25% SZANS WACHA

W sobotę na ringu w Hamburgu Mariusz Wach skrzyżuje rękawice z Władymirem Kliczką. - Zdecydowanym faworytem jest Ukrainiec, bez dwóch zdań. Oczywiście jako kibic życzę mu, żeby wygrał, ale daję mu jakieś 25 procent szans - powiedział Janusz Gortat, dwukrotny brązowy medalista olimpijski w boksie.

- Wszyscy dobrze wiemy, kim jest Kliczko, to bardzo utytułowany i świetny bokser. Dlatego nie daję dużych szans Wachowi, ale to jest sport i wszystko może się zdarzyć - przyznał ojciec Marcina Gortata, który nie wierzy, że Kliczko może zlekceważyć polskiego pięściarza. - Kliczko jest zbyt rutynowany, żeby miał zlekceważyć Wacha. Czasami jednak w boksie zdarzają się niespodzianki, zwłaszcza w wadze ciężkiej, gdzie bokserzy dysponują potężną siłą uderzenia. Tutaj jedno celne uderzenie może zadecydować o tym, że walka skończy się przed czasem - stwierdził Gortat. - Jeśli walka zakończy się na punkty, to wygra Kliczko - dodał.

Gortat nie chciał odpowiedzieć wprost na pytanie, czy Wach zbyt szybko zdecydował się na walkę z Kliczką. - Ta kwestia należy do sztabu Wacha, jego menedżerów. Sytuacja wygląda tak, że Kliczko nie ma z kim boksować. Ukrainiec szukał okazji, żeby zarobić, podobnie zresztą jak Wach. Taka walka to przecież wielkie pieniądze - powiedział Gortat senior.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: fop
Data: 09-11-2012 19:04:38 
Przykre jest to, że nie mamy kogo tak naprawdę wystawić przeciw Kliczce :((((((

Tyle talentów się u nas marnuje, ostatnie istniejące kluby pewnie też niedługo znikną, gdy ostatni trenerzy ze starej drużyny poodchodzą, młodych praktycznie nie widać, szczególnie, że to praca społeczna, czyli za darmochę lub marne grosze ;(((
 Autor komentarza: rafpietrzyk
Data: 09-11-2012 19:06:15 
Hmmm owszem Wach nie ma za wielkich szans tylko, że Wiadomo wach pół roku nie walczył trenował nie widzieliśmy go w ringu, może faktycznie pół roku to kawał czasu mógł stać się lepszym silniejszym bokserem, zobaczymy!
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 09-11-2012 19:17:11 
fop jak to nie mamy Wachu duży chłop jest nie idzie w bój !! Za wołyn!
 Autor komentarza: barkor
Data: 09-11-2012 21:59:15 
A co do walki Wacha to powiem tak , nie narzekajcie w końcu Polak walczy o 3 tytuły najpoważniejszych federacji a wy wybrzydzacie zamiast cieszyć sie tym wielkim dniem dla polskiego boksu. I co z tego że Wach ma niewielkie szanse , ale mimo to może się zdarzyć niespodzianka i przejdzie do historii jako pierwszy polski mistrz wagi ciężkiej a jak się nie zdarzy to cóż i tak w sobote przed 23 emocje bedą ogromne a przecież o to nam kibicom chodzi. A przeciw kliczce fop mamy kogo wystawiać bo chyba tylko polacy 3 razy wystawiali zawodnika w ostatnich latach do walki z kliczką , sory noi amerykanie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.