JUAN DE LEON O PRZYGOTOWANIACH

Zapraszamy na wywiad z trenerem Juanem De Leon, który wspólnie z Piotrem Wilczewski przygotowywał w Dzierżoniowie Mariusza Wacha (27-0, 15 KO) do walki życia. 10 listopada w Hamburgu "Viking" skrzyżuje rękawice z mistrzem WBA, IBF, WBO i IBO w wadze ciężkiej Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO).

W naszym wywiadzie trener odnósł się rownież do słów Władimira Kliczki, który bardzo emocjonalnie przyjął brak Emanuela Stewarda w swoim narożniku. Miesiąc temu, gdy legendarny trener był bardzo chory, mistrz wydał specjalne oświadczenie, w ostrych słowach atakując trenera Polaka.

- Dzień po wypowiedzi Władimira, zadzwonił do mnie przyjaciel - mówi trener Juan De Leon. - Władimir musiał mnie źle zrozumieć. Było mi bardzo przykro, gdy dowiedziałem się o chorobie Emanuela, to wspaniały człowiek i mój mentor. To wyjątkowa postać, przyszły członek Galerii Sław, chciałbym osiągnąć kiedyś to, co on. Wypowiedź Władimira, że cieszę się z problemów jego trenera rani moje uczucia. Władimir nie wie, że w trakcie przygotowań z Mariuszem Wachem, gdy byłem tu w Polsce, zmarła moja matka. Jego wypowiedź naprawdę mnie zabolała - powiedział nam trener "Vikinga".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 05-11-2012 13:43:42 
Widać ze fajny gość z trenera Wacha.
Zawsze kibicuje Polakowi nawet gdybym go nie lubiał , Mariusz to skromny chłopak mam nadzieje że wszyscy będą mu kibicować . 5 dni!!!
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 05-11-2012 14:03:19 
No właśnie ten ukraiński kołek przeinacza fakty pod własne potrzeby dość tego. Już od 10 listopada Mariusz wskaże mu miejsce w szeregu!!
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 05-11-2012 14:13:42 
Co więcej myślę że tą zgniłą atmosferę wokół śmierci Stewarda którą sam Kliczko wytworzył raz kiedy przytoczył termin "uśmiercenia", tragicznie interpretując słowa trenera Wacha, a potem zamieszanie z jego i jego sztabu(Banks) oświadczeniami o śmierci Emanuela. Typowo Kliczkoskie zagrywki psychologiczne, to nie piskownica, na takie insynuacje winna być bezlitosna odpowiedź panowie, to nie my mamy być z marszu stawiani jako Ci do bicia, Ci co źle robią, źle życzą..
Mario obij mu ten łeb bo mu się przestawiło zbyt dużo już!!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: Champion20
Data: 05-11-2012 17:18:46 
Trener Wacha jest bardzo symaptyczny i widac ze zna się na rzeczy. Myśle ze dal z siebie wszystsko i od serca przygotował Mario do tej walki. A co do samej walki . Jest wiara, ale moj rozum mowi Nie. Mariusz Niewygra tej walki modlitwa niepomoze
 Autor komentarza: Koko
Data: 05-11-2012 17:39:39 
panowie z bokser.org co jest z wami ??

od około 10 godzin wiadomo o odwolaniu walki Boytsov vs Fury, ktora spora liczbe uzytkownikow bardzo interesowała bo napewno byłaby to ciekawa walka.

a wy śpicie ...

jesli nie dajecie rady to dokoptujcie dor edakcji 1-2 osoby, ktore tez beda mogly wrzucac newsy bo to ejst nagminna sytuacja, ze konkruencja ma juz od kilku godizn info a uw as cisza ...
 Autor komentarza: Majk
Data: 05-11-2012 17:47:38 
Mam pytanie - orientuje się ktoś jakich jeszcze zawodników trenuje/trenował Juan de Leon? Bo przyznam szczerze że pierwszy raz usłyszałem to nazwisko w kontekście trenowania Wacha właśnie.
 Autor komentarza: ManiekZ
Data: 05-11-2012 17:57:30 
@Majk zdaje się że trenuje pod jego okiem Kamil Łaszczyk
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 06-11-2012 01:15:27 
http://globalboxing.com/gym/trainer/juan_de_leon - tutaj wszystko opisane :)
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 06-11-2012 01:16:52 
Carlos De León, also known as "Sugar" De Leon (born May 3, 1959), is a Puerto Rican former boxer who made history by becoming the first Cruiserweight to win the world title twice. Subsequently, he kept breaking his own record for the most times as Cruiserweight champion by regaining it twice more. Today, he concentrates on helping the career of his son Carlos De León Jr. Carlos is joining Team Wach and will be helping his brother Juan De Leon with Mariusz’s training.
 Autor komentarza: Dominic
Data: 06-11-2012 03:02:47 
Niewiem co on bierze ale chce to samo ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.