrz WBC wagi lekkiej nie zamierza unikać.

- Ten gość ma jaja, potrafi przyłożyć, jednak to na mnie za mało. Biłem się na ulicy, dostawałem z zaskoczenia, dostawałem w tył głowy... Nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. To mnie nie przestraszy. Nieraz ludzie pytają - "co jeśli przyjmiesz coś mocnego?". Ja kocham półdystans, kocham się bić. Już dziś wracam na salę, by skopać parę tyłków - zakończył Broner.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrCrowley
Data: 19-11-2012 19:41:27 
Chętnie zobaczyłbym go w akcji z Brandonem Riosem.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 19-11-2012 19:48:02 
Przyznam że gość w ringu robi wrażenie,nie przepadam za jego gadulstwem,ale walić to,ważne by dawał fajne walki,a na to się zanosi bo to raczej gość który będzie szukał wielkich walk.Z Burnsem może być ciekawie ale myślę że wyzwań powinien szukać w 140 funtach,Walka z Matthysse to dla mnie bajkowe życzenie.Zresztą 140 to naprawdę silnie obsadzona waga i wyzwań jest w niej sporo.
 Autor komentarza: rogal
Data: 19-11-2012 19:59:40 
"Największym problemem tej nocy było założenie szlafroka po tym jak rękawice były już na moich dłoniach."


Ten tekst może przejść do historii :)
 Autor komentarza: Van
Data: 19-11-2012 21:08:15 
Lubie Skurwy**na ;D
 Autor komentarza: Coperek
Data: 19-11-2012 21:53:22 
A ja nie bo nie lubię tandety. Jak słyszę jego teksty to mnie mdli.
 Autor komentarza: SkazanyNaInstynkt
Data: 19-11-2012 23:04:17 
To proponuję zmienić zainteresowanie boksem na coś innego:)
Chłop wspina się na szczyt, i będzie mówił naprawdę dużo.. co jest oczywiste, dlatego częste mdłości mogą Ci zaszkodzić, a wiadomo, zdrowie najważniejsze:)
Bez urazy, pozdro:)
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 20-11-2012 05:29:15 
Wcale nie jest taki dobry.Niech idzie wage wyzej i walczy z Dannym Garcia albo Lucasem Matthysse ,..Zawodnik z kowadlem i szybkoscia go znoakutuje
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 20-11-2012 07:11:14 
Zarozumialy-tak, pewny siebie-bardzo, showman-w kazdej chwili, to wszystko prawda ale i swietny bokser. Wspaniala technika, balans, nogi, spora sila ciosu, znakomity refleks. Nie wiem czy ma sens walka z Ponce Deleonem, mysle iz na Riosa za wczesnie, nie chodzi o lata ale obycie w wadze, Rios to zabijaka, malo boksuje, podobnie jak Mares wali do przodu i macha rekoma nie przejmujac sie zbytnio tym co dostanie. Za dwie walki w do 140 Rios dostanie lekcje boksu, choc watpie, raczej bedzie probowal dostac Pacmana, wieksza kasa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.