DEMARCO ZMIENI WAGĘ?

Promotor Gary Shaw nie wykluczył, że Antonio DeMarco (28-3-1, 21 KO) przejdzie do kategorii junior półśredniej. Meksykański pięściarz przegrał w weekend w Atlantic City przez techniczny nokaut w ósmej rundzie z Amerykaninem Adrienem Bronerem (25-0, 21 KO) i stracił tytuł mistrza WBC w wadze lekkiej.

- Nie wiemy jeszcze, czy kolejna walka odbędzie się w lekkiej czy może w junior półśredniej. Na pewno przedyskutujemy tę kwestię i podejmiemy odpowiednią decyzję – powiedział Shaw.

Choć w starciu z Bronerem DeMarco nie miał właściwie nic do powiedzenia, promotor Meksykanina chwali swojego zawodnika za ambitną postawę, charakterystyczną dla pięściarzy z tego kraju.

- Tytuł zdobyliśmy razem, jako zespół, razem go straciliśmy i razem powrócimy. Antonio ma ogromne serce. Ma wszystko to, co powinien mieć meksykański bokser – stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Jorginto
Data: 19-11-2012 11:13:31 
Tak...tak.. rzeczywiście ma wszystko. Przyfuksiło mu się Linaresem, ale Broner całkowicie go obnażył. Stał przed nim jak kołek, zero balansu, zero ruchu głową, dziurawy w obronie. Jeśli w lekkiej dostawał takie baty, to nie wiem czego chce szukać w junior półśredniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.