DIRRELL TRENUJE Z MAYWEATHEREM SENIOREM

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Andre Dirrell (20-1, 14 KO) trenuje pod okiem Floyda Mayweathera Seniora. Wiadomo już, że pomimo konfliktu na linii 50 Cent - Floyd Mayweather Junior, ojciec króla P4P będzie czuwał nad pięściarzami SMS Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 03-11-2012 23:37:09 
Boję się że lenistwo Seniora zmarnuje ogromne talenty bokserów SMS. Miał problemy z jednym Hattonem, a teraz ma ogarnąć całą grupę ? Not gonna happen.
Co do Dirrella to prezentuje się dość dobrze, widać że poważne problemy zdrowotne ma za sobą. W każdym razie mam taką głęboka nadzieję, bo to wielki talent i jedyny konkurent dla Warda w superśredniej, który nie stałby z góry na przegranej pozycji, choć to kumple i z tego względu mogą nie chcieć ze sobą walczyć. Jak nie Ward, to z chęcią zobaczyłbym rewanż za wałek z Frochem, jestem pewien że tym razem Dirrell nie pozostawiłby wątpliwości kto był i jest lepszy
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 04-11-2012 02:20:41 
Jak kasa będzie się zgadzać, a Fifty na pewno nieposkąpi grosza Seniorowi, to czemu nie? Myślę, że nie będzie zaniedbywał swoich obowiązków. To dla Seniora również szansa, aby powrócić do wielkiej gry!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.