DLH O BERTO-GUERRERO: BĘDĄ FAJERWERKI

Już w sobotę Oscar De La Hoya zorganizuje kolejną dużą imprezę pięściarską. W kalifornijskim Ontario Robert Guerrero (30-1-1, 18 KO) przystąpi do obrony pasa WBC Interim w wadze półśredniej, a jego oponentem będzie usilnie promowany niegdyś przez stację HBO Andre Berto (28-1, 22 KO). "Złoty Chłopiec" w ten sposób reklamuje najbliższą galę.

- To będzie wyjątkowo ekscytująca walka wieczoru. Po jednej stronie mamy Roberta "Ducha" Guerrero, który jest wybuchowym czempionem mającym ambicję konfrontowania się z najlepszymi na świecie. Nie zapominajmy, że on przybył tu z niższej kategorii i od razu podjął się rywalizacji z czołówką. Po drugiej stronie barykady stoi Andre Berto, facet stworzony do walki. On ma talent, szybkość i jest eksplozyjny – powiedział szef Golden Boy Promotions, dodając - Ten pojedynek powinien być pełen fajerwerków przez cały czas. Mam przeczucie, że w Citizens Business Arena w Ontario zgromadzi się hałaśliwy tłum kibiców.

Na spotkaniu z mediami bardziej oszczędni w słowach byli główni bohaterowi, skupiając swoje myśli najwidoczniej na sobotnich popisach.

- Dziękuję wszystkim za przybycie. Zapowiada się dobre widowisko. Trenowaliśmy na Florydzie. Za mną jest niesłychanie udany obóz treningowy i naturalnie cieszę się z tego. Tak jak powiedział Oscar, bądźcie gotowi na fajerwerki w sobotę – zaznaczył Berto.

Guerrero z kolei marzy o kolejnych wielkich wyzwaniach, Berto ma być tylko pierwszym, tymczasowym przystankiem w drodze na szczyt. 

- Nie mogę się doczekać. Pozostał tylko tydzień. Cała ciężka praca została wykonana, teraz pozostaje oczekiwanie. Wywalczyłem sześć tytułów mistrzowskich i nadszedł czas, by zacząć odważnie opowiadać i wyzywać najlepszych na pojedynek. Jeśli nie potrafisz otwierać gęby i odważnie mówić to nie osiągniesz wiele w tym biznesie – przyznał "Duch".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Fryto666
Data: 19-11-2012 18:17:03 
Będę w tym pojedynku za Guerrero. Moim zdaniem wygra przez UD.
 Autor komentarza: BronuarKomuszenko
Data: 19-11-2012 18:51:16 
a ja kibicuję berto choć lubię guerrero to styl andre bardziej przypada mi do gustu a robert kilka razy mnie zawiódł stylem widowiska
 Autor komentarza: liscthc
Data: 19-11-2012 19:33:58 
W normalnych okolicznościach widziałbym minimalnego faworyta w Berto,ale jak na niego podziała ponad roczna przerwa???
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 20-11-2012 07:13:44 
Berto jest za silny i za dynamiczny dla Roberta, choc to dobry technik, brak sily bedzie widoczny. Jamajczyk to nie jest prymitywny Turek, to dynamit, moze nie caly rekord ma uczciwy ale Guerro dostanie lanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.