KTO SPARUJE Z WACHEM?

Eksperci oraz kibice od dłuższego czasu zadawali sobie pytanie - z kim sparuje Mariusz Wach (27-0, 15 KO) podczas przygotowań do pojedynku z mistrzem WBA, WBO, IBF oraz IBO - Władymirem Kliczką (58-3, 51 KO)? Do wielkiej walki zostało tylko 10 dni i najwyższy czas na odsłonięcie kart.

Pierwszym ze sparingpartnerów Mariusza jest Julius Long (15-17, 13 KO) pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Obaj pięściarze w 2009 roku podczas gali w Jarosławiu spotkali się w ringu podczas oficjalnej walki, gdzie górą był polski "Wiking", który zakończył starcie przed czasem w siódmej rundzie. Noszący przydomek "Towering Inferno" pięściarz jest obdażony znakomitymi warunkami fizycznymi - ma 216cm wzrostu oraz 229cm zasięgu ramion. Walczył z takimi pięściarzami jak Samuel Peter, Odlanier Solis czy Ray Austin.

Drugim zawodnikiem wspomagającym team Polaka podczas walk kontrolnych jest Chris Thomas (17-17-2, 14 KO). Pięściarz nie pierwszy raz bierze udział w przygotowaniach naszych zawodników, bo aż pięciokrotnie bywał w Polsce. Sparował m.in. z Tomaszem Adamkiem (47-2, 29 KO), gdy "Góral" wojował jeszcze w kategorii półciężkiej oraz Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem (47-2-1, 33 KO) podczas obozu treningowego przed starciem z Stevem Cunninghamem (25-4-, 12 KO). Jest niższy od Wacha i ma 193cm wzrostu. Thomas jest zawodnikiem bardziej elastycznym, zwinnym i podczas sparingów miał za zadanie uruchomić Wacha szybkościowo, przygotować "Wikinga" pod względem gibkości oraz poruszania się w ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Whisper
Data: 31-10-2012 23:39:09 
Co za różnica czy będą super sparingpartnerzy czy nie. Wynik walki jest wszystkim znany.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 31-10-2012 23:41:15 
Słabi sparingpartnerzy dla Mariuszka ale nie narzekam wiem ile to kosztuje i ze najlepszych zaprosił za nie małe sumy Wladimir.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 31-10-2012 23:42:11 
Myślałem ze Mariusz Kołodziej to profesjonalista, a załatwił amatorów na sparingi. Wielka szkoda, wydawał się poważnym promotorem, super warunki itp czcze gadanie... Kase jakas powazniejsza to pewnie dopiero po tej walce bedzie mial, eh
 Autor komentarza: Whisper
Data: 31-10-2012 23:48:10 
@zniszcze
Dzięki temu promotorowi dostanie wypłatę życia o której w Polsce mógłby pomarzyć.
Prawda jest taka, że Wach nadaje się na sparingpartnera Kliczki, a nie na jego przeciwnika. Nie odbierzcie mnie źle ale moim zdaniem ta walka to missmatch. Jedyne w czym przeważa Mariusz to wzrost. Reszta po stronie Władka.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 31-10-2012 23:48:48 
zniszcze
Każdy promotor che zarobić to jego praca i biznes nie charytatywna organizacja.Też jestem zawiedziony ale cóż pieniądze odgrywają pierwszo planową role
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 31-10-2012 23:48:50 
pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do tematu, każdy sparingportner to inne priorytety mniejszy szybkość balans, wiekszy wyczucie dystansu. Super. A wladimir podebrał samych z centymetrem w dłoni tylko co mu z takiego człapiącego sapiącego mcclina czy innego orlowa. Ale to nie zmartwienie, zaciemnił sobie obraz walki.. 1:0 Wach
 Autor komentarza: meh
Data: 01-11-2012 00:12:57 
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 31-10-2012 23:48:48
zniszcze
Każdy promotor che zarobić to jego praca i biznes nie charytatywna organizacja.Też jestem zawiedziony ale cóż pieniądze odgrywają pierwszo planową role


Jeśli chodzi o Mariusza Kołodzieja to akurat za promowanie Mariusza Wacha nie bierze ANI GROSZA, mówił w wywiadzie, że robi to za darmo dla przyjemności, bo pieniedzy mu nie brakuje. Ciekawy wywiad zreszta powinien byc na youtube. Pozdrawiam
 Autor komentarza: dzejmsblant
Data: 01-11-2012 00:22:23 
meh

"Jeśli chodzi o Mariusza Kołodzieja to akurat za promowanie Mariusza Wacha nie bierze ANI GROSZA, mówił w wywiadzie, że robi to za darmo dla przyjemności, bo pieniedzy mu nie brakuje. Ciekawy wywiad zreszta powinien byc na youtube. Pozdrawiam"

poważnie Kołodziej Wacha za darmo promuje? Nie wiedziałem tego, a raczej wszystko staram się oglądać a ta informacja jest w sumie bardzo ważna. Jeśli tak jest to znaczy, że sam Wach płacił też za sparingpartnerów, więc czyżby przyskąpili z kasą?
 Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 00:28:53 
tak jak pisałem ze dwa tygodnie temu, kompletna klapa w najważnieszym elemencie przygotowań. Long to słoń, niemiłosiernie wolny i jestem ciekaw jak z kondycją, znając życie pewnie z 1,5 rundy. Thomas to też trzecia liga sparingpartner. Zawalili na całej linii, w ringu niestety będzie zderzenie z brutalną rzeczywistością, na którą de leon niestety nie przygotował Wacha. A głośno zapowiadali plejadę springpartnerów. Totalna amatorka, bo albo siedzi się cicho i nie zwraca uwagi, albo ma się już podpisany kontrakt na sparingi, a tak na tacy podali planowanych sparingpartnerów, co sprytnie wykorzystał Kliczko i w bardzo prosty sposób pokrzyżował palny "zapraszając" sparingpartnerów do siebie. Widać w teamie Wacha brak doświadczenia. w tych kwestiach.
 Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 00:31:05 
Wy wierzycie w te brednie o darmowym promowaniu. On tak za darmo promuje jak Zigy Gołotę i Adamka.
 Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 01-11-2012 00:34:55 
zaglądanie do cudzego łóżka jak i portfela to jak dla mnie obrzydliwe, a tworzenie fałszywych plotek w ww. temacie jeszcze gorsze. fajnie że coś sie dzieje, się kręci, po co ten kij w szprychy. Krzywdzącym pisaniem bez pojęcia. można zwątpić..
 Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 01:13:16 
PW..., masz trochę racji, ale jak twój huraoptymizm jest delikatnie mówiąc niepoprawny. Życzę Mariuszowi Wachowi, jak najlepiej i nawet na początku miałem jakieś nadzieje, ale po tej szopce z przygotowaniami, psychologiem, prywatną kuchnią, wyklejaniem worków itd. ale bez najważniejszego elementu - sparingparnterów, to straciłem wairę. To
 Autor komentarza: Emilio
Data: 01-11-2012 01:17:32 
No jakość sparingpartnerów w porównaniu do Władymira bardzo mizerna.
 Autor komentarza: meh
Data: 01-11-2012 01:21:06 
Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 01:13:16
PW..., masz trochę racji, ale jak twój huraoptymizm jest delikatnie mówiąc niepoprawny. Życzę Mariuszowi Wachowi, jak najlepiej i nawet na początku miałem jakieś nadzieje, ale po tej szopce z przygotowaniami, psychologiem, prywatną kuchnią, wyklejaniem worków itd. ale bez najważniejszego elementu - sparingparnterów, to straciłem wairę.


Masz, rację, ale sparingpartnerzy to nie wszystko. To że Wład miał cięzkie i wymagające sparingi nie musi miec wcale zalet. Po bójkach np. z Wilderem mógł nabawic się kontuzji np. żeber lub mieśni brzucha, cięzkimi sparingami mógł rónież się po prostu zahartować i w dniu walki nie być w pełni dyspozycji. Oczywiście to tylko maleńka szansa, że tak mogło by być. I teraz z drugiej mało wymagające sparingi Wacha po pierwsze na pewno dały mu dużej pewności siebie, oraz Wach w dniu walki może być bardziej świeży. I tak umiejętności będą miały najwieksze znaczenie.
 Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 02:07:04 
meh, dobrze dobrani sparingparnterzy to podsatwa. Pewności siebie nie da ci bum bez kondycji, ale solidny przeciwnik, którego będziesz oszukiwać, dominować. I w cale nie musi to być już na początku przygotowań. Najlepiej jest jak forma jest zwyżkowa, początkowo sparingi nie idą najlepiej, ale każdy następny jest lepszy. To daje pewności siebie. A kontuzje raczej się nie zdażają , duże rękawice, kaski, no i trener, który potrafi zareagować w odpowiednim momencie, a najlepiej jak sparingpartner jest rozumny i wie o co we tym wszystkim chodzi. Te sparingi co załatwili Wachowi, który przygotowuje się do walki życia, to moim zdaniem kpina. Powinni mu załatwić choć jednego naprawdę solidnego, już nie mówię o klasowym zawodniku. A tak wo MW wyjdzie niestety niezbyt przygotowany i na nic będą te wyklejane worki, psychologowie itp. Ten szum wokół przygotowań zalatywał niestety kiczem.
 Autor komentarza: zombi
Data: 01-11-2012 02:16:53 
Wach wychodzi do maszyny Kliczko, powinien mieć choć namiastkę tego co może go czekać w ringu. Nie wyobrażam sobie sapającego Longa, czy "gibkiego" Thomasa przyciskających Wacha w ringu.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-11-2012 03:04:08 
Na pewno najwiekszy minus Wacha to w ogole brak strac z czolowka HW. Taka jest niestety prawda. Z drugiej strony jest mentalnie "swiezy", niepokonany, jesli pokaze jaja w ringu i pojdzie w ktorejs z rund va banque to kto wie... Moim zdaniem zreszta nie ma co czekac na nie wiadomo co (punkty??!), musi zaatakowac na maxa. I na pewno przed 8runda, bo potem obaj beda jechac na rezerwach tlenowych.
 Autor komentarza: skiper
Data: 01-11-2012 11:08:49 
Bez przesady, Mariusz wie jaki jest poziom czołówki. Sparował przecież z Saszką Powietkinem czy Odlanierem Solisem.
 Autor komentarza: milosz762
Data: 01-11-2012 11:19:07 
ktoś tu pisze że Promotor Wacha nie bierze Za to kasy.
to jakaś bdzura !!! każdy che zarabiać to normalne.
w Wacha inwestował swoje pieniądze Kołodziej to chyba normalne ze oczekuje zysku!


boks to biznes !!
to co moze zaraz ktoś napisze że King nie bierze pieniędzy za promowanie swoich bokserów!??? bez żartów!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.