SOLIS I VALDEZ WYGRYWAJĄ W MEKSYKU

Podczas gali w Hermosillo po ponadrocznej przerwie udanie na ring powrócił były mistrz świata w wadze junior muszej Ulises Solis (35-2-3, 22 KO). Meksykanin już w drugiej rundzie posłał Jesusa Iribe (16-8-5, 10 KO) na deski, ale przeciwnik zdołał się podnieść i przeboksował jeszcze kilka rund. Koniec nadszedł w siódmym starciu, kiedy „Archie” trafił rywala mocnym ciosem na wątrobę, odbierając mu chęć do dalszej walki. Był to pierwszy występ Solisa od sierpnia ubiegłego roku. 31-letni pięściarz przeszedł od tego czasu dwie operacje szczęki, którą w prywatnej sprzeczce miał mu ją złamać czempion wagi junior średniej Saul Alvarez.

W Hermosillo wystąpił też dwukrotny olimpijczyk i brązowy medalista amatorskich mistrzostw świata z 2009 roku Oscar Valdez (1-0, 1 KO), który niedawno podpisał długoterminowy kontrakt z grupą Top Rank. W zawodowym debiucie boksujący w kategorii super piórkowej 21-latek zwyciężył przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Angela Prado (1-2, 0 KO). Kolejną walkę ma stoczyć w grudniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 04-11-2012 11:58:58 
a z adamkiem nie chciał walczyć:P:P
 Autor komentarza: Cyprian
Data: 04-11-2012 12:26:58 
:) chyba nie o tym Solisie mowa:) z Adamkiem miał walczyć Odlanier Solis a ten cały Ulises występuje w wagach muszopodobnych:)
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 04-11-2012 13:36:09 
hehe wiem:)to był sarkazm,bo ostatnio był podobny temat o Ulisesie i kilka osób chyba poważnie myślało,że chodzi o Odlaniera:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.